پرونده متهمان ارز دیجیتال «دریک» به دادگاه انقلاب ارسال شد

پرونده متهمان ارز دیجیتال «دریک» به دادگاه انقلاب ارسال شد

مسعود ستایشی، سخنگوی دستگاه قضا، گفته پرونده متهمان ارز دیجیتال «دریک» بررسی و به دادگاه انقلاب ارسال شده است. او گفته در حال حاضر بیش از ۱۱۵ میلیارد تومان از اموال این اشخاص توقیف شده است.

به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از پایگاه خبری قوه قضاییه، مسعود ستایشی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده متهمان ارزدیجیتال دریک گفته است:

کیفرخواست متهم ردیف اول رمزارز «دریک» به اتهام اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور، بدون قصد مقابله با نظام از طریق کلاهبرداری و متهم ردیف دوم به اتهام معاونت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور و قرار جلب به دادرسی صادر و پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه انقلاب اسلامی ارسال شد. 

وی افزود:

پرونده رمز ارز دریک ۱٬۵۴۹ نفر مالباخته دارد و مبلغ یک هزار و ۱۵۷ میلیارد ریال از متهمان توقیف شده است و غیر از این وجه نقد، اموال غیرمنقول دیگری نیز از آنها توقیف شده است و متهمان به‌منظور اغوای اشخاص به سرمایه‌گذاری و خرید این رمزارز، از طریق کانال تلگرامی خود به نام «بورس پول» و «فیوچرز نفت خام» به تبلیغات گسترده اقدام کردند و هر دو متهم در خرید و فروش و افزایش قیمت هر واحد از ۴ میلیون تومان به ۴۲ میلیون تومان، نقش داشته‌اند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

8 دیدگاه
mohammad
mohammad
1 سال قبل

سلام در مورد صرافی تسلیوم که مبلغ۱۲۰ میلیون دلار کلاهبراداری و تصحیل مال از راه غیر نامشروع داشته گزارش تهیه کنید ، کلاهبرداری صرافی تسلیوم از حساب کاربران به مبلغ ۱۲۰ میلیون دلار که الان مدیر صرافی در زندان میباشد .120,000,000$$$$

Morvarid
Morvarid
1 سال قبل
پاسخ  mohammad

چنین چیزی نیست / در حال حسابرسی هستش تا چند روز دیگه تموم میشه حسابرسی

حسبی الله 🤲❤️
حسبی الله 🤲❤️
1 سال قبل

سلام امیدواریم ب امیدی خدا با کمک نیروهای عقیدتی تمام این مجرم ها ب جزای اعمالشون برسن موفق باشید علی یارتون ❤👍

محمد سلطاني
محمد سلطاني
1 سال قبل

به اميد دستگيري متهم هاي بازار ارز ديجيتال، از جمله ناصر حسابي كه با اغفال مردم، اموال كلي ادم رو بالا كشيد و كلاه برداري كرد

حسین
حسین
1 سال قبل

Aitrades هم پول یه ملت رو‌خورد و یه ابم روش

Saman
Saman
1 سال قبل

ماجرای مجموعه کلاهبرداری یونیک فایننس چی شد؟
چرا پولی که از متهمان گرفتن رو به مالباخته‌ها ندادن و اگه دادن چرا به ما نرسید؟
توی شهر ایلام این همه مردم رو چاپیدن بعد هیچی ...!

ramin aziznezhad
ramin aziznezhad
1 سال قبل
پاسخ  Saman

اونا واسه خودشون برداشتن دیگه به منو شما چیزی نمیرسه

امیر 1375
امیر 1375
1 سال قبل

به امید دستگیری بقیه شیاد ها ازجمله باربد معصومی که بدون هیچ دانشی هزاران نفر رو بدبخت کرد