۳ ارز دیجیتال انفجاری که زیر ۵ دلار قیمت دارند!

۳ ارز دیجیتال انفجاری که زیر ۵ دلار قیمت دارند!

دنیای کریپتو پر است از ارزهای دیجیتال و توکن‌های جدیدی که قادر به ارائه بازدهی درخشان هستند. با گذشت هر هفته و ماه، ترند بازار ارزهای دیجیتال تغییر می‌کند و پتانسیل ارزهای جدیدی که عملکرد فوق‌العاده‌ای در نظر عموم دارند را نشان می‌دهد.

۳ ارز دیجیتال ارزان قیمت که می‌توانند سودآوری خوبی داشته باشند

به گزارش واچر گورو (Watcher Guru) جذابیت این ارزها کاملاً واقعی است و به کاربران اجازه می‌دهد تا با دقت صنعت را در تمام شکوه و عظمتش بررسی و ارزیابی کنند. در این گزارش فهرستی از سه ارز دیجیتال برتر زیر ۵ دلار وجود دارد که کاربران می‌توانند برای کسب سود سریع آن‌ها را خریداری کنند.

شیبا اینو (SHIB)

شیبا اینو

شیبا اینو به دلیل اکوسیستم پررونقش، یک ارز دیجیتال مهم به شمار می‌رود. این توکن همیشه در تلاش برای ایجاد مجموعه‌ای از امکانات جدید برای کاربران است که باعث افزایش گزینه‌ها و جایگزین‌هایی می‌شود که مردم می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

طبق اطلاعات کوین‌کدکس (Coincodex)، انتظار می‌رود شیبا اینو تا پایان مه ۲۰۲۴ با افزایش ۲۰۰ درصدی به قیمت ۰.۰۰۰۰۸۱۹۱ دلار برسد. رالی آینده شیبا اینو قادر به توزیع سودهای سریع است و آن را به یک توکن سودآور برای نگهداری و ذخیره تبدیل می‌کند.

قیمت شیبا اینو ممکن است تا ۵ ژوئن ۲۰۲۴ با افزایش ۲۲۸.۴۵ درصد به ۰.۰۰۰۰۸۱۹۱ دلار برسد. طبق شاخص‌های فنی، احساسات فعلی صعودی است، در حالی که شاخص ترس و طمع عدد ۷۱ (طمع) را نشان می‌دهد. شیبا اینو در ۳۰ روز گذشته ۱۶ روز سبز از ۳۰ روز (۵۳ درصد) با نوسان قیمت ۸.۷۲ درصد ثبت کرده است.

ریپل  (XRP)

ریپل

ریپل علی‌رغم درگیری در یک دعوای حقوقی داغ با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، همچنان به ثبات خود ادامه می‌دهد. این توکن درحال‌حاضر با قیمت ۰.۵۲ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۲ درصد افزایش یافته است. روند دادرسی پرونده ریپل مدت‌هاست که بر آستانه قیمت توکن تأثیر می‌گذارد و تا زمان بسته شدن رسمی پرونده ادامه خواهد داشت. با سرعت گرفتن روند دادرسی فعلی، بحث‌های مربوط به پرداخت جریمه ریپل نیز قرار است بر قیمت ریپل در سطحی کاملاً جدید تأثیر بگذارد.

با توجه به اطلاعات کوین‌کدکس، ممکن است ریپل تا پایان سال ۲۰۲۴ با افزایش نزدیک به ۲۰ درصدی به ۰.۶۵ دلار برسد. رشته امیدوارکننده‌ای از اتحادها و مشارکت‌های ریپل نیز قرار است نقش اساسی در تعیین قیمت آن داشته باشد، که این امر آن را به یک ارز دیجیتال مناسب برای نگهداری و بررسی تبدیل می‌کند.

قیمت ریپل ممکن است تا ۵ ژوئن ۲۰۲۴ با افزایش ۲۰.۷۷ درصد به ۰.۶۵۸۳۶۷ دلار برسد. طبق شاخص‌های فنی، احساسات فعلی خنثی است، در حالی که شاخص ترس و طمع عدد ۷۱ (طمع) را نشان می‌دهد. ریپل در ۳۰ روز گذشته ۱۴ روز سبز از ۳۰ روز (۴۷ درصد) با نوسان قیمت ۷.۴۹ درصد ثبت کرده است.

داگ‌ویف‌هت (WIF)

داگ‌ویف‌هت

در میان انبوهی از میم کوین‌ها، داگ‌ویف‌هت اخیراً به دلیل سطوح قیمتی درخشانی که این توکن به دست آورده است، ترند شده است. داگ‌ویف‌هت به‌عنوان یکی از امیدوارکننده‌ترین میم کوین‌ها در فصل گاوی فعلی ظهور کرده است و قیمت آن با گذشت هر روز به رکوردهای قیمتی جدیدی دست می‌یابد. داگ‌ویف‌هت اخیراً از نظر ارزش بازار از توکن‌های  منتل (MNT)، آپتیمیسم (OP) و او کی بی (OKB)  عبور کرده است که نشان‌دهنده‌ی قدرت آن به‌عنوان یک ارز دیحیتال قوی است.

با توجه به اطلاعات کوین‌کدکس، ممکن است قیمت داگ‌ویف‌هت تا پایان سال ۲۰۲۴ با افزایش ۲۰۰ درصدی به ۱۰ دلار برسد.

قیمت داگ‌ویف‌هت ممکن است تا ۵ ژوئن ۲۰۲۴ با افزایش ۲۲۵.۹۸ درصد به ۱۰.۹۱ دلار برسد. طبق شاخص‌های فنی، احساسات فعلی صعودی است، در حالی که شاخص ترس و طمع عدد ۷۱ (طمع) را نشان می‌دهد. داگ‌ویف‌هت در ۳۰ روز گذشته ۱۶ روز سبز از ۳۰ روز (۵۳ درصد) با نوسان قیمت ۱۳.۸۸ درصد ثبت کرده است.

توجه: محتوای این مطلب صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و نباید به‌عنوان توصیه برای سرمایه‌گذاری تلقی شود. براساس اصول سرمایه‌گذاری، شما موظف هستید قبل از به خطر انداختن سرمایه، خودتان بررسی‌های کامل را داشته باشید و آگاهانه تصمیم بگیرید؛ بنابراین، نویسنده و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی شما ندارد.


guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
1 هفته قبل

تن کوین عالیه حتما بخرید تایم فریم هفتگی راحت 50 درصد سود داره