atlasarzdigital

آیا سرنوشت بیت‌ کوین در 10 آگوست مشخص می‌شود؟

آیا سرنوشت بیت‌ کوین در 10 آگوست مشخص می‌شود؟

اگرچه بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها به کمال خودشان نرسیدند ولی روز به روز سرمایه‌های قابل توجهی جذب بازار ارزدیجیتال می‌شود. با توجه به آخرین اخبار بازار ممکن است ما خبر‌های مثبتی را بشنویم که در آینده‌ی نزدیک منجر به افزایش قیمت شود.

آخرین خبر از صرافی DX، که تحت مقررات اتحادیه‌ی اروپاست و با بیت‌کوین و اتریوم کار می‌کند قصد بر اضافه کردن ریپل و 20 ارز دیگر به صرافی خود دارد. این خبر از آنجایی قابل توجه است که این صرافی پلتفرمی برای تطبیق شدن با نزدک (NASDQ) را دارد. مبادله‌گران از 27 جولای می‌توانند تجارت خود را با این صرافی شروع کنند.

صندوق قابل معامله در بورس برای بیت کوین !

دیگر اخبار مربوط به دنیای ارزدیجیتال حاکی از این است که احتمالا شاهد ایجاد صندوق قابل معامله برای بورس (ETF) برای بیت کوین و دیگرارزهای دیجیتال در آینده‌ی نزدیک باشیم. این خبر می‌تواند برای بازار ارزهای دیجیتال بسیار امیدوارکننده باشد زیرا ما از ژانویه‌ی 2018 شاهد یک سقوط بزرگ بودیم که دلیل اصلی آن خلاء سرمایه‌گذاری بود و با این خبر ممکن سیر عظیمی از پول وارد بازار شود. سرنوشت بیت‌کوین برای ورود به صندوق قابل معامله برای بورس در 10 آگوست (19 مرداد) تصمیم گرفته می‌شود؛ یعنی زمانی که پرونده‌ی این بازار بورس توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادر آمریکا (SEC) باز می‌شود.

آیا سرنوشت بیت‌ کوین در 10 آگوست مشخص می‌شود؟

برای ورود افراد به این بازار بورس، فقط از سرمایه‌گذارانِ معتبری که هر سهم آن‌ها تقریبا 25 بیت‌کوین دعوت می‌شود که تاثیر مثبتی بر بازار ارزدیجیتال دارد و مشتری‌های ثروتمند کثیری وارد این بازار می‌شوند. در حال حاضر، کمیسیون بورس و اوراق بهادر آمریکا  در حال جمع‌آوری نظر مردم نسبت به علاقه‌مندی آن‌ها در این روشِ سرمایه‌گذاری می‌باشد که نتیجه‌ی تصمیم آن در 10 آگوست (19 مرداد) مشخص می‌شود.

اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادر آمریکا این موضوع را تائید کند به معنای منفعت بسیار بالا برای صنعت ارزدیجیتال و چراغ سبز برای جریان سرمایه‌گذارای در بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها می‌باشد. که می‌تواند منجر به این شود که حجم کل بازار به بالای 1 تریلیون دلار برسد که در زمان نگارش فعلی خبر حدود 300 میلیارد دلار است که در بالاترین زمان رکورد ارزهای‌ دیجیتال حدود 800 میلیارد دلار بود.

منبع:block-chain

1
دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 رشته دیدگاه‌ها
0 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
1 نویسندگان دیدگاه‌ها
ناشناس نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
ناشناس
ناشناس

البته با توجه به افزایشی که دیروز اتفاق افتاد، ظاهرا یه تعدادی از پشت پرده رای SEC خبر دارن… به نظر میرسه SEC اینبار مهر تاییدیه خودشو خواهد زد، امیدوارم این اتفاق بیفته، چون واقعا بیشتر از 6 ماهه در بازار نزولی هستیم و دیگه نای و رمقی برای ترید نداریم، با تزریق سرمایه جدید، جون تازه ای خواهیم گرفت.

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه آیا سرنوشت بیت‌ کوین در 10 آگوست مشخص می‌شود؟ ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.