atlasarzdigital

نهنگ ژاپنی 400 میلیون دلار بیت کوین فروخت و این آغاز راه است

نهنگ ژاپنی 400 میلیون دلار بیت کوین فروخت و این آغاز راه است

بعضی از مردم هنوز هم به این واقعیت که بازارهای ارزهای دیجیتال، بعضی اوقات تحت تأثیر بعضی از بازیگران ثروتمند قرار می‌گیرند، تردید دارند. این بازیگران که از آن‌ها با عنوان «نهنگ» یاد می‌شود، با استفاده از تکنیک‌هایی از جمله پامپ و دامپ در بازارها تأثیر می‌گذارند. آیا تا به حال نام نوباکی کوبایاشی (Nobuaki Kobayashi) را شنیده‌اید؟

همچنین بخوانید: نهنگ‌های بازار چگونه سرمایه‌ها را می‌بلعند؟

نهنگ بیت کوین ژاپنی

نوباکی کوبایاشی یک وکیل ژاپنی است که به عنوان تنها متولی پرونده ورشکستگی Mt.Gox برگزیده شده است. صرافی Mt.Gox بزرگترین صرافی بیت کوین جهان بود که در سال 2014 در پی از دست دادن 850،000 واحد بیت کوین، اعلام ورشکستگی کرد.

دیروز، 16 اسفند کوبایاشی افشا کرد که او تقریبا 400 میلیون دلار بیت کوین و بیت کوین کش را فروخته است. او ادعا می کند که این روند از ماه سپتامبر 2017 آغاز شده است ; زمانی که بازار روند صعودی خود را آغاز کرده بود.

نهنگ ژاپنی 400 میلیون دلار بیت کوین فروخت و این آغاز راه است

کوبایاشی هنوز معادل 1.9 میلیارد دلار، از بیت کوین‌ و بیت کوین‌ کش‌های صرافی Mt.Gox را نگهداری می‌کند. او در تلاش است تا بتواند با فروش مناسب این دارایی‌ها، با طلبکاران Mt.Gox تسویه کند. طبق بررسی‌ها او اکنون باید حدود 179،245 بیت کوین داشته باشد.

استراتژی فروش

کوبایاشی از استراتژی فروش خود چیزی نگفت اما مدعی است که سعی در فروش آن‌ها با بالاترین قیمت ممکن را دارد. این بدان معنی است که او احتمالا وارد چرخه تجارت ارزهای دیجیتال هم شده باشد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، این وکیل در دوره فروش ابتدایی خود به طور میانگین هر بیت کوین را با قیمت حدود 10,500 دلار فروخته است که با قیمت امروز (17 اسفند 96) چندان فاصله ندارد.

در سال 2014، در جریان اتفاقی که برخی آن را اختلاس و برخی هک می‌دانند، صرافی ژاپنی Mt.Gox که حدود 70 درصد معاملات کل بیت کوین را در اختیار داشت، 850,000 واحد بیت کوین را از دست داد. این بیت کوین‌ها در آن زمان تنها حدود 500 میلیون دلار ارزش داشت اما امروز ارزشی فراتز از 8 میلیارد دلار دارند.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه نهنگ ژاپنی 400 میلیون دلار بیت کوین فروخت و این آغاز راه است ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x