بنیان‌گذار NYDIG: تا پایان سال میلادی ۲۵ میلیارد دلار بیت کوین تحت مدیریت ما خواهد بود

بنیان‌گذار NYDIG: تا پایان سال میلادی ۲۵ میلیارد دلار بیت کوین تحت مدیریت ما خواهد بود

راس استیونز (Ross Stevens)، بنیان‌گذار و رئیس گروه سرمایه‌گذاری نیویورک دیجیتال (NYDIG)، پیش‌بینی کرد که این شرکت می‌تواند بیت کوین‌های تحت‌مدیریت خود را تا قبل از پایان سال ۲۰۲۱ به‌طور قابل توجهی افزایش دهد و به ۲۵ میلیارد دلار برساند.

به گزارش «The Block»، استیونز در جریان برگزاری کنفرانس جهانی ۲۰۲۱ مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، این اظهارات را بیان کرده است. این در حالی است که NYDIG در حال حاضر ۶ میلیارد دلار بیت کوین تحت مدیریت خود دارد و به‌گفته این شرکت، این رقم می‌تواند تا پایان سال به ۲۵ میلیارد دلار بیت کوین برسد.

استیونز در گفتگو با مایکل سیلور (Michael Saylor) مدیرعامل مایکرواستراتژی که کنفرانس امسال را آغاز کرد، اظهار داشت:

معتقدم مهم‌ترین اقدامی که مدیران عامل در ده سال آینده باید اتخاذ کنند، تصمیم‌گیری در خصوص تخصیص‌دادن منابع برای خرید بیت کوین است.

استیونز مدعی شد که NYDIG تا به امروز مشتری‌ای نداشته است که سرمایه‌گذاری اولیه خود را پس گرفته باشد.

وی همچنین گفت:

شرکای من در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۹، بیت کوین بیشتری خریده‌اند. با ادامه روند تورم در کسب‌وکارهای مبتنی بر ارزهای فیات، انتظار دارم که در دو سال آینده بیت کوین بیشتری خریداری کنیم. ما یک شرکت سرمایه‌گذاری هستیم و اگر باور نداشتیم که از این طریق می‌توانیم درآمد کسب کنیم، حتی یک پنی هم در این حوزه سرمایه‌گذاری نمی‌کردیم.

رابرت گاتمن (Robert Gutmann) مدیرعامل NYDIG اخیراً با حضور در پادکست اسکوپ (The Scoop) اظهار داشت که شرکت‌های عمومی می‌توانند با اختصاص بخشی از ترازنامه خود به بیت کوین، راه شرکت‌هایی مانند اسکوئر و مایکرواستراتژی را دنبال کنند.

از نظر گاتمن شرکت‌ها وظیفه دارند به این سؤال پاسخ دهند که آیا نگه‌داشتن ۱۰۰ درصد دارایی‌ها به‌صورت دلار به نفع سهامدارانشان هست یا خیر.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
Mohammad
Mohammad
3 سال قبل

شاید منظورش اینه که تا اخر سال قیمت بیت چهار برابر میشه و خوبخود دارایی تحت مدیریتش هم چهار برابر میشه .چون الان شش میلیارد داره