صرافی کوین بیس از تزوس (Tezos) پشتیبانی می‌کند

صرافی کوین بیس از تزوس (Tezos) پشتیبانی می‌کند

کوین بیس پرو (Coinbase Pro)،  امکان مبادله تزوس (Tezos) را بر روی پلتفرم خود مهیا می‌کند. تزوس ارز دیجیتالی با پروتکل اثبات سهام است که از حاکمیت دموکراتیک در تعیین خط‌ و مشی‌های خود بهره می‌برد.

به گزارش کوین دسک، تزوس (XTZ) که در سپتامبر (شهریور) سال ۲۰۱۸ عرضه شد، این امکان را به کاربران می‌دهد تا به وسیله رای گیری‌های درون زنجیره‌ای (On-Chain) در به‌روزرسانی‌ها و تصمیمات شبکه نقش داشته باشند. این در حالی است که هنگام اضافه‌شدن تزوس به سرویس «کوین بیس کاستدی» (سرویس امانت‌داری کوین بیس)، در ماه مارس (خرداد)، اعتراضات گسترده‌ای از جانب مخالفین حق رای برای دارندگان توکن‌های امانت‌ گذاشته‌ شده شکل گرفت.

پیش از فعال‌سازی خرید و فروش، کوین بیس پرو ملزم به ایجاد اندوخته‌های کافی برای جفت‌های تبادل بیت کوین و دلار آمریکا و تزوس است. از روز دوشنبه، ۵ آگوست (۱۴ مرداد)، این شرکت طی بازه‌ای ۱۲ ساعته انتقال‌های ورودی XTZ را فعال خواهد کرد.

در بیانیه شرکت آمده:

به محض تامین اندوخته‌های کافی در پلتفرم، تبادل XTZ با دلار و XTZ با بیت کوین طی چند فاز اجرایی خواهد شد. مرحله اول تنها شاهد انتقال‌های ورودی خواهیم بود و پس از اطمینان از سلامت کارکردها، چرخه کامل تبادل را شروع می‌کنیم.

درست به‌مانند روندهایی که در خصوص دیگر ارزهای دیجیتال و ورود آن به پلتفرم وجود دارد، عرضه تزوس بر روی کوین بیس نیز پیش از ورود کامل به چرخه تبادلات، نیازمند اجرای چندین بخش مختلف است.

صرافی کوین بیس از تزوس (Tezos) پشتیبانی می‌کند

مرحله اول با عنوان «منحصر به انتقال» جایی است که در آن تنها ورود سکه‌ها به پلتفرم مجاز است. به محض دریافت میزان کافی از اندوخته‌های تزوس، پلتفرم وارد مرحله‌ای یک دقیقه‌ای با عنوان «منحصر به ارسال» خواهد شد. در این مرحله، کاربران قادرند تا سفارش‌های محدودی را ثبت کنند که ناتمام باقی می‌مانند. در مرحله سوم با نام «منحصر به سفارشات محدود»، سفارشات ثبت شده در مرحله قبل جفت مناسب خود را پیدا می‌کنند، اما کاربران امکان ثبت سفارش‌های بازار را نخواهند داشت.

پس از اتمام این مراحل، تبادل کامل در پلتفرم به اجرا در خواهد آمد. به‌ یاد داشته باشید که تزوس در صرافی اصلی کوین بیس در دسترس کاربران نخواهد بود. این ارزدیجیتال در سال ۲۰۱۷ توانست با عرضه اولیه سکه خود، سرمایه‌ای معادل ۲۳۲ میلیون دلار جذب نماید که یکی از بیشترین سرمایه‌های جذب شده توسط ارزهای دیجیتال در تاریخ است.

ماه گذشته، کوین بیس پرو، امکان تبادل با «چین لینک» (Chainlink) را در پلتفرم خود مهیا کرد و این شرکت امیدوار است تا به زودی دارایی‌های دیجیتال دیگری را نیز به فهرست خود اضافه کند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه