کریگ رایت به جعل اسناد متهم شد؛ فرصت یک روزه برای بیان حقیقت!

کریگ رایت به جعل اسناد متهم شد؛ فرصت یک روزه برای بیان حقیقت!

قاضی دادگاهِ رسیدگی به پرونده کریگ رایت (Craig Wright) و دیوید کلیمن (David Kleiman) دستور داده است که رایت تا فردا (۲۲ اسفند) اسناد مربوط به صندوق گل لاله (Tulip Trust) را تسلیم دادگاه کند. صندوق گل لاله، آدرسی است که کریگ رایت ادعا می‌کند ۱.۱ میلیون بیت کوین، متعلق به ساتوشی ناکاموتو، در آن قرار دارد.

به گزارش بیت کوینیست، ۹ مارس (۱۹ اسفند) مدارکی به دادگاه ارائه شد که نشان می‌داد رایت از ارائه جزئیاتی در ارتباط با نحوه بدست آوردن آدرس‌های بیت کوین ساتوشی ناکاموتو خودداری می‌کرد. به گفته رایت مصونیت اطلاعات میان وکیل-موکل، دلیل ناتوانی وی در افشای اطلاعات است.

رایت از ماه فوریه (بهمن) از فاش سازی اطلاعات امتناع می‌کند و از آن زمان وکیل وی در حال رایزنی برای اثبات این مسئله است که فاش سازی اطلاعات تحت مصونیت میان وکیل و موکل قرار می‌گیرد. این رشته طولانی از جلسات دادگاه در نهایت موجب شد تا قاضی پرونده دستور ارائه اطلاعات توسط رایت را صادر کند.

رایت برای اثبات اعتبار مصونیت میان وکیل و موکل شهادت نامه‌ای بدون مهر رسمی از جانب بوسایر مایاکا (Bosire Mayaka) را منتشر کرده است. مایاکا در این نامه می‌نویسد:

من یک وکیلم، در سال ۲۰۰۷، کارشناسی وکالتم را از دانشگاه موی در کنیا گرفتم. از سال ۲۰۱۲ علاوه بر سرمایه‌گذاران دیگر، وکیل دکتر کریگ استیون رایت هستم. به صورت مشخص وکالت شخص آقای رایت و شرکت سرمایه‌گذاری بین‌المللی رایت بر عهده من است که شامل مسائل مرتبط با صندوق گل لاله و مدارک آن نیز می‌شود و تاریخ آن به ۷ جولای ۲۰۱۷ برمی‌گردد.

رایت برای اثبات اینکه مایاکا وکیل است، تصویری از صفحه لینکدین او نیز به عنوان پیوست مدارک به دادگاه ارسال کرد.

قاضی پرونده، بروس رینهارت (Bruce Reinhart)، در پاسخ به اظهارات مایاکا گفت:

اول از همه، به عنوان مسئول پیدا کردن حقیقت، اظهارات مایاکا قابل استناد نیست چرا که اعتبار آن تایید‌نشده است. مخصوصا حالا که اطلاعات من نشان می‌دهد که مدارک دکتر رایت ساختگی و جعلی هستند؛ به همین دلیل تصمیم گرفتم به این قبیل مدارک که به راحتی با یک قلم و نرم‌افزارهای نوشتاری قابل ایجاد هستند، اتکا نکنم.

حتی اگر رابطه مایکا و رامونا واتس (Ramona Watts، همسر رایت، تحت مصنوعیت وکیل و موکل قرار گیرد، اطلاعات می‌بایست در اختیار کلیمن نیز قرار گیرد. ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که به گفته قاضی رابطه مایکا و رامونا واتس تحت این مصونیت قرار ندارد. به همین دلیل هیچ اثباتی برای محرمانه بودن اطلاعات وجود نداشته و مصونیت وکیل و موکل نیز در این رابطه قابل اجرا نیست.

به دلیل مشابه، قاضی با ادعا رایت مبنی بر مصونیت وکیل و موکل برای همسرش در رابطه به اطلاعات ارائه‌شده، موافق نکرد.

حالا کریگ رایت تا فردا فرصت دارد که اطلاعات در رابطه با نحوه بدست آوردن فهرست آدرس‌های بیت کوین را به دادگاه تسلیم کند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
Bsv
Bsv
4 سال قبل

سلام لطفا نتیجه ی دادگاه رو زود اعلام کنید اینجا چون خیلی رو قیمت تاثیر میذاره یا بگید از کجا میشه پیگیر بود

siavashnam
siavashnam
4 سال قبل

دلم میخاد قیافه اون کسایی که تو بیت مکس bsv میخریدن و به باینانس خورده میگرفتن که چرا لیستش نمیکنه رو ببینم

احمد
احمد
4 سال قبل
پاسخ  siavashnam

اینطوری اروم و خوشحال میشی ؟

مسعود
مسعود
4 سال قبل

حالا چی میشه چرا نتیجه رو و تاثیرش بر ارزهای دیجیتال رو نمیگین!