نظرات یک طرفدار بزرگ: قیمت بیت کوین بازهم سقوط می‌کند اما سرانجام به ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید !

نظرات یک طرفدار بزرگ: قیمت بیت کوین بازهم سقوط می‌کند اما سرانجام به ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید !

یک رسانه در حال توسعه در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال به نام BlockTV، در روز‌های اخیر سال ۲۰۱۸ با آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano)، یکی از طرفداران معروف بیت کوین، مصاحبه کرد. 

پامپلیانو که بیشتر با عنوان پامپ (Pomp) شناخته می‌شود، توضیح داد که به‌ احتمال زیاد بازار ارزهای دیجیتال کف قیمتی که سرمایه‌گذاران برای بلندمدت به‌ دنبال آن هستند را تشکیل نداده است. وی اخیراً بار‌ها در مصاحبه‌های خود با رسانه‌‌های جریان اصلی، این موضوع را تکرار کرده است.

پامپ قبلاً عضو تیم توسعه‌ی فیس‌بوک و اسنپ‌چت بوده و در حال حاضر شریک کمپانی دارایی دیجیتال مورگان کریک است. وی درباره‌ی قیمت بیت کوین خاطر نشان کرد که بیت کوین باز هم می‌تواند به پایین‌ترین قیمت سال خود یعنی ۳,۱۵۰ دلار یا حتی پایین‌تر برسد. به‌طور دقیق‌تر، سرمایه‌گذاران به پیش‌بینی شرکت او در آگوست امسال اشاره می‌کنند که احتمال سقوط بیت کوین به زیر ۳,۰۰۰ دلار را محال نمی‌دانست.

نظرات یک طرفدار بزرگ: قیمت بیت کوین بازهم سقوط می‌کند اما سرانجام به 100,000 دلار خواهد رسید !

آنتونی پامپلیانو

از طرف دیگر پامپ به این موضوع اشاره می‌کند که بعد از این مسیر طولانی، پیش‌بینی قیمت‌ ۵۰,۰۰۰ دلاری و بالاتر (اعداد رندی مانند ۱۰۰,۰۰۰ و ۱۵۰,۰۰۰) به احتمال زیاد درست باشد. با این‌که ارزهای دیجیتال یقیناً جان‌سخت هستند ولی بیت کوین می‌تواند سطوح مذکور را تغییر دهد و سوالی که باقی می‌ماند این است که چه زمانی این اتفاق می‌افتد.

پامپلیانو که موسس یک گروه سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال با نام  Full Tilt Capital می‌باشد، پیش‌بینی کوتاه‌مدت این بازار را این‌گونه توضیح می‌دهد که «ارزیابی افکار عمومی بازار و اهمیت رویداد‌های پیشروی این صنعت» بسیار مهم است. وی دیدگاهش را این‌گونه توصیف می‌کند که شاید در نگاه سطحی تیره و تار به نظر برسد، اما بسیاری از سرمایه‌گذاران باور دارند اگر یک صندوق بازار بورس بیت کوین (Bitcoin ETF) پذیرفته شود، قیمت بسیار افزایش می‌یابد. با این حال اگر قیمت بصورت یک‌طرفه یا لغزشی افزایش داشته باشد این خود نشانه‌ی «به وقوع پیوستن کاپیتولاسیون حقیقی» بعد از چنین چراغ سبز مقرراتی است.

شفافیت مقرراتی نقطه‌ی عطف خواهد بود

نظرات یک طرفدار بزرگ: قیمت بیت کوین بازهم سقوط می‌کند اما سرانجام به 100,000 دلار خواهد رسید !

پامپ با توجه به زیرمجموعه‌ ICOها در این صنعت، توضیح داد که به شفافیت از سوی نهاد‌های نظارتی نیاز است. زیرا مقامات برجسته‌ی دولتی باید موضع محکمی را در قبال فروش توکن‌ها و افزایش سرمایه در فضای ارزهای دیجیتال اتخاذ کنند. از طرفی نظام دوحزبی وارن دیویدسون از ایالت اوهایو و دارن اسوتو از فلوریدا که ICOها و ارزهای دیجیتال را از حوزه‌ی قضایی SEC معاف می‌کند وجود دارد؛ و از طرف دیگر اقدامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار که علیه ارزهای دیجیتال می‌باشد.

هنگامی که صحبت از شفافیت شد، پامپ خاطرنشان کرد که توده‌ی عظیمی از سرمایه‌گذاران با ساخت شرکت‌های نوپا بازی را تغییر می‌دهند.

فیس‌بوک مهمترین شرکت ارزهای دیجیتال است

پامپ چندی پیش در یک منبع خبری اعلام کرد که فیس‌بوک علی‌رغم جایگاهش در بازار سنتی، احتمالاً مهمترین شرکت در این حوزه‌ی نوپا باشد.

نظرات یک طرفدار بزرگ: قیمت بیت کوین بازهم سقوط می‌کند اما سرانجام به 100,000 دلار خواهد رسید !

او در مصاحبه‌ی BlockTV اعلام کرد که تهاجم ارزهای دیجیتال باثبات می‌تواند موجب پایین آوردن این صنعت شود. همچنین پامپ اشاره کرد که اگر محصولی در هند گسترش یابد، ۲۰۰ میلیون کاربر دسترسی به ارز دیجیتال باثبات دارند و بعضی‌ از کاربران هنوز ارزهای دیجیتال به گوششان نرسیده است.

نماینده‌ی شرکت مورگان گریک توضیح داد حتی اگر ارزهای دیجیتال از نظر رمزنگاری امن نباشند (فقط یک ارز دیجیتال باشند) تأثیر بزرگی در چشم‌انداز جهان خواهند داشت.

منبع: Ethereumworldnews
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
شهرام آذر
شهرام آذر
3 سال قبل

اگر مقاله مربوط به سال ۲۰۱۸ رو که براتون گذاشتم خونده باشید دقیقا الان همون زمان پیش بینی شده ای هست که گفتند سرانجام بیت کوین ۱۰۰هزار دلارخواهدشد واین تازه یک شروع بزرگ هست برای ارز ترون برگشت سرمایه به سمت ترون از سود فروش بیت کوین
کسانی که بیت کوینهاشونو میفروشن بااون سودهای کلان میان سمت الباقی ارزها بخصوص ترون که هنوز قیمت نگرفته و امکان چنددلاری شدنش ورد زبانهاست
پس صبور باشید وسود صبرتون رو بچشید

احسان
احسان
5 سال قبل

به نظر من بیت کوین توو سال جدید میلادی (2019) رشد چشمگیری خواهد کرد، اگه موفقی لایک کن.

سجاد
سجاد
5 سال قبل

اینجور خبرا رو لطفا دیگه نذارید، خسته شدیم بخدا ، هر روز ی خبر میزارید ک فلانی گفته قیمت این قدر میشه.. هیچ کس نمیتونه قیمت رو در این بازار پیشبینی کنه.

امید
امید
5 سال قبل
پاسخ  سجاد

درسته، بیت کوین پیش‌بینی ناپذیره