atlasarzdigital

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از آمازون گذشت

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از آمازون گذشت

رشد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در هفته جاری، باعث شد ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از ارزش کل آمازون هم فراتر رود.

هم اکنون که در حال نگارش این خبر هستیم، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال حدود 589 میلیارد دلار براورد می شود. این در حالی است که ارزش کل سهام آمازون به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین جهان، حدود 568 میلیارد دلار ارزش دارد.

بیت کوین با ارزش کل فعلی 325 میلیارد دلار حدود 56 درصد از کل بازار را شامل می شود. اتریوم هم با افزایش قیمت 90 درصدی ماه جاری، به ارزش کل حدودیِ 68 میلیارد دلار رسید.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در اواخر سال گذشته حدود 20 میلیارد دلار بود و ارزش فعلی نشان از رشد سالانه حدود 1400 درصدی دارد. بیت کوین که نقش به سزایی در این ارزش ایفا می کنید، حدود 4 ماه پیش از ارزش کل پی پال و در ماه جاری نیز از ارزش کل ویزا عبور کرد.

عکسی که حدود سه ماه پیش از ارزش کل ارزهای دیجیتال و بیت کوین منتشر کردیم :

پتانسیل بیت کوین برای رشد واقعا چقدر است ؟ چشم انداز گردش پول در جهان

عکسی از ارزش کل بیت کوین و ارزهای دیجیتال- سه ماه پیش

طبق عکس فوق اکنون ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از آمازون هم فراتر رفته و ارزش کل بیت کوین نیز اکنون از ثروت وارن بافت و حتی بیل گیتس نیز بیشتر است.

آینده ارزهای دیجیتال

بسیاری از کارشناسان معتقدند که اگر قیمت هر بیت کوین به یک میلیون دلار برسد، احتمالا بعد از آن به تدریج می تواند جایگزین ارزهای سنتی جهان شود. آینده ICO ها و ایجاد یک چهارچوب کلی برای آن ها می تواند به رشد بازار ارزهای رمزپایه کمک شایانی کند.

این روزها ICO ها به شدت زیاد هستند و مردم را به سرمایه گذاری ترغیب می کنند. بسیاری از این Ico ها یا هدفی غیرواقعی دارند و یا توکن های خود را بیش از ارزش آن ها به فروش می رسانند که به جز پرکردن جیب توسعه دهندگان برای بقیه سودی نخواهد داشت. همچنین عدم قانونمندی ICO ها باعث شده است که خطرات کلاهبرداری تا حد زیادی افزایش یابد.

ICO های تقلبی یا بدون ارزش این روزها به نگرانی اصلی توسعه دهندگانی مانند ویتالیک بوترین تبدیل شده است. مخترع اتریوم معتقد است که اکنون ما در حباب ICO قرار داریم و باید راهی برای آن ها تعیین کرد که از کلاهبرداری یا فروش توکن های بی ارزش به مردم جلوگیری شود.

همچنین رشد یا نزول بیت کوین، همیشه در قیمت های سایر ارزها تاثیر گذار بوده است و با توجه به سهم بیش از 50 درصدی بیت کوین، صعود این ارز به منزله صعود دیگر ارزها هم خواهد بود.

دیدگاه کاربران

avatar
ارسال عکس و تصویر
 
 
 
ارسال صوت و ویدئو
 
 
 
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از آمازون گذشت ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.