atlasarzdigital

پلیس آلمان ۲۹ میلیون دلار بیت کوین از یک وب‌سایت پخش‌کننده فیلم غیرقانونی مصادره کرد

پلیس آلمان ۲۹ میلیون دلار بیت کوین از یک وب‌سایت پخش‌کننده فیلم غیرقانونی مصادره کرد

مقامات آلمانی، ۲۵میلیون یورو (معادل ۲۹میلیون دلار) بیت کوین و بیت کوین کش را از برنامه‌نویسی که ظاهراً گرداننده وب‌سایت movie2k.to بوده است، کشف و ضبط کرده‌اند. این وب‌سایت، فیلم‌ها را به‌صورت غیرقانونی منتشر می‌کرد. پیش‌تر نیز انجمن سینمایی آمریکا از اقدامات تخلف‌آمیز این وب‌سایت به ستوه آمده بود.  

به گزارش کوین دسک، مقامات قضایی شهر درسدن (Dresden) آلمان در بیانیه‌ای مطبوعاتی که روز سه‌شنبه منتشر شد اعلام کردند که بیت کوین‌های برنامه‌نویس ناشناس وب‌سایت movie2k.to مصادره شده و وی پذیرفته است که در ادامه تحقیقات با پلیس همکاری کند.

مقامات قضایی، برنامه‌نویس یادشده را متهم کرده‌اند که در طول پنج سال اداره ‌وب‌سایت movie2k.to به توزیع غیرقانونی بیش از ۸۸۰هزار فیلم کمک کرده است. گفتنی است پیش‌تر این وب‌سایت با شکایت انجمن سینمایی آمریکا و طرح دعوای علیه آن در دادگاهی در بریتانیا در مه ۲۰۱۳ (اردیبهشت ۹۲) به‌طور ناگهانی از دسترس خارج شده بود.

این برنامه‌نویس، بیش از ۲۲هزار بیت کوین از طریق تبلیغات و ثبت‌نام مشترکان به دست آورده و بخشی از درآمدهای خود را صرف خریداری املاک و مستغلات کرده است.

مقامات قضایی می‌گویند که همچنان در جست‌وجوی اطلاعاتی برای یافتن ردپایی از گرداننده دوم سایت هستند که کماکان متواری است.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه پلیس آلمان ۲۹ میلیون دلار بیت کوین از یک وب‌سایت پخش‌کننده فیلم غیرقانونی مصادره کرد ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x