بررسی احتمال پذیرش ETF برای بیت کوین در ۱۹ مرداد

بررسی احتمال پذیرش ETF برای بیت کوین در ۱۹ مرداد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در تاریخ ۱۰ آگوست (۱۹ مرداد) درباره‌ی سرنوشت صندوق‌های قابل معامله در بورس برای بیت کوین (Bitcoin ETFs) تصمیم خواهد گرفت.

در مقاله‌ای که چند روز پیش منتشر شد، درباره‌ی این موضوع چنین آمده است:

سرنوشت «صندوق قابل معامله در بورس برای بیت کوین» سرانجام در ۱۰ آگوست مشخص خواهد شد. این پیشنهاد از سوی بورس اختیار معامله شیکاگو (CBOE) مطرح و با اقبال عمومی روبه‌رو شده است. در حال حاضر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار می‌خواهد نظرات مردم را در خصوص وارد کردن بیت کوین به فهرست سهام و مبادله‌ی آن در صندوق‌های معامله‌ی بورس (که البته فقط در اختیار سرمایه‌گذاران معتبر قرار خواهد گرفت) جمع‌آوری کند و سپس تصمیم نهایی را بگیرد.

بااین‌حال، هنوز روی تاریخ اعلام‌شده بحث‌هایی وجود دارد. براساس بیانیه‌ی کمیسیون بورس و اوراق بهادار، تصمیم‌گیری درباره‌ی هر پرونده پس از انتشار در فدرال رجیستر حداقل ۴۵ روز به‌طول می‌انجامد.

بررسی احتمال پذیرش ETF برای بیت کوین در ۱۹ مرداد

فدرال رجیستر درباره‌ی این پرونده اطلاعیه‌ای منتشر کرد:

ظرف مدت ۴۵ روز پس از انتشار این اطلاعیه در فدرال رجیستر و یا در یک بازه‌ی زمانیِ طولانی‌تر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصمیم نهایی خود را در این باره اعلام خواهد کرد. در صورتی‌که کمیسیون به این نتیجه برسد که برای رسیدگی به این پرونده به زمان بیشتری نیاز است، ممکن است تا ۹۰ روز را هم به آن اختصاص دهد و البته دلایل آن را منتشر خواهد کرد. در صورت توافق، کمیسیون: الف) تغییر قانون پیشنهادی را تأیید یا رد می‌کند و یا ب) اقدامات لازم برای بررسی اینکه آیا تغییر قانون پیشنهادی باید رد شود یا خیر را انجام خواهد داد.

این اطلاعیه برای تاریخ ۲۶ جولای تنظیم شده بود، اما در ۲ جولای منتشر شد. تاریخ ۱۰ آگوست در واقع ۴۵ روز پس از ۲۶ ام جولای است. یعنی کمی بیشتر وقت داریم.

تا آن موقع چه باید کرد؟

بررسی احتمال پذیرش ETF برای بیت کوین در ۱۹ مرداد

می‌توانید به یکی از روش‌های زیر برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار نظرات‌تان را ارسال کنید:

توجه: شماره‌ی پرونده برای «صندوق قابل معامله در بورس برای بیت کوین» که در وبسایت این کمیسیون درج شده است SR-CboeBZX-۲۰۱۸-۰۴۰ است.

۱- روش آنلاین

  • از طریق این لینک می‌توانید نظرتان را ارسال کنید
  • دنبال شماره‌ی پرونده‌ی SR-CboeBZX-۲۰۱۸-۰۴۰ بگردید
  • در بخش دیدگاه، نظرتان را ثبت کنید.

۲- ایمیل

  • ایمیل را به این آدرس ارسال کنید: [email protected]
  • در خط عنوان شماره‌ی پرونده را که با SR- یا S۷- شروع می‌شود وارد کنید.
  • اگر می‌خواهید سندی را پیوست کنید، باید نوع فرمت آن را مشخص کنید. کمیسیون بورس و اوراق بهادار در حال حاضر فقط فرمت پی‌دی‌اف را می‌پذیرد. به‌هیچ‌عنوان پیوست‌هایی با پسوند EXE، ZIP، PIF، TIFF، GIF یا HTML ارسال نکنید.

۳- روش نامه‌نگاری سنتی

سه نسخه از نامه را باید ارسال کنید:

یکی برای برنت فیلدز، منشی دبیرخانه

یکی برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار

سومی به آدرس: ۱۰۰ F Street, NE
Washington, DC ۲۰۵۴۹-۰۶۰۹

شماره‌ی پرونده که با SR- یا S۷- شروع می‌شود را در هر سه نسخه از نامه باید بنویسید.

سلب مسئولیت:

در این مقاله قصد نداریم به شما مشاوره‌ی مالی بدهیم. در اینجا فقط دیدگاه‌مان را با شما در میان گذاشتیم. قبل از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال به‌اندازه‌ی کافی تحقیق کنید.

منبع: ethereumworldnews
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
بلاکعلی چِین‌زاده
بلاکعلی چِین‌زاده
۶ سال قبل

خیلی ممنون از تیم ارز دیجیتال که بعنوان یه رسانه ایرانی این مسئله رو مطرح کردن. از دوستان عزیز که میخوان آینده کریپتو خوب باشه،لطفاً مراجعه کنید و پیامتون رو بفرستید.

من خودم پیام آماده ای که خودم فرستادم رو میذارم.دوستان میتونن فقط کپی کنن و بفرستنش که براشون راحت‌تر باشه.


"Dear members and representives of the Securities and Exchange Comission (“SEC”).

I hearby state my acceptance and full support for the proposal of Bitcoin (BTC) Exchange Traded Funds (ETF’s)".

Many thanks,



لطفاً حمایت کنید.ممنون