اولین قتل مرتبط با بیت کوین در ایران اتفاق افتاد !

اولین قتل مرتبط با بیت کوین در ایران اتفاق افتاد !

مردی که برای فروش بیت کوین به شکنجه گاهی در مشهد کشانده شده بود، برای فرار از چنگ افراد مسلح، دست به جنایت زد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ اولین قتل مرتبط با بیت کوین در ایران رخ داد. مرد ۳۸ ساله‌ای که برای فروش بیت کوین به شکنجه گاه مخوفی در مشهد کشانده شده بود، برای فرار از چنگ افراد مسلح، دست به جنایت زد و مدعی شد برای نجات جانش چاره‌ای نداشته، چرا که با شوک های الکترونیکی تا سر حد مرگ پیش رفته بود.

براساس محتویات این پرونده جنایی، مرد ۳۸ ساله‌ای در فضای مجازی، آگهی فروش بیت کوین را منتشر کرد. در همین حال، فردی به عنوان خریدار با فروشنده بیت کوین که «محمد» نام دارد تماس گرفت و از او خواست برای انجام معامله به خیابان امام خمینی (ره) ۹۳ مشهد برود. «محمد. ب» نیز سوار بر خودروی سمند و به امید فروش بخشی از بیت کوین راهی آدرس مذکور شد اما او نمی دانست که خریداران چه نقشه شومی برایش کشیده‌اند.

دقایقی بعد وقتی محمد مقابل مقصد موردنظر متوقف شد جوانی از منزل بیرون آمد و او را برای صرف چای و انجام معامله به داخل منزل (زیر زمین) دعوت کرد، ولی فروشنده ۳۸ ساله که گویی از طرز رفتار خریدار به او مشکوک شده بود، از رفتن به داخل منزل خودداری کرد. براساس مستندات پرونده، ناگهان جوان خریدار، اسلحه کلت را از زیر لباسش بیرون کشید و لوله آن را روی شقیقه مرد ۳۸ ساله گذاشت.

اولین قتل مرتبط با بیت کوین در ایران اتفاق افتاد !

فروشنده که به طرز عجیبی غافلگیر شده بود، خیلی آرام به سمت زیرزمین به راه افتاد. وقتی پا به درون منزل گذاشت، جوان دانشجوی دیگری که داخل منزل انتظار او را می‌کشید بلافاصله از جایش بلند شد و دو نفری دست و پای فروشنده بیت کوین را با دستبندهای پلاستیکی بستند و دو کارد خنجرگونه را به سویش گرفتند و از او خواستند تا دراز بکشد! وقتی مرد ۳۸ ساله مقاومت کرد ناگهان ضربه‌ای با ته دسته کارد بر پیکرش فرود آمد و مرد به ناچار روی زمین خوابید. لحظاتی بعد شکنجه «مرد بیت کوین فروش» آغاز شد. دو جوان مذکور بست های فلزی را به سر فروشنده متصل کردند و دو شاخه را در حالی به پریز برق زدند که با وسایلی مانند آداپتور، ولتاژ برق را کاهش داده بودند! آن ها با شکنجه های هولناک از مرد ۳۸ ساله می‌خواستند تا جای ارز و دلارهایش را به آن ها بگوید ولی مرد فروشنده می‌گفت؛ من فقط می خواستم مطمئن شوم که شما خریدار هستید! من هیچ گونه ارزی همراه ندارم! دو جوان یاد شده وقتی دیدند که شکنجه ها بی فایده است، تصمیم دیگری گرفتند. فردی که سلاح کلت در دست داشت با اشاره به جوان دیگر به سوی خودروی سمند مرد فروشنده رفت تا داخل خودرو را برای یافتن ارزهای خارجی بازرسی کند. در همین حال نیز جوان دانشجو در حالی که کارد خنجرگونه را به طرف فروشنده گرفته بود با دست دیگرش با گوشی تلفن همراه مشغول بود.

اولین قتل مرتبط با بیت کوین در ایران اتفاق افتاد !

