بزودی ارزش کل بازار بیت کوین با رسیدن به ۷۰ میلیارد دلار ، از پی پال عبور خواهد کرد

بزودی ارزش کل بازار بیت کوین با رسیدن به ۷۰ میلیارد دلار ، از پی پال عبور خواهد کرد

طبق آخرین آمار امروز بازار ارزهای دیجیتال (۲۳ مرداد)، بیت کوین برای اولین بار در تاریخ به پشت سر گذاشتن ارزش کل بازار پی پال نزدیک شد.
بیت کوین با ارزش کل بازار ۶۸ میلیارد دلاری در تعقیب پی پال ۷۰ میلیارد دلاری است که احتمال قریب به یقین تا چند روز دیگر شاهد رد شدن ارزش بیت کوین از پی پال باشیم.

بیت کوین از پی پال عبور خواهد کرد

پس از انقلاب SegWit ، در ماه اوت با اینکه ارزش دیگر ارزهای دیجیتال تقریبا ثابت بود رشد بی سابقه بیت کوین ادامه پیدا کرده است.
دیروز بیت کوین قیمت ۴۲۰۰ دلاری را که بالاترین قیمت این ارز تاکنون بوده است را تجربه کرد و دوباره توجه مردم و رسانه های جهان را به خود جلب کرد.

به نقل از خبرگذاری آمریکایی Bloomberg: نه تنها پیشرفت های تکنولوژیکی، بلکه انتظارات صعودی در زمینه کسب و کار بیت کوین می تواند موجب ایجاد یک چرخه مثبت از تقاضا شود.

Justin Short، بنیانگذار پلت فرم معاملاتی NOUS، می گوید: “تقاضای خرید بیت کوین بسیار بالا رفته است و مردم در حال ریسک سرمایه گذاری هستند و گردش مالی ۱۰۰ میلیون دلاری coinbase هم برای این تقاضا کافی نخواهد بود.

صرافی Coinbase هفته گذشته، ظرفیت و گردش مالی ۱۰۰ میلیون دلاری خود را افزایش داد. این شرکت پیشتر اعلام کرده بود که قصد دارد ظرفیت خود را به ۱ میلیارد دلار افزایش دهد.

 

منبع:cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه