بیت مین تمام توسعه‌دهندگان بیت کوین کش خود را اخراج کرده است

بیت مین تمام توسعه‌دهندگان بیت کوین کش خود را اخراج کرده است

بنا به اظهارات «سامسون مو»، مدیر ارشد فروش بلاک‌استریم (Blockstream) که در مصاحبه با رسانه‌های چینی منتشر شده است، شرکت بیت مین (Bitmain) که ملقب به غول استخراج ارزهای دیجیتال است، تمامی کارکنان خود که در بخش توسعه‌ بیت کوین کش مشغول فعالیت بودند را اخراج کرده است.

به نظر می‌رسد که در فاز دوم تلفات کارکنان بیت مین، حدود ۵۰ نفر از کارکنان این شرکت در هفته جاری اخراج خواهند شد.

پیام‌هایی که در راستای گزارشات منتشرشده در نسخه چینی لینکدین ارسال شد، در مورد موجی از اخراج کارکنان بیت مین هشدار داد که نیمی از نیروی کار ۲۵۰۰ نفری بیت مین را مورد هدف قرار داده است. این شایعات اکنون به‌وسیله «دووی وان» که یکی از مفسران و شرکای اولیه تأسیس شرکت سرمایه‌گذاری پریمیتیو (Primitive) می‌باشد، به توییتر کشیده شده است.

بیت مین تمام توسعه‌دهندگان بیت کوین کش خود را اخراج کرده است

بر اساس اظهارات وان، چنین گزارشاتی که در رسانه‌های اجتماعی ارسال می‌شوند، معمولاً دقت بالایی دارند زیرا توسط خود کارکنان شرکت منتشر می‌شوند.

توسعه‌دهندگان بیت کوین کش که بر اساس گزارشات به‌عنوان نیروی مازاد اعلام شده‌اند، پیش از این تیم «کوپرنیک» بیت مین را تشکیل داده بودند و درزمینه کلاینت «بیت کوین کش گو» (Bitcoin Cash GO) این شرکت فعالیت می‌کردند. سامسون مو افزود:

به کارکنان مذکور، اخطار داده شده است که فقط یک هفته در شرکت باقی خواهند ماند. برخی از این کارکنان، به‌تازگی استخدام شده بودند.

در اوایل ماه جاری، شرکت بیت مین در بحبوحه کاهش قیمت‌ها در بازار بیت کوین (BTC) و سایر آلت کوین‌ها، از بسته شدن کامل آزمایشگاه توسعه بلاک چین خود در اسرائیل خبر داد که منجر به فقدان ۲۳ جایگاه شغلی شد.

بحث و جدل‌هایی که پیرامون اجرای برنامه عرضه اولیه سهام (IPO) در هنگ کنگ شکل گرفته است، در حالی ادامه می‌یابد که بنا به شایعات منتشرشده، قانون‌گذاران مالی نگران وضعیت ناپایدار بازار ارزهای دیجیتال هستند که اخبار آن، هفته گذشته به‌طور گسترده‌ای در جریان اصلی رسانه‌ها مطرح شد.

بیت مین تا کنون نظر رسمی و موثقی در مورد مباحث اخراج کارمندان یا مراحل پیشرفت برنامه عرضه اولیه سهام خود، منتشر نکرده است.

منبع : cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه