مکس کایزر: فروش بیت کوین در ازای «کوپن‌های بدهی» نوعی جرم است

مکس کایزر: فروش بیت کوین در ازای «کوپن‌های بدهی» نوعی جرم است

مکس کایزر (Max Keiser)، گزارشگر و خبرنگار مشهور، در یکی از توییت‌های خود ارزهای فیات را نوعی «کوپن بدهی» خواند و گفت که فروش بیت کوین در ازای این کوپن‌ها، جرم است!

به گزارش کوین تلگراف، کایزر که بارها نسبت به سقوط اجتناب ناپذیر ارزهای فیات هشدار داده بود، در توییت اخیر خود نوشت:

رسالت اخلاقی من حکم می‌کند که بیت کوین‌هایی را که سال ۲۰۱۱ به دست آورده‌ام نگه دارم. حالا که تا پیروزی چیزی نمانده، تصدیق و تایید هر گونه «کوپن بدهی»، جرمی در حق بشریت است.

روز گذشته نیز سیمون دیکسون (Simon Dixon)، مدیرعامل پلتفرم ارزدیجیتال «BnkToTheFuture»، مهمان برنامه کایزر ریپورت (Keiser Report) بود. نتیجه صحبت‌های آقای دیکسون این بود که بیت کوین تنها راه خروج از «بازآفرینی جهانی» نظام مالی خواهد بود که به بانک‌های مرکزی امکان می‌دهد خود سیستم بانکی را نابود کنند.

با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا و تاثیر آن بر امور مالی در سراسر دنیا، دیکسون هشدار داد که جنبه سلامت این بحران به‌هیچ‌وجه بدترین بخش ماجرا نیست. او خطاب به کایزر گفت:

دوست ندارم با آب و تاب صحبت کنم، اما این یک بازآفرینی جهانی در نظام مالی خواهد بود.

وی در ادامه افزود:

پس از آن شاهد جنگ قدرت بین دولت‌ها و بانک‌های مرکزی خواهیم بود. بهای این جنگ را مالیات‌دهندگان و افرادی که وابسته به پول فیات هستند خواهند پرداخت.

دیکسون سیستم بانکی را بزرگترین طرح پانزی قانونی دنیا می‌داند و بر این باور است که این طرح در حال از بین رفتن است. او گفت:

فکر می‌کنم قرار است شاهد حمله واقعی بانک‌های مرکزی به بانک‌های سنتی باشیم، زیرا در نهایت به شکلی اجتناب‌ناپذیر باید پیامدهای ناگوار بزرگ‌ترین طرح پانزی قانونمند دنیا را به چشم ببینیم.

بنا به این نظریه، مؤسسات وام‌دهی وابسته به بانک مرکزی، بانک‌ها را نابود کرده و به جای آن، سازوکاری را فراهم خواهند کرد که شهروندان بتوانند حساب ارز دیجیتال خود را مستقیما در این مؤسسات افتتاح کنند.

در نتیجه، کنترل پول و نیز کنترل افرادی که مجبورند از آن استفاده کنند، بسیار آسان‌تر خواهد شد (اشکال ترجمه). به این ترتیب دنیا وارد دوره‌ای می‌شود که کایزر از آن به عنوان نئوفئودالیسم یاد می‌کند.

ویروس کرونای جدید هم به ظهور این وضعیت ترسناک کمک خواهد کرد. ممنوعیت پول نقد به دلیل نگرانی از شیوع بیشتر بیماری، یکی از مصداق‌های این موضوع است.

دیکسون در بخش دیگری از صحبت‌هایش می‌گوید:

قرار است با نسخه بسیار ترسناک‌تری از ارز فیات کنونی مواجه شویم که به شکل «بدهی» توسط بانک‌ها ایجاد خواهد شد.

هفته گذشته و همزمان با افزایش فشارها در ارتباط با نقدینگی بازار طلا، کایزر این فلز گرانبها را به «دستمال توالت ثروتمندان» تشبیه کرد. کایزر و بسیاری دیگر معتقدند که بیت کوین سخت‌ترین پول است که تا به حال وجود داشته است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
مجاور
مجاور
4 سال قبل

ببخشید یه سوالی داشتم

ebi
ebi
4 سال قبل

تمام حرف آقای مکس کایزر این است که برای بیت کویین احترام بزارید و اونوبا ارز فیات مبادله نکنین بیت کوین ارزش بالایی داره و وقتی اونو با ارز فیات مقایسه می کینن خواه نا خواه از ارزش بیت کوین کم می کنین چون اونو دارید بزارین این طوری بگم من روزی رومی بینم که دلار یا هر ارز فیات دیگه ای میزان ارزش با بیت کوین مقایسه می شه برای اون روز بیت کوین جمع کنین

میثاق ساکی
میثاق ساکی
4 سال قبل

سلام دیشب هم برا من ایمیل از استخر viabtc اومد که توش کلمه کوپن بود انگلیسی نوشته بودن نفهمیدم داستانش چیه یعنی چیکار میخوان بکنن