نود درصد کارمندان بایننس حقوق خود را به صورت ارز دیجیتال دریافت می‌کنند !

نود درصد کارمندان بایننس حقوق خود را به صورت ارز دیجیتال دریافت می‌کنند !

ژائو چنگ‌پنگ، مدیرعامل بایننس طی رویداد LCX به بنیان‌گذار مجله تک‌کرانچ، مایکل آرینگتون، گفت که ۹۰ درصد از کارکنان این صرافی، حقوق خود را به صورت ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) دریافت می‌کنند.

نود درصد کارمندان بایننس حقوق خود را به صورت ارز دیجیتال دریافت می‌کنند !

مایکل آرینگتون در توییتر خود نوشت:

یکی از موارد جالبی که مدیرعامل بایننس این هفته در رویداد LCX به من گفت: نود درصد از کارکنان بایننس تصمیم به دریافت حقوق ماهانه خود به صورت توکن‌های BNB گرفتند. افراد باهوش.

پایه‌گذاری یک نمونه

نود درصد کارمندان بایننس حقوق خود را به صورت ارز دیجیتال دریافت می‌کنند !

ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB)، توکن داخلی بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال جهان، بایننس است. بایننس در سال ۲۰۱۷ توکن BNB را به‌منظور جمع‌آوری وجوه مالی برای توسعه صرافی منتشر کرد و در عوض شرکت بایننس، این واحدهای ارز دیجیتال را به‌واسطه سود به‌دست آمده از این کسب و کار خریداری می‌کند.

در گفتگو با آرینگتون، چنگ‌پنگ اعلام کرد که ۹۰ درصد از کارکنان بایننس تصمیم بر دریافت حقوق مشارکتشان به صورت BNB را گرفته‌اند و بایننس یکی از معدود شرکت‌های تجاری در زمینه ارز دیجیتال است که حقوق اکثریت کارکنان خود را به صورت ارز دیجیتال پرداخت می‌کند.

در طی چند ماه گذشته، شرکت‌ها و پروژه‌های مختلف تلاش کرده‌اند تا با پذیرش ارزهای دیجیتال و برنامه‌های غیرمتمرکز، نمونه‌ای از ورود این ارزها به جریان اصلی را پایه‌گذاری کنند.

به‌عنوان مثال، ETHBerlin، بزرگ‌ترین دیدار و کنفرانس اتریوم در آلمان، به طور داوطلبانه تمام خدمات متمرکزی که رویداد قبلی به آن وابسته بود را به نمونه‌های غیرمتمرکز جایگزین کرد. از اوایل ماه آگوست، ETHBerlin برای بخش زنده رویدادهای خود، رزرو هتل برای سخنرانان و انجام تشریفات، شروع به استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز کرده است.

نود درصد کارمندان بایننس حقوق خود را به صورت ارز دیجیتال دریافت می‌کنند !

تیم ETHBerlin اعلام کرد:

به‌عنوان یک جامعه مسئول و جهانی، در جهت تکامل مداوم در این اکوسیستم، باید بدانیم که تنها مجذوب شدن در آموزه‌ها و بنیادها و تکرار آن‌ها کافی نیست. استفاده گسترده از راه‌حل‌های مبتنی بر ارز دیجیتال و بلاک چین تنها در صورتی تحقق خواهد یافت که پروژه‌ها، شرکت‌ها و ایده‌های مرتبط با زمینه ارزهای دیجیتال، خودشان فرایند پذیرش را کلید بزنند.

جدای اینکه کارمندان صرافی بایننس ترجیح می‌دهند تا حقوق خود با ارزهای دیجیتال به صورت BNB دریافت کنند، تیم بایننس طرح‌های مختلفی از جمله توسعه یک صرافی غیرمتمرکز و یک شتاب دهنده بلاک چین را رهبری می‌کند تا پایداری اکوسیستم جهانی ارز دیجیتال را بهبود بخشد.

متقاعد کردن جریان اصلی

نود درصد کارمندان بایننس حقوق خود را به صورت ارز دیجیتال دریافت می‌کنند !

تنها شرکت مجتمع بزرگ چند میلیارد دلاری خارج از این حوزه که ارزهای دیجیتال را به‌عنوان گزینه‌ای برای حقوق کارمندانش ارائه کرده، گروه GMO است که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری در ژاپن محسوب می‌شود.

شرکت بزرگ GMO از زمان جسارت در شروع فعالیت به استخراج و تولید تجهیزات استخراج بیت کوین، به کارمندان خود گزینه دریافت حقوق با ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد.

این شرکت در ماه دسامبر سال گذشته اعلام کرد:

گروه اینترنتی GMO با توسعه حرکت‌های مربوط به ارز مجازی در سراسر این گروه، به توسعه ارزهای مجازی در جهان کمک خواهد کرد.

ارزهای دیجیتال، دارایی‌های بشر محوری هستند که توسط یک گروه غیرمتمرکز از کاربران، نودهای (nodes) راهبردی، ماینرها و توسعه دهندگان اداره می‌شود. برای تعیین ارزش، کاربردی سازی و پذیرش این ارزها، هیچ نهاد متمرکزی مسئول نیست.

برای اینکه ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم به‌طور گسترده‌ای توسط جریان اصلی پذیرفته شوند، شرکت‌های فعال در این بخش باید در اثبات پتانسیل‌های سیستم‌های غیرمتمرکز پیش قدم شوند.

منبع: CCN
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه