atlasarzdigital

مدلی جدید برای رسیدن به ثبات قیمتی در ICO

مدلی جدید برای رسیدن به ثبات قیمتی در ICO

از آنجا که مدل فعلی ICO ها نوسانات قیمتی شدیدی دارد و برای هر پروژه ای مناسب نیست لذا مدلی جدید برای کاهش این نوسانات ارائه شده است که می تواند این نوسانات را به مقدار قابل توجهی کاهش دهد.

این مدل جدید دو تفاوت اصلی با مدل فعلی دارد. از آنجا که بیشتر نوسانات قیمت ارزهای رمزنگاری شده ( Cryptocurrency ) مربوط به معاملات سفته بازان در بازار ثانویه است لذا در مدلِ جدیدِ  ارز رمزنگاری شده، فقط بازار اولیه ای وجود دارد که توسط مالک پروژه میزبانی می شود و قیمت هر سه ماه یک بار تغییر می کند و به روز می شود.

رای اطمینان از اینکه شخصی از هر دو طرف برای معامله (Exchange) وجود دارد باید همواره مقداری رزرو از هر دو ارز برای معامله وجود داشته باشد.
این به این معنی است که مالک پروژه برای ثبات قیمت بازارسازی می کند؛ در یک مورد خاص، ۴۰% از کوین به صورت رزرو برای خرید در بازار نزد مالک پروژه نگه داشته شد تا در صورت افزایش تقاضا کوین ها عرضه شوند و در صورت افزایش عرضه توسط سرمایه گذاران این کوین ها از سرمایه گذاران خریده شود تا از کاهش قیمت جلوگیری شود. در این صورت تا زمانی که مالکان مقدار رزرو داشته باشند قادر خواهند بود قیمت را تثبیت کنند.
مدلی جدید برای رسیدن به ثبات قیمتی در ICO

استفاده کنندگان و مخاطبان این پروژه ها لزوما افراد حرفه ای در زمینه ارزهای دیجیتال نیستند لذا برای اینکه بتوانند آن را برای همه ی مخاطبان قابل دسترس کنند، Private key و Public Key ها می تواند توسط هاست های پروژه مدیریت شوند. استفاده از این روش باعث می شود مکانیزمی برای بازیابی ایجاد شود که کاهش معاملات جعلی را تضمین کند و تجربه مخاطب به بانکداری الکترونیک از طریق استفاده از نام کاربری و رمز عبور، نزدیک تر شود.

راه های زیادی برای ایجاد ICO های موفق وجود دارد اما مهم این است که بتوانیم اهداف سرمایه گذاران، مخاطبان و استفاده کنندگان را هم جهت کنیم. مدل جدیدی که گفته شد سرمایه گذارانی را جذب می کند که مایل به ریسک معمولی در مقابل سود معمولی و متوسط هستند.

 

منبع : آزمایشگاه بلاک چین ایران
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه مدلی جدید برای رسیدن به ثبات قیمتی در ICO ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
+
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x