گزارش بیتمکس: استخراج کنندگان BSV از زمان فورک بیت کوین کش ۲.۲ میلیون دلار ضرر کرده‌اند

گزارش بیتمکس: استخراج کنندگان BSV از زمان فورک بیت کوین کش ۲.۲ میلیون دلار ضرر کرده‌اند

توییتی که در ۱۲ آوریل از سوی گروه تحقیقاتی پلتفرم بیت‌مکس (BitMEX) منتشر شده است، برآورد می‌کند که استخراج‌کنندگان بیت کوین اس‌وی، ۲.۲ میلیون دلار متضرر شده‌اند.

گزارش منتشر شده توسط گروه تحقیقاتی بیت‌مکس، حاکی از آن است که استخراج‌کنندگان بیت کوین اس‌وی (BSV)، یک حاشیه سود ناخالص منفی ۱۲ درصدی را از زمانی که این ارز در هارد فورک از بیت کوین کش جدا شد تجربه کردند. این برآورد بر اساس تعداد سکه‌های استخراج شده، قیمت فعلی ارز و کمترین میزان هزینه برق استخراج صورت گرفته است.

این توییت یادآور می‌شود که این برآورد در بین تمام هزینه‌ها، تنها هزینه برق مورد نیاز برای استخراج را مد نظر قرار داد.

 

گزارش بیتمکس: استخراج کنندگان BSV از زمان فورک بیت کوین کش 2.2 میلیون دلار ضرر کرده‌اند

در ماه نوامبر، در آغاز هارد فورک بیت کوین کش، گروه تحقیقاتی بیت‌مکس ابزار نظارت شبکه‌ای را برای بیت کوین و بیت کوین کش راه‌اندازی کرد. این منبع با نام فورک‌مانیتور (Forkmonitor)، داده‌ها و اطلاعاتی را در اختیار بیت‌مکس قرار داد که آن‌ها دیروز در توییتشان به آن اشاره کردند.

در ماه مارس، تیم تحقیقاتی بیت‌مکس وب‌سایت سنجش و اندازه نود اتریوم را راه‌اندازی کرد. این وب‌سایت با نام NodeStats، اطلاعات مربوط به ۵ نود مختلف اتریوم را نشان می‌دهد و هر ۵ ثانیه یک بار نیز این اطلاعات را به روز رسانی می‌کند. این وب‌سایت در پروژه‌ای مشترک با همکاری توکن‌آنالیست (TokenAnalyst) راه‌اندازی شد.

بر اساس گزارش کوین‌تلگراف (Cointelegraph)، چانگ‌پنگ ژائو، موسس و مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال بایننس، هشدار داد که اگر کریگ رایت (Carig Wright)، سازنده آلت کوین BSV، رفتار خود را تغییر ندهد و اصلاح نکند، این ارز را از لیست صرافی خود حذف خواهد کرد.

واکنش شدید ژائو به این دلیل است که اخیرا رایت برای شناسایی کاربری در توییتر که او را به دلیل ادعایش مبنی بر این‌که او ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین است، یک کلاه‌بردار و شیاد خواند جایزه تعیین کرده است.

منیع: cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
دیجیتال نوت | DigitalNote
دیجیتال نوت | DigitalNote
5 سال قبل

به نظر من بیت کوین SV آینده ای نداره تنها به خاطر سودجویی و فرصت طلبی کریک رایت به وجود آمد
و شکست می خوره