«محمد.ب» که هیکلی درشت تر از آنان داشت ناگهان با همان دست بسته، خود را روی دست جوان ۲۴ ساله انداخت و کارد را به ران جوان دانشجو فرو برد! این درحالی است که در همین درگیری ضربه دیگری نیز با کارد به شکم جوان ۲۴ ساله فرود آورد .

بنابر این گزارش، وقتی «ر- ش» برای یاری جستن از جوان مسلح دیگر با وضعی خون آلود به داخل خیابان رفت، «محمد. ب» نیز دستبند پلاستیکی را با چاقو برید و به طرف کوچه دوید! جوان مسلح به کلت کمری با دیدن این وضعیت از صحنه حادثه گریخت ولی با تجمع همسایگان، زنگ تلفن ۱۱۰ نیز به صدا درآمد و نیروهای انتظامی با حضور در محل، دستبند را در حالی بر دستان «محمد. ب» گره زدند که جوان دانشجو بر اثر اصابت ضربه چاقو به «سفیدران» جان باخته بود!

دقایقی بعد با حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل وقوع جنایت، تحقیقات در این باره آغاز شد. مالک منزل مسکونی نیز که براساس شماره تلفن او در گوشی یکی از متهمان، شناسایی شده بود توسط نیروهای انتظامی احضار و بازداشت شد.

اولین قتل مرتبط با بیت کوین در ایران اتفاق افتاد !

با کشف برخی آلات و ادوات لهو و لعب و انواع وسایل شکنجه در این زیرزمین مسکونی، تحقیقات قاضی علی اکبر احمدی نژاد وارد مرحله جدیدی شد. متهم به قتل در حالی که آثار زخم چاقو روی دستش را به قاضی ویژه قتل عمد نشان می‌داد، به تشریح جزئیات این حادثه هولناک پرداخت و گفت:

برای دفاع مشروع از خودم چاره ای نداشتم جز آن که با مجروح کردن آن ها بتوانم از شکنجه گاه مخوف فرار کنم!

جوان مسلح فراری نیز چند ساعت بعد وقتی حلقه های محاصره را تنگ تر دید و فهمید که توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی تحت تعقیب قرار دارد و به زودی دستگیر می‌شود، خود را تسلیم قانون کرد و ماجرای زورگیری و شکنجه مرد بیت کوین فروش را پذیرفت ولی هر بار با ادعاهایی سعی کرد موارد تبهکاری را به دوستش نسبت بدهد. بررسی های بیشتر در این باره برای کشف زوایای پنهان این جنایت همچنان از سوی مقام قضایی ادامه دارد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

26 دیدگاه
رسول
رسول
5 سال قبل

واقعا داستان مضحکی رو بدون توجه به جعلی بودن موضوع روی سایت گذاشتین . در حد سایت خوبی مثل شما نیست چنین اخباری رو منتشر کنه .
این داستان یک فروشنده سکه طلاست که به جای سکه بیت کوین رو جایگزین کردن .
لطفا اعتبارتون رو اینجوری از بین نبرین

Hamed s
Hamed s
5 سال قبل

حکم قاضی هم باید جالب باشه،صد در صد همین آقای محمد.ب (فروشنده بیت کوین) رو به علت قتل یه اعدام میزنه براش

hossein
hossein
5 سال قبل

خریدار بیت کوین رو خفت میکردنند بیشتر باور پذیر بود تا فروشندشو چون حداقل اون پول نقد بیشتر میتونسته با خودش حمل کنه :)

م.طالبی
م.طالبی
5 سال قبل

سلام این اولین قتل نیست هستند کسانی که در تهران از طریق باج خواهی قصد گرفتن ارز های مجازی طرف رو داشتن ولی عمدتا همینجوری چون طرف نداده کشتنش یا حتی به یک مزرعه استخراج حمله کرده و ریگ های استراخ رو دزدیده اند.البته خود اون آقای محمد . ب نیاز نبوده بره ببینه اوناه درست میگن یا نه کافیه اوکی میدادن و با تلگرامی یا واتس آپی کلید های مخصوص با جا به جایی بیت کوئین رو انتقال میدادن و نیازی به حضور نبود.

