۵ آلت کوین هوش مصنوعی برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۴

۵ آلت کوین هوش مصنوعی برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۴

پس از صعود قیمت بیت کوین به محدوده ۵۱٬۰۰۰ تا ۵۲٬۰۰۰ دلاری، اکنون بخشی از سرمایه‌گذاران به‌دنبال آلت کوین‌های کوچک‌تری هستند که قیمت آن‌ها در چرخه‌های صعودی کنونی می‌توانند رشد احتمالی قابل‌قبولی داشته باشد.

به گزارش واچر گرو، آلت کوین دیلی (Altcoin Daily)، تحلیلگر سرشناس، می‌گوید که پروژه‌های ارز دیجیتال هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، یکی از این حوزه‌های با پتانسیل هستند.

با شتاب‌گرفتن پیشرفت‌ها در حوزه فناوری هوش مصنوعی و گسترش آن به یک صعنت چند تریلیون دلاری در دهه آینده، راه‌حل‌های غیرمتمرکز مبتنی بر هوش مصنوعی آماده سرمایه‌گذاری بر روی تقاضای فزاینده برای پردازش داده‌ها هستند.

در ادامه به معرفی ۵ آلت کوین برتر از نظر آلت کوین دیلی پرداختیم که اجرا برنامه‌های یادگیری ماشین نسل بعد را امکان‌پذیر می‌کنند و می‌توانند در سال ۲۰۲۴ رشد خوبی داشته باشند.

این گزارش به منزله مشاوره سرمایه‌گذاری نیست. لطفاً پیش‌از قبل هر‌گونه سرمایه‌گذاری، به‌طور کامل تحقیق کنید. مسئولیت هر گونه سود یا ضرر احتمالی شما بر عهده ارز دیجیتال نخواهد بود.

سنگیولاریتی‌نت

سنگیولاریتی‌نت (SingularityNET) که در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد، یک بازار غیرمتمرکز برای ارائه خدمات هوش مصنوعی با چشم‌اندازی توسعه هوش عمومی مصنوعی (AGI) است. علاوه‌بر‌این، به‌عنوان پلتفرم پیش‌رو در حوزه هوش مصنوعی به‌عنوان خدمات (AIaaS)، جایگاه برجسته‌ای در بازار دارد.

۵ آلت کوین هوش مصنوعی برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۴

لایم‌وایر

پروژه لایم‌وایر (LimeWire) که زمانی برای اشتراک‌گذاری همتا‌به‌همتا فایل‌های شناخته می‌شد، فعالیت خود را با تمرکز بر موسیقی تولید‌شده توسط هوش مصنوعی دوباره از سر گرفته است. علاوه‌براین، این پروتکل با استفاده از فناوری بلاک چین به هنرمندان اجازه می دهد بر محتوای خود کنترل داشته باشند، از آن کسب درآمد کرده و درعین‌حال از هوش مصنوعی برای خلق آثار جدید استفاده کنند.

بیت تنسور

به نظر می‌رسد که بیت تنسور (Bit Tensor) به‌عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های ارز دیجیتال هوش مصنوعی کنونی، حوزه یادگیری ماشینی را از طریق تمرکززدایی متحول کند. این پروژه از طریق یک بازار همتا‌به‌همتا برای تأمین قدرت محاسباتی، از مجموعه‌ای از مدل‌های هوش مصنوعی در مقیاس بزرگ استفاده می‌کند.

۵ آلت کوین هوش مصنوعی برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۴

ای‌آی‌تی پروتکل

ای‌آی‌تی پروتکل (AIT Protocol) که به‌عنوان اولین زیرساخت داده مبتنی بر هوش مصنوعی در جهان شناخته می‌شود، شکاف‌های عمده بین حوزه‌های هوش مصنوعی و کلان داده را پر می‌کند. علاوه‌بر‌این، با ارائه راهکارهای هوش مصنوعی وب ۳ و جمع‌آوری غیرمتمرکز داده‌ها، می‌تواند هزاران شغل ایجاد کند.

۵ آلت کوین هوش مصنوعی برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۴

گراف

پروژه گراف (The Graph) که «گوگل بلاک چین» نامیده می‌شود، به‌عنوان یک پروتکل شاخص برای ایندکس فضای وب ۳ و کوئری پروتکل برای سازماندهی و دسترسی به داده‌های آن‌چین شناخته می‌شود. با یک معماری غیرمتمرکز، گراف از داده‌ای بینش‌های سریع و قابل اعتمادی در مورد زنجیره‌هایی با داده‌های کلان ارائه می‌کند که به گسترش پتانسیل هوش مصنوعی کمک خواهد کرد.

۵ آلت کوین هوش مصنوعی برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۴

نوآوری مرتبط با هوش مصنوعی و ابزارهای غیرمتمرکز می‌تواند در مسیر تکامل قابلیت‌های فناوری یادگیری ماشینی تأثیرگذار باشند که که قرار است در این دهه تریلیون‌ها دلار ارزش خلق کند. همچنین، از آنجایی که پروژه‌های آینده‌دار این حوزه در سال‌های آتی مورد پذیرش قرار خواهند گرفت، ارزش آلت کوین‌های زیربنایی آن‌ها در بحبوحه اقتصاد رو‌به‌رشد داده به‌شدت رشد خواهد کرد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه