تحلیل امروز قیمت پپه (PEPE)

  • همه
  • تکنیکال
  • فاندامنتال
  • آموزشی

تحلیل جدید

آپدیت په په

آپدیت په په
آموزشی

په په رسما اصلاح خودش رو تموم کرد و در آغازین آخرین موج صعودی خودش قرار داره نهایت تارگتی براش متصورم ۰.۰۰۰۲۴هست ولی حداقلش به صعود بیت بستگی داره با توجه به اینکه معتقدم بیت تا حوالیه ۱۲۰.۰۰۰تا میره تارگت فوق دور از انتظار نیست تا گت زمانی اواسط پاییزدر کل همه چیز احتمالاته

PEPE - 1D

PEPE - 1D
آموزشی

با درود و احترام 💥 تحلیل درخواستیقیمت در 11 روز اخیر بین دو محدوده استاتیکی، نوساناتی داشته که اگه مقاومت استاتیکی زرد، شکسته بشه و قیمت بالای اون تثبیت بده، پتانسیل این و داره که تا قله ( در چارت مشخص شده ) صعود کُنه.با مقاومت مجدد محدوده مذکور، انتظار اصلاح مجدد تا حمایت آبی رنگ رو دارمسپاس از همراهی و حمایتِ شما عزیزانشاد و منصور باشید🌷

کانال صعودیه پپه

کانال صعودیه پپه
خنثی

خب دوستان ببینید این ارز توی کانال صعودی هستش و هنوز روند صعودیه خودشو از دست نداده.با توجه به سقف کانال و سطوح فیبو هدف بعدی پپه از لحاظ قیمتی به 1.23 تومان راحت میرسهاونجا میتونید راحت خالی کنیدهرچند که من اعتقاد دارم پپه جای شیبا رو میگیره و همینطور هم که توی سطوح فیبو میبینید قیمت 2.77 تومان براش پیش بینی شده ولی زمان رسیدن به اون شاید تا پایان 1403باشه و  شایدم زودتر !خلاصه که پپه توی اصلاحه و توی روند نزولی نیستش که یهوو خیلی بریزههرجند من فقط چیزی که دارم میبینمو میگم شاید دوستان با تجربه تر و و کارکشته تر نظری دیگ داشته باشند.اما من تا الان با توجه به تحلیلایی که کردم حدود 70 درصدشون درست بوده الله اعلم:)

صعود قریب الوقوع PEPE !

صعود قریب الوقوع PEPE !
آموزشی

PEPEUSDT 1DPEPE / TETHERUS Binanceبا درود و احترام، حضور همراهان گرام.ممکوین پپه، بیش از 25 درصد سودِ خودش از قیمت ۰/۰۰۰۰۱۷۱۸ دلاری ، عقب نشینی کرد و EMA 50 روزه را در هفته گذشته دوباره تست کرد. اما... تجزیه و تحلیل نمودار فعلیِ، احتمال بالایی از رشد قابل توجه رو برای پپه از محدوده ی فعلی نشون میده.شاخص های فنی و عملکرد تاریخی هم نشون میدن که پپه پتانسیل افزایش حداقل 100٪ رو داره. نمودار ماهانه هم چشم انداز بسیار خوبی رو از احتمال حرکت صعودی قابل توجهی رو تقویت میکُنه. بنابراین صبور باشید تا حصولِ نتیجه ی مثبت.ممنون از قلبهای حمایتی تون. شادیتون آرزومه.

PEPE/USDT - 1h

PEPE/USDT - 1h
آموزشی

PEPE/USDT - 1hبا درود و عرض احترام حضور همراهان محترم.پس از سقوط شدیدی که دیروز در پپه رخ داد بخش قابل توجهی از سقوط را تونست جبران کُنه. و در حالِ حاضر در محدوده ی حمایتِ کلیدی تایم فریم روزانه قرار گرفته. و شرطِ تداوم رشدش، شکستن خط روند نزولی در بازه زمانی 1 ساعته هست. اگر به اندیکاتور MacD توجه کنید؛ در واقع کاهش دامنه سایه شمع دیروز می تونه واگرایی رو کامل کُنه و مبنایی برای شروع حرکتِ صعودیش باشه؛ اهداف در نمودار نشان داده شده. ممنون که وقت گذاشتید. امیدوارم با لایک و تأیید خودتون، انرژیم و برای تحلیل های بیشتر مُیسر کنید. موفق و بهروز باشید.

123...10