سعید
سعید
5 سال قبل

بعدشم مگه بیت کوین میشه تو ماشین بزاری یا تو جیبت باشه که اونها دنبالش میگشتن!!!!!!!!!!!!!!

سعید دز
سعید دز
5 سال قبل

اولا که هیچ ربطی به بیت کوین نداشت و دیگرهم اینکه خرید و فروش در سایت ها قابل انجام هست.لطفا سعی نکنید اسم بیت کوین رو خراب کنید چون نمیتونید

آرش
آرش
5 سال قبل

امیدوارم قانون پشتیبان این آقا باشه چون قتل عمد نبوده و نقشه از پیش تایین شده ای برای کشتن زورگیر نداشته (اینجور که توی این توضیحات اومده)
و همچنین با قانونمندتر کردن خرید و فروش ارز های دیجیتال دیگه شاهد این حوادث نباشیم.

امیر
امیر
5 سال قبل
پاسخ  آرش

من هم امیدوارم قانون برای اون دست آمد هایی که اینجور شکنجه (برق چاقو اسلحه) میدهند به اندازه ای باشه که درس عبرت باشه. مثلا 60 سال زندان انفرادی یا شبیه همین ..

ناشناس
ناشناس
5 سال قبل

یه دونه اینو کم داشتیم که اینم اضافه شد... یه زمونی بود هیشکی از بیت کوین و ارزهای دیجیتال خبر نداشتن... اونقدر هی زرت و فرت اینور و اونور تو بوق و کَرنا کردن که گَند اینم درآوردن... تجربه ثابت کرده هر کاری که تو ایران گَندش در اومده و دست توش زیاد شده دیگه باید فاتحشو بخونید. تو این مملکت نباید موند، روز به روز داره بدتر میشه، باید هر چه زودتر زد بیرون.

سید
سید
5 سال قبل
پاسخ  ناشناس

منم میام

میلاد غفاری
میلاد غفاری
5 سال قبل

اگر دولت فروش بیت کوین رو در سایت های کنترل شده مثل صرافی‌ها ببنده باز هم شاهد این اتفاق‌ها هستیم

علی
علی
5 سال قبل

دولت پشت پرده خودش از ارز دیجیتال استفاده میکنه.اگه قانونی بشه آمریکا درجا کل صنعت ماینینگ و ارتباطات ارز دیجیتال رو در ایران ممنوع میکنه.این رو میخواید؟

م.طالبی
م.طالبی
5 سال قبل
پاسخ  علی

شما با این حرفتون کلا بلاک چین رو زیر سوال بردین مگه در مقاله آقای آذرنیوار گفته نشده که تفاوت آن با سیستم‌های دیگر این است که اطلاعات ذخیره شده روی این نوع سیستم، میان همه اعضای شبکه به اشتراک گذاشته می‌شوند و با استفاده از رمزنگاری امکان حذف و دستکاری اطلاعات ثبت شده تقریبا غیرممکن است پس آمریکا چجوری میتونه در جا کل صنعت ماینینگ و ارتباطات ارز دیجیتال رو در ایران ممنوع کنه مگه دست اون هستش

امیر
امیر
5 سال قبل

درست است. فساد و جنایت از اجرا نشدن قانون و فساد در آن به وجود امده و ادامه هم خواهد داشت.

اردشیر
اردشیر
5 سال قبل

خب به هیچ کس نباید بگویید که چه اندازه بیت کوین یا کریپتوکارنسی دارید

قانون زندگی در ایران از گذشته این بوده‌است:
«در بیان این سه کم جنبان لبت - از ذهابُ ذهب وَز مذهبت»

توضیحات: ذهاب: جایی که میروی. ذهب: میزان زرت. مذهب: اعتقاداتت.