atlas-black-friday

مدیران پوشش ریسک در آسیا علاقه کمتری به بیت کوین دارند

مدیران پوشش ریسک در آسیا علاقه کمتری به بیت کوین دارند

نظرسنجی انجام‌شده توسط غول بانکی گلدمن ساکس (Goldman Sachs) نشان می‌دهد که یک سوم مدیران صندوق‌های پوشش ریسک در آسیا بیت کوین را دارای کمترین ارجحیت سرمایه‌گذاری می‌دانند.

به گزارش کوین تلگراف، در حالی که یافته‌های نظرسنجی بنک آو امریکا (Bank of America) که اواسط این هفته انجام شد، حاکی از ترجیح بیت کوین بر سهام فناوری از سوی مدیران صندوق‌های پوشش ریسک بود، اما نظرسنجی گلدمن ساکس از مدیران ارشد سرمایه‌گذاری در آسیا نتیجه متفاوتی داشته است.

بخش تحقیقات سرمایه‌گذاری جهانی گلدمن ساکس نظرسنجی جدیدی را از ۲۵ مدیر ارشد سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلف آسیا منتشر کرد. نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که بیت کوین در میان ۳۵ درصد از شرکت‌کنندگان کمترین محبوبیت را دارد.

تیموتی مو (Timothy Moe)، استراتژیست گلدمن ساکس، نوشت:

ما این هفته دو میزگرد مدیران ارشد اطلاعات برگزار کردیم که در آن ۲۵ نفر از مدیران ارشد صندوق‌های مختلف بلندمدت و پوشش ریسک حضور یافتند. در میان آن‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر رشد بیشترین محبوبیت و بیت کوین کمترین محبوبیت را داشت.

همچنین، فقط ۲۵ درصد از عرضه‌های اولیه جدید مبتنی بر بیت کوین بوده که نشان می‌دهد کمترین میزان محبوبیت را در سبک‌های سرمایه‌گذاری دارد.

از سوی دیگر، ۵۵ درصد از مشارکت‌کنندگان سرمایه‌گذاری مبتنی بر رشد را که به‌معنای سرمایه‌گذاری در شرکت‌های با رشد سود بالا است، ترجیح می‌دهند. سرمایه‌گذاری مبتنی بر ارزش با ۳۰ درصد در جایگاه دوم قرار دارد که به معنای سرمایه‌گذاری در دارایی‌هایی است که کمتر از ارزش واقعی‌شان قیمت‌گذاری شده‌اند.

اگرچه جامعه نمونه نظرسنجی کمتر از آن است که بتوان آن را تعمیم داد، نظرسنجی گلدمن ساکس با نظرسنجی اخیر بنک آو آمریکا تقابل فاحش دارد. نظرسنجی بنک آو امریکا که از ۱۹۴ مدیر صندوق سرمایه‌گذاری با ۵۹۲ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت انجام شده، نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری بلندمدت در بیت کوین اکنون شلوغ‌ترین تجارت در همه بازارها است.

براساس این نظرسنجی، سرمایه‌گذاری بلندمدت در بیت کوین حتی از سرمایه‌گذاری بلندمدت در فناوری نیز سبقت گرفته و تقریباً ۴۵ درصد از پاسخ‌دهندگان ارز دیجیتال برتر را به سهام فناوری ترجیح می‌دهند.

بنک آو امریکا در توضیحات این نظرسنجی گفته است آن دسته از سرمایه‌گذاری‌ها که «شلوغ» شناسایی می‌شوند، به‌لحاظ تاریخی نویدبخش یک صعود پیش رو در بازار مربوطه هستند.

بیت کوین پس از یک ماه روند نزولی، شروع سختی را در ماه ژوئن داشت. همزمان با فروش بیش از ۵,۰۰۰ بیت کوین توسط استخراج‌کنندگان در هفته گذشته، قیمت بیت کوین برای اولین بار پس از ۲۳ ماه مه (دوم خردادماه) به زیر ۳۳,۰۰۰ دلار سقوط کرد.

بازار جهانی ارزهای دیجیتال فقط در این هفته حدود ۵۰۰ میلیارد دلار ضرر کرد. زیان دو ماه گذشته پس از اوج بازار در ماه آوریل، همه رشد سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ را از بین برده است.

اشتراک
اطلاع از
guest
5 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
amir
amir
5 ماه پیش

آسیا و آسیایی مهد عقب ماندگی و جهل در دنیا

Mohammad
Mohammad
5 ماه پیش
پاسخ  amir

بحث عقب افتادگی نیست.اتفاقا ژاپن و چین و کره و تایلند و دبی …. کشورهایی هستن که بیشتر اقتصاد دست ایناست.منتهی مشگل اینا با امریکاست و چون بیت کوین از سوی امریکا اومده مخالفشن.ولی مطمعنا در ماه های اینده یا اواخر سال ۲۰۲۲ مشگل حل خواهد شد.

Puzzle
Puzzle
5 ماه پیش

سلام خسته نباشید بابت مطالب مفیدتون
جسارتا آمار آسیا جمعا میشه ۱۱۰٪=۲۵٪+۵۵٪+۳۰٪

توحید
توحید
5 ماه پیش

اشتباه میکنن باید داشته باشن

مهلا
مهلا
5 ماه پیش

به جهنم

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA