شرکت مایکرواستراتژی ۵۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خریده است

شرکت مایکرواستراتژی ۵۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خریده است

مایکرواستراتژی (MicroStrategy) به‌تازگی ۵۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خریده است. دارایی‌های بیت کوین این شرکت در حال حاضر حدود ۴۰۰۰۰ واحد برآورد می‌شود که ارزشی بیش از ۷۰۰ میلیون دلار دارد.

به گزارش «The Block»، مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل مایکرواستراتژی، دیروز در توییتی اعلام کرد که شرکتش ۵۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خریده است. او در ادامه این توییت نوشت:

مایکرواستراتژی حدوداً ۲,۵۷۴ بیت کوین، به ارزش ۵۰ میلیون دلار را به‌صورت نقدی و همسو با سیاست خزانه خود خریداری کرده است. میانگین قیمت خرید این بیت کوین‌ها ۱۹,۴۲۷ دلار است. در حال حاضر تقریباً ۴۰۸۲۴ واحد بیت کوین در اختیار داریم.

به احتمال زیاد،‌ این اقدام اخیر مایکرواستراتژی در راستای تصمیم این شرکت در نشست درآمد سه‌ماهه سوم خود، صورت گرفته است. طبق تصمیم مایکرواستراتژی در این جلسه، مازاد نقدینگی شرکت، بسته به وضعیت بازار و نیازهای تجاری، صرف خرید بیت کوین می‌شود. مازاد نقدینگی مایکرواستراتژی هر آن چیزی است که به‌جز ۵۰ میلیون دلار موردنیاز هزینه‌های روزانه جاری شرکت، به دست می‌آید.

با یک حساب سرانگشتی، مایکرواستراتژی بیت کوین‌های خود را با میانگین قیمت ۱۱,۶۳۵ دلار خریده است و در حال حاضر حدود ۷۶۶.۶ میلیون دلار سرمایه به‌صورت بیت کوین در اختیار دارد.

علاوه بر خرید بیت کوین، این شرکت قصد دارد که محصولات مبتنی بر داده‌های بیت کوین ارائه کند. به‌گفته مایکرواستراتژی، محصولات جدید با هدف گسترش کسب‌وکار انجام می‌گیرد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
علی رضایی
علی رضایی
3 سال قبل

با توجه به ریزش اخیر یه تحلیل درست و درمون بذارید ممنون

سعید
سعید
3 سال قبل

منتظر یه اصلاح شیرین تو بیتکوین هستیم ولی ظاهراً این بیتکوین نمیخاد اصلاح بکنه همه دیگه فهمیدن بیتکوین چقدر بارزشه