بایننس صرافی غیرمتمرکز ایجاد خواهد کرد/ رشد قیمت شدید بایننس کوین

بایننس صرافی غیرمتمرکز ایجاد خواهد کرد/ رشد قیمت شدید بایننس کوین

بایننس اعلام کرد که به منظور ایجاد بستری برای صرافی غیرمتمرکز به دنبال راه اندازی یک بلاک چین عمومی است.

این صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال گفت که ایجاد بلاک چین بایننس بخشی از برنامه این تیم برای حرکت از یک شرکت به یک جامعه است. بنابراین انتقال و خرید و فروش انواع دارایی‌های مبتنی بر بلاک چین در این پلتفرم به صورت غیرمتمرکز و بدون دخالت اشخاص ثالث انجام می‌پذیرد.بایننس صرافی غیرمتمرکز ایجاد خواهد کرد/ رشد قیمت شدید بایننس کوین

 

علاوه بر این، شرکت بایننس اعلام کرد که توکن های BinanceCoin را روی بلاک چین بومی خود فعال خواهد کرد.

در حال حاضر ارز دیجیتال بایننس یک توکن مبتنی بر اتریوم است. بنابراین مشخص نیست که آیا تیم بایننس برنامه‌ای برای کسانی که این ارزها را در کیف پول اتریوم خود نگهداری می‌کنند، دارد یا خیر.

بخشی از بیانیه این صرافی:

ما معتقدیم با فراهم کردن تجربه جدید تجارتی برای کاربران بایننس، پیشرفت‌های قابل توجهی به‌دست خواهد آمد. صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز در آینده نزدیک به طور موازی با یکدیگر حرکت خواهند کرد، همدیگر را تکمیل می‌کنند و به هم وابسته خواهند بود.

این خبر و خبر جایزه بزرگ بایننس برای معرفی هکرها، باعث شد که از دیروز با وجود کاهش قیمت بیشتر ارزهای دیجیتال، قیمت BinanceCoin با رشدی ۲۵ درصدی به حدود ۱۰ دلار برسد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
سعید
سعید
۶ سال قبل

ببخشید من حساب بایننسمو برای بار اول شارژ کردم الان میخام تبدیل کنم همه بیت کوینامو در دسترس نمیذاره بقیشو ب عنوان in order نشون میده نمیتونم باهاش کاری کنم خاستم بپرسم واسه همه ارزا ی مقدار یشو نگه میداره؟

Sepehr
Sepehr
۶ سال قبل

چند تا سوال برام پیش اومد.
ترید و انتقال با همین سرعت فعلی در صرافی غیر متمرکز انجام میشه؟ در این صورت آیا امکان تحریم از بین خواهد رفت؟ برای مبارزه با پولشویی چه کار خواهند کرد؟ بایننس چین چه زمانی عملی میشه؟
درست فهمیدم،اگه این اتفاق بیوفته ضربه سنگینی به بانکداری فعلی میخوره؟