تام لی: بیت کوین داستانی از نسل هزاره است

تام لی: بیت کوین داستانی از نسل هزاره است

تام لی، در مقام بنیانگذار و استراتژیست شرکت تحقیقاتی بازار Fundstrat، اعلام کرد که ارزش بیت‌کوین، افزایش پیدا خواهد کرد.

به گفته تام لی، ارزش این ارز پیشرو به طرز قابل توجهی بالا خواهد رفت. چرا که نسل هزاره یا نسل Y به این حوزه علاقمند است.

وی افزود؛ همانطور که در دهه ۸۰، بیبی بومرها تاثیر قابل توجهی روی بازار ارز و سهام داشتند، در دنیای امروز نسل هزاره به بیت کوین قدرت خواهد بخشید.

در تاریخ ۱۲ دسامبر؛ وی طی مصاحبه ای با برنامه باکس اسکواک که از شبکه سی.ان.بی.سی پخش میشود، اعلام کرد که این نسل گرایش شدیدی به تجارت دیجیتال، رسانه های اجتماعی، و بیت کوین دارد. وی در ادامه به این موضوع اشاره نمود که این گروه ۲۰ سال دیگر به اوج خود خواهد رسید و هنوز جای پیشرفت برای آن وجود دارد:

« به نظر من منتقدان باید از این مساله تقدیر کنند، این داستان نسل هزاره است. در حال حاضر ۲۵ درصد از بازار متعلق به این نسل است، در سال ۱۹۸۲ بومرها وضعیت یکسانی داشتند. سوال اینجاست که از سال ۱۹۸۲ به بعد چه مساله ای باعث شد جمعیت آنها به حداکثر خود یعنی ۹۹ درصد برسد؟ شاخص اس اند پی ۵۰۰… علاقه شدیدی نسبت به کسب و کار دیجیتالی، رسانه های اجتماعی و بیت کوین در نسل هزاره احساس میشود. و دیگر آنکه، پیش بینی میشود جمعیت این گروه در سال ۲۰۴۰ به اوج خود برسد.»

پیش‌بینی‌های قبلی تام لی

طی مصاحبه ای در اکتبر ۲۰۱۷، تام لی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین همچنان بالاتر رفته و تا پیش از سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰۰۰ دلار خواهد رسید.

در سال ۲۰۱۷، بیت کوین رشد ۱۷۰۰ درصدی داشته و در ماه دسامبر ارزش هر بیت کوین به بیش از ۱۷۰۰۰ دلار رسید. چنانچه این رشد و پویایی ادامه پیدا کند، این پیش بینی لی، در آینده نه چندان دور تحقق میابد. انتظار می رود که عرضه معاملات آتی بیت کوین توسط CME (گروه بورس بازرگانی و کالای شیکاگو) و CBOE (بازار گزینه های شیکاگو) منجر به افزایش قیمت بیت کوین شود و راه اندازی ETF (صندوق قابل معامله در بورس) را میسر سازد، که احتمالا تاثیر بیشتری روی قیمت بیت کوین خواهد داشت.

منبع: cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه