atlasarzdigital

بایننس در حال رهبری سیستم تجاری نوآورانه کریپتو است

بایننس در حال رهبری سیستم تجاری نوآورانه کریپتو است

بایننس یک صرافی کلیدی است که درحال تغییر دنیاست. برای مثال با قانون‌مندی ارزهای دیجیتال در مالت، بایننس در پی ساخت اولین بانک غیرمتمرکز موجود در این کشور است. آیا بانک‌های غیرمتمرکز می‌توانند موفق شوند؟

بایننس نمونه بارز یک بازار ارز دیجیتال پیشرو و در عین حال ایده‌آل‌گراست. تیم بایننس متشکل از 250 نفر می‌باشد که در مقایسه با دیگر صرافی‌های ارز دیجیتال بسیار کوچک است. اما این صرافی در پی این است که راه‌های جدیدی را برای کسب و کار خود امتحان کند.

بایننس در حال حاضر بزرگترین صرافی متمرکز در دنیاست؛ با این‌حال نیم نگاهی به راه‌اندازی یک صرافی غیرمتمرکز در اوایل سال 2020 میلادی نیز دارد. این صرافی تیم کارکشته‌ای برای انجام این کار در اختیار دارد. دید بایننس نسبت به ارزهای دیجیتال هم منحصربفرد است، بطوریکه هم شرایط حال ارزهای دیجیتال و هم نحوه کاربرد آن‌ها در آینده را شامل می‌شود.

در حال حاضر صرافی‌های متمرکز امن‌تر از صرافی‌های غیرمتمرکز هستند، هر چند که صرافی‌های غیرمتمرکز سبب افزایش آزادی کاربرانشان می‌شوند.

بایننس در حال رهبری سیستم تجاری نوآورانه کریپتو است

بایننس کوین (BNB) -ارز دیجیتال صرافی بایننس- در رتبه هجدهم فهرست ارزهای دیجیتال جای گرفته است، قیمت حدودی آن 12 دلار در ازای هر کوین است. بایننس که یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال از نظر حجم معاملات است، باعث شده که توجهات به کشور مالت هم بیشتر از قبل بشود. چانپنگ ژائو مدیر بایننس که با نام CZ هم شناخته می‌شود، در صدد رهبری جنبش ارزهای دیجیتال و حرکت آن به سمت کریپتوزاسیون اقتصادی است. او استفاده از ارز دیجیتال را سبب آزادی بیشتر می‌داند. در نظر مدیر بایننس آزادی در انجام سرمایه‌گذاری، تراکنش‌ها و انتخاب پول نهایتا به زندگی شگفت‌انگیزی منجر می‌شود.

آقای ژائو درباره همکاری با کشورهایی نظیر مالت و تایوان که فضای بازی جهت توسعه این کار دارند، بسیار خوشبین است. بایننس همچنین از آزمایشگاه‌هایی که تکنولوژی‌های بلاک‌چینی را در آن توسعه می‌دهد، بهره می‌برد. آن‌ها بر روی تیم و پروژه‌هایی که هنوز به مرحله ICO نرسیده‌اند، تمرکز دارند و کسانی را می‌خواهند که تشنه تکنولوژی هستند و محصول خوبی برای رفع عطش نیازها ارائه می‌دهند. آقای ژائو ادعا می‌کند که به دنبال یک زندگی مرفه با خرید ماشین‌های لوکس یا خرید اسب‌های گران‌قیمت نیست و می‌خواهد که کسب‌وکارش را جهانی کند.

بایننس در حال رهبری سیستم تجاری نوآورانه کریپتو است

ساخت یک بانک غیرمتمرکز در مالت اتفاقی مهم در تاریخ ارزهای دیجیتال بشمار می‌رود. اما چرا این اتفاق خارق‌العاده است؟ بایننس در حال راه‌اندازی یک بانک غیرمتمرکز است که مالکین آن سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال خواهند بود. حوزه قضایی برای این بانک، کشور دوستدار ارزهای دیجیتال یعنی مالت خواهد بود که هفته قبل مقام قانون‌گذار بانک اروپایی آن را انتقاد کرد. اگر شما هم نمی‌دانید مالت کجاست، بدانید که در این موضوع تنها نیستید! کشور مالت جزیره کوچکی است که بین ایتالیا و شمال آفریقا قرار دارد و در تابستان سال 2018 با پیشگام شدن در قانون‌مندی ارزهای دیجیتال، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. همچنین استارت‌آپ‌های بلاک چینی دیگری هم در حال انتقال به این جزیره هستند.

کشور مالت در اوایل ژوئیه 2018، با هدف تشویق کسب و کارهای بلاک چینی در این کشور؛سه قانون در رابطه با ارزهای دیجیتال وضع کرد.

طبق گزارش بلومبرگ، بایننس در بیانیه خود اعلام کرد که لایحه تصویب شده یک محیط مناسب جهت رشد شرکت‌های بلاک چینی پدید آورده و شک و تردید درباره دارایی‌های دیجیتالی غیرمتمرکز در بازار را از بین می‌برد.

بایننس در حال رهبری سیستم تجاری نوآورانه کریپتو استآقای ژائو با ستودن این اقدام مالت گفت:

ما از فرصت‌های بلاک چینی بزرگی که در مالت به وجود آمده خوشحال هستیم و به دنبال همکاری‌های بیشتری در منطقه می‌باشیم.

اگر کوین‌بیس و دفینیتی (DFINITY) محصول سیلیکون‌ولی در حوزه‌ی ارزهای دیجیتالی هستند، پروژه‌هایی نظیر اتریوم و بایننس بیشتر حس غیرمتمرکز بودن و جهانی بودن را القا می‌کنند و این نسل جوان است که آن‌ها را امیدوارکننده، ایده‌آل‌گرا و ملموس می‌بیند.

بایننس یکی از موفق‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال است، اما ابتکارات آن نشان از توجه به خلاقیت‌های موجود در فضای ارز دیجیتال دارد و آن را بین رهبران قاره آسیا در نوآوری‌های ارز دیجیتالی قرار داده است.

مهم نیست عاقبت بانک‌ها چه خواهد شد، ولی واضح است که ارزهای دیجیتال تاثیر عظیمی بر تراکنش‌های جهانی خواهند داشت. باور اینکه بایننس در سال 2017 و با جمع‌آوری 15 میلیون دلار سرمایه اولیه با ارائه توکن ERC20 BNB تاسیس شد، سخت است. اما هم اکنون این صرافی توکن مقتدر خود را دارد، کاری که تعداد کمی ارز دیجیتال موفق به انجامش شده‌اند…

منبع: medium

1
دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 رشته دیدگاه‌ها
0 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
1 نویسندگان دیدگاه‌ها
محمدرضا نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
محمدرضا
محمدرضا

بایننس رو فیلتر کردددددن . هی هی
کاش نمیکردنننن . هی هی 🙁

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه بایننس در حال رهبری سیستم تجاری نوآورانه کریپتو است ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.