پیش‌بینی عجیب : دوج کوین ۱ دلار می‌شود!

پیش‌بینی عجیب : دوج کوین ۱ دلار می‌شود!

دوج کوین، میم کوین اصلی و محبوب طرح سگ، در طول حدود ۱۱ سال عمر خود، راه درازی را پیموده است. این ارز در ۸ مه ۲۰۲۱ (۱۹ فروردین ۱۴۰۰)، بیش از ۳ سال پیش، به رکورد بالاترین قیمت ۰.۷۳۱۶ دلار دست یافت. اما از آن زمان تاکنون، قیمت آن بیش از ۷۷ درصد سقوط کرده است. با این حال، هواداران و سرمایه‌گذاران دوج کوین، به دنبال نقطه قیمتی بسیار بالاتر از رکورد قبلی هستند.

مسیر دشوار دوج کوین برای رسیدن به هدف قیمتی یک دلار، سطحی است که بسیاری از طرفداران دوج کوین می‌خواهند از آن عبور کنند. اما رسیدن به یک دلار کار آسانی نیست. این ارز دیجیتال میم‌محور باید از سطوح قیمتی فعلی حدود ۵۲۵ درصد رشد کند تا به هدف یک دلاری دست یابد.

بیشتر بخوانید: میم کوین چیست؟

پیش‌بینی‌های بلندمدت درباره دوج کوین چه می‌گویند؟

براساس پیش‌بینی پلتفرم چنجلی (Changelly)، قیمت دوج کوین می‌تواند در سپتامبر ۲۰۲۸، بیش از ۴ سال دیگر، از نقطه ۱ دلار عبور کند. این پلتفرم، حداکثر قیمت ۱.۰۱ دلار را برای دوج کوین در سپتامبر ۲۰۲۸ پیش‌بینی می‌کند.

از سوی دیگر، پلتفرم تلگان (Telegaon)، دید بسیار خوش‌بینانه‌تری نسبت به دوج کوین دارد. این پلتفرم پیش‌بینی می‌کند دوج کوین در سال ۲۰۲۶، حدود ۲ سال دیگر، به هدف یک دلار خواهد رسید. تلگان انتظار دارد دوج کوین در سال ۲۰۲۶ به حداکثر قیمت ۱.۲۶ دلار دست پیدا کند که معادل رشد حدود ۶۸۷.۵ درصدی از سطوح فعلی است.

پیش‌بینی قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۴

طبق پیش‌بینی چنجلی، دوج کوین می‌تواند در اوت ۲۰۲۴ به حداکثر قیمت ۰.۱۶۷ دلار برسد که تقریباً نزدیک به سطوح قیمتی فعلی است. این بدان معناست که دوج کوین می‌تواند در حوالی قیمت کنونی خود باقی بماند. علاوه بر این، چنجلی انتظار دارد در پایان امسال، قیمت این ارز دیجیتال سقوط کند و در دسامبر ۲۰۲۳ در محدوده ۰.۱۱۸ دلار معامله شود.

اما تلگان، چشم‌انداز بسیار خوش‌بینانه‌تری برای دوج کوین در سال ۲۰۲۴ ترسیم می‌کند و حداکثر قیمت ۰.۵۹ دلار را پیش‌بینی می‌کند که معادل رشد حدود ۲۶۸.۷ درصدی از سطوح کنونی است.

پیش‌بینی عجیب : دوج کوین ۱ دلار می‌شود!

جمع‌بندی

با وجود سقوط شدید دوج کوین در سال‌های اخیر، هواداران و سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال میم‌محور، همچنان به دنبال رسیدن به هدف قیمتی یک دلار هستند. اگرچه نیل به این هدف مستلزم رشد حدود ۵۲۵ درصدی از سطوح فعلی است، پلتفرم‌های پیش‌بینی قیمت مانند تلگان و چنجلی، زمان‌های احتمالی دستیابی به این مرز را در آینده پیش‌بینی کرده‌اند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه