لیست‌شدن بیش از ۷ ارز دیجیتال جدید در صرافی اوکی اکسچنج فقط در یک هفته!

لیست‌شدن بیش از ۷ ارز دیجیتال جدید در صرافی اوکی اکسچنج فقط در یک هفته!

با توجه به اینکه هفته گذشته، بازار ارزهای دیجیتال حسابی داغ بود، ۷ رمزارز جدید طی این هفته به صرافی اوکی اکسچنج اضافه شد.

توکن CHEEL، رمزارز بومی شبکه Cheelee است. از آنجایی که این توکن W۲E است، در پلتفرم Cheelee به ازای تماشای ویدیو می‌توانید این رمزارز را دریافت کنید.

توکن Doggy، در شبکه بایننس اسمارت چین (BEP-20) ایجاد شده است. شما با داشتن این توکن می‌توانید NFT ایجاد کنید و آنها را در بِیکِری سواپ بفروشید.

توکن PAAL، مربوط به شبکه PAAL AI بوده که استفاده از این شبکه را تسهیل می‌کند. با استفاده از این توکن، امکان استفاده از هوش مصنوعی PAAL که در حوزه بلاک چین و رمزارزها فعال است، برای شما فراهم خواهد بود.

توکن GNS، رمز ارز شبکه Gains است. این توکن مبتنی بر ERC20 بوده که از معاملات اهرمی به‌صورت غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کند.

توکن CGPT، ارز دیجیتال  ربات هوش مصنوعی ChainGPT است. این ربات برای پاسخ‌دهی به سوالات و رفع نیازهای کاربران در حوزه فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال طراحی شده است. با استفاده از توکن این شبکه، امکان دسترسی شما به خدمات ربات فراهم خواهد بود.

توکن KASPA، مبتنی بر فناوری blockDAG بوده و برای پردازش تراکنش‌ها به صورت موازی استفاده می‌شود. این توکن باعث کاهش زمان تراکنش ها و پردازش سریع‌تر آنها می‌گردد.

توکن QUACK، یک میم کوین جامعه محور بوده که بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) ایجاد شده است. شبکه ریچ کواک به هولدرهایی که این توکن را به مدت ۵ سال هولد می‌کنند، سود قابل‌توجهی عرضه می‌کند.

توجه داشته باشید که برای خرید این ارزها دیگر لازم نیست از صرافی‌های خارجی استفاده کنید. از طریق صرافی ارز دیجیتال اوکی اکسچنج با کمترین کارمزد می‌توانید برای خرید اقدام نمایید.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه