رکورد سال ۲۰۱۸: حدود ۵۰ درصد از بازار را بیت کوین تصاحب کرد !

رکورد سال ۲۰۱۸: حدود ۵۰ درصد از بازار را بیت کوین تصاحب کرد !

برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ بیت‌کوین بیش از ۴۶ درصد از بازار ارز‌های دیجیتال را در تاریخ ۲۳ ژولای از آن خود کرد که این رکورد از دسامبر ۲۰۱۷ تا به الان تکرار نشده است.

بر اساس داده‌های قیمت لحظه‌ای سایت ارزدیجیتال و Coin360.io بیت‌کوین حدود ۴۶.۶ درصد از بازار ارز‌های دیجیتال را تصاحب کرد که در سال ۲۰۱۸ این رقم رکورد حساب می‌شود لازم به ذکر است قیمت هر واحد بیت‌کوین در ۱۷ دسامبر رکورد ۲۰,۰۰۰ دلار را به ثبت رسانید.

رکورد سال 2018: حدود 50 درصد از بازار را بیت کوین تصاحب کرد !

درصد تصاحب بیت‌کوین در بازار نسبت ارز‌های دیگر بازار

قیمت بیت‌کوین در ۵ روز گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است؛ درست در این زمان آلت‌کوین‌ها در حال تلاش برای افزایش قیمت هستند ولی در برابر بیت‌کوین موفق عمل نکردند.

با وجود اینکه این حجم از جذب سرمایه برای بیت‌کوین در سال ۲۰۱۸ رکورد به حساب می‌آید، ولی رسانه‌ها خبر مربوط به این رکورد را پوشش نداده‌اند. با این حال اعضای جامعه‌ی ارز‌دیجیتال نسبت به عملکرد امروز (۲۳ ژولای) بیت‌کوین مشتاق هستند.

تحلیل‌گران این بازار هنوز به رشد بازار امید دارند با این حال، تحلیل وال‌پاندا (WhalePanda) روایت می‌کند که تسلط بیت‌کوین نشان دهنده یک آمار معنی‌دار در بازار ارز‌های دیجیتال است.

در زمان نگارش فعلی مقاله قیمت هر بیت‌کوین با توجه به  قیمت لحظه‌ای سایت ارزدیجیتال حدود ۷,۷۶۵ دلار می‌باشد.

منبع:cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
میثم
میثم
5 سال قبل

سلام
میشه توضیح بدید جریان چی هست که فقط بیت کوین داره میره بالا و بقیه آلت کوین ها میان پایین؟؟؟

علی مردی
علی مردی
5 سال قبل
پاسخ  میثم

بیت کوین اعتبار خیلی زیادی داره.حتای اگه ماینینگش تموم شه میتونه درآینده مثل ارزهای طلا و اجناس قدیمی ارزشش بیش تر بشه.به نظر من فقط بیت کوین وبیت کوین کش توی ارزهای بالا امسال پامپ قوی دارن

میلاد
میلاد
5 سال قبل

سلام
ممنون میشم تحلیل وال‌پاندا (WhalePanda) رو هم توضیح بدین

علی مردی
علی مردی
5 سال قبل

کمربندهاتون رو ببندید.منتظر بالاترین هیجان باشید