atlasarzdigital

تام لی: بیت کوین داستانی از نسل هزاره است

تام لی: بیت کوین داستانی از نسل هزاره است

تام لی، در مقام بنیانگذار و استراتژیست شرکت تحقیقاتی بازار Fundstrat، اعلام کرد که ارزش بیت‌کوین، افزایش پیدا خواهد کرد.

به گفته تام لی، ارزش این ارز پیشرو به طرز قابل توجهی بالا خواهد رفت. چرا که نسل هزاره یا نسل Y به این حوزه علاقمند است.

وی افزود؛ همانطور که در دهه 80، بیبی بومرها تاثیر قابل توجهی روی بازار ارز و سهام داشتند، در دنیای امروز نسل هزاره به بیت کوین قدرت خواهد بخشید.

در تاریخ 12 دسامبر؛ وی طی مصاحبه ای با برنامه باکس اسکواک که از شبکه سی.ان.بی.سی پخش میشود، اعلام کرد که این نسل گرایش شدیدی به تجارت دیجیتال، رسانه های اجتماعی، و بیت کوین دارد. وی در ادامه به این موضوع اشاره نمود که این گروه 20 سال دیگر به اوج خود خواهد رسید و هنوز جای پیشرفت برای آن وجود دارد:

« به نظر من منتقدان باید از این مساله تقدیر کنند، این داستان نسل هزاره است. در حال حاضر 25 درصد از بازار متعلق به این نسل است، در سال 1982 بومرها وضعیت یکسانی داشتند. سوال اینجاست که از سال 1982 به بعد چه مساله ای باعث شد جمعیت آنها به حداکثر خود یعنی 99 درصد برسد؟ شاخص اس اند پی 500… علاقه شدیدی نسبت به کسب و کار دیجیتالی، رسانه های اجتماعی و بیت کوین در نسل هزاره احساس میشود. و دیگر آنکه، پیش بینی میشود جمعیت این گروه در سال 2040 به اوج خود برسد.»

پیش‌بینی‌های قبلی تام لی

طی مصاحبه ای در اکتبر 2017، تام لی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین همچنان بالاتر رفته و تا پیش از سال 2022 به 25000 دلار خواهد رسید.

در سال 2017، بیت کوین رشد 1700 درصدی داشته و در ماه دسامبر ارزش هر بیت کوین به بیش از 17000 دلار رسید. چنانچه این رشد و پویایی ادامه پیدا کند، این پیش بینی لی، در آینده نه چندان دور تحقق میابد. انتظار می رود که عرضه معاملات آتی بیت کوین توسط CME (گروه بورس بازرگانی و کالای شیکاگو) و CBOE (بازار گزینه های شیکاگو) منجر به افزایش قیمت بیت کوین شود و راه اندازی ETF (صندوق قابل معامله در بورس) را میسر سازد، که احتمالا تاثیر بیشتری روی قیمت بیت کوین خواهد داشت.

منبع: cointelegraph

دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه تام لی: بیت کوین داستانی از نسل هزاره است ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.