همکاری آتاری و بنیاد لایت کوین؛ تخفیف برای خرید کنسول با لایت کوین

همکاری آتاری و بنیاد لایت کوین؛ تخفیف برای خرید کنسول با لایت کوین

آتاری، نامی آشنا در صنعت بازی‌های رایانه‌ای، به‌تازگی اعلام کرده است که با بنیاد لایت کوین همکاری خواهد کرد. گفته می‌شود اشتراکات میان جامعه آتاری و لایت کوین از جمله دلایل این همکاری است.

به گزارش کوین تلگراف، روز سه‌شنبه، آتاری اعلام کرد که توافق همکاری‌اش را با بنیاد لایت کوین به امضا رسانده است. اشتراکات میان جامعه لایت کوین و طرفداران آتاری، یکی از دلایل آغاز این همکاری عنوان شده است.

آتاری توانسته است تا طی عرضه اولیه سکه خود، چیزی در حدود ۷۴.۱۹ بیت کوین (معادل تقریبی ۵۱۴۰۰۰ دلار) سرمایه جذب کند. بخش عمده‌ای از این سرمایه از جانب شرکای تجاری آتاری جذب شده است. در طول جذب سرمایه، آتاری ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتر و لایت کوین را می‌پذیرد. این در حالی است که افرادی که تمایل به خرید کنسول جدید این شرکت (VCS ۲۰۲۰) را با لایت کوین داشته باشند، تخفیف خواهند گرفت. خرید سیستم جدید آتاری با لایت کوین، از طریق وب‌سایت بنیاد لایت کوین صورت می‌گیرد.

همکاری آتاری و بنیاد لایت کوین؛ تخفیف برای خرید کنسول با لایت کوین
کنسول VCS ۲۰۲۰

فردریک چسنیس (Fredric Chesnais)، مدیرعامل آتاری در مصاحبه‌ای با خبرگزاری کوین تلگراف، اظهار امیدواری کرد که اعضای جامعه لایت کوین این همکاری را بپذیرند. او در این باره افزود:

نسبت به جامعه بزرگ لایت کوین امیدوارم. اشتراکات مناسبی در میان است. در نهایت، امیدواریم که تخفیف‌ها به نفع مردم باشد و از فرصت استفاده از لایت کوین هم بهره ببرند.

جی میلا (Jay Milla)، مدیر بخش بازاریابی بنیاد لایت کوین نیز ضمن بیان این مسئله که اشتراکات میان دو جامعه زیاد است، گفت:

هر دوی ما ارتباط بسیار خوبی با بازی‌های رایانه‌ای و گیمرها داریم. در فضای ارزهای دیجیتال، مشخصا افراد بسیاری وجود دارند که به بازی‌های رایانه‌ای علاقه دارند و در حوزه بازی‌های رایانه‌ای هم بسیاری از حامیان اولیه ارزهای دیجیتال حضور دارند. باعث خوشحالی است که ببینیم برندی مثل آتاری دوباره در حال تولید محصولات جدید است. طرح‌هایی وجود دارد تا در بخش‌هایی که آتاری در حال کار بر روی آنهاست، با آنها همکاری کنیم.

به گفته چسنیس، «VCS» (Video Computer System)، می‌تواند در کاربردهای مختلفی در حوزه بلاک چین مورد استفاده قرار گیرد.

VCS بسیار جالب است. رایانه شخصی شماست. به همین دلیل فکر می‌کنم که در جامعه ارزهای دیجیتال می‌توان آن را به یک پلتفرم تبدیل کرد. پلتفرمی که انعطاف بسیاری دارد و می‌توانید در کاربردهای بلاک چینی از آن استفاده کنید.

اخیرا حوزه بازی‌های رایانه‌ای به فضایی جذاب برای استفاده از فناوری بلاک چین تبدیل شده است. از سوی دیگر، لایت کوین یکی از ده ارز دیجیتال برتر بازار است و یکی از بزرگترین جامعه‌ها را در این حوزه، در اخـتیار دارد؛ به همین دلیل می‌توان آغاز همکاری بنیاد لایت کوین و آتاری را پذیرشِ بیش از پیشِ بلاک چین در حوزه بازی‌های رایانه‌ای دانست.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
Angelo
Angelo
4 سال قبل

بالاخره یه حرکتی کرد