صرافی کراکن هم ارز دیجیتال BSV را حذف کرد!

صرافی کراکن هم ارز دیجیتال BSV را حذف کرد!

روز سه شنبه ۱۷ آوریل (۲۸ فروردین)، صرافی ارز دیجیتال بزرگ کراکن (Kraken) در آمریکا اعلام کرد که قصد دارد نام بیت کوین اس وی (BSV) را از فهرست خود خارج کند.

صرافی کراکن با انتشار یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که بیت کوین اس وی (BSV) «درگیر رفتارهایی است که به طور کلی همه چیز در Kraken و به طور کلی جامعه عمومی رمزنگاری مخالف آن هستند.» بدین ترتیب، این صرافی تصمیم گرفته است که ارز دیجیتال نامبرده را از فهرست خود حذف کرد. بیت کوین اس وی نوامبر گذشته در نتیجه یک هارد فورک در شبکه بیت کوین کش، ایجاد شد.

روز گذشته این تصمیم به دنبال یک نظرسنجی توییتری با موضوع حذف BSV از فهرست صرافی کراکن اعلام شد.

صرافی کراکن هم ارز دیجیتال BSV را حذف کرد!

تصویری از نظرسنجی توییتری صرافی کراکن

کراکن در این رابطه از رفتارهای غیراخلاقی نظیر ادعاهای متقلبانه، تهدیدات و اقدام قانونی، نام برده است که به حذف بیت کوین اس وی از فهرست این صرافی سرعت بخشیدند. این تصمیم گیری به دنبال اقدام اخیر بایننس و شیپ شیفت اتفاق افتاده است که در اوایل هفته جاری بیت کوین اس وی را از فهرست خود حذف کردند.

پیش از این، چانگ پِنگ ژائو، مدیر عامل بایننس، هشدار داد که اگر کریگ رایت – دانشمند علوم کامپیوتر اهل استرالیا و مصمم ترین حامی آلتکوین بیت کوین اس وی که ادعا می کند ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین است – رفتار بحث برانگیز خود را تغییر ندهد، صرافی بایننس بیت کوین اس وی را از فهرست خود حذف خواهد کرد.

پس از آنکه کریگ رایت برای ارائه اطلاعات مربوط به هویت Hodlnaut، یک جایزه ۵۰۰۰ دلاری در قالب بیت کوین اس وی تعیین کرد، صرافی بایننس این آلتکوین را از فهرست معاملاتی خود حذف کرد. ( Hodlnaut یک کاربر ناشناس توییتری و مسئول رویداد جمع سپاری اخیر «مشعل لایتنینگ بیت کوین» است)

در حالی که در اعلان اخیر صرافی کراکن به هیچ عنوان از شخص خاصی نام برده نشده، اما در آن گفته شده «تهدیداتی که هفته گذشته اعضای مختلف جامعه دریافت کردند، تکرار نخواهند شد. با این رفتار تهاجمی برخورد می شود.»

قیمت بیت کوین اس وی تحت تاثیر این جریان، کاهش یافت. در زمان نگارش این مطلب، این سکه طی یک روز گذشته یک افت قیمت ۴ درصدی را تجربه کرده و ارزش آن در طول یک هفته اخیر بیش از ۳۰ درصد کاهش یافته است.

منبع: cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه