مدیر اجرایی ریپل: سیاست‌های محرک اقتصادی برای مقابله با کرونا برای ارزهای دیجیتال مفید خواهد بود

مدیر اجرایی ریپل: سیاست‌های محرک اقتصادی برای مقابله با کرونا برای ارزهای دیجیتال مفید خواهد بود

مدیر اجرایی ریپل معتقد است سیاست‌های اقتصادی که برای تضعیف اثرات همه‌گیری ویروس کرونا بر اقتصاد اتخاذ شده است، در نهایت به‌نفع صنعت ارزهای دیجیتال خواهد بود.

به گزارش دیلی هودل، برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) طی یک مصاحبه که در یک رویداد مجازی انجام شد، گفت که برنامه‌های محرک پولی گسترده در نهایت به ارزش پول فیات آسیب خواهد رساند. وی در ادامه افزود:

در دنیایی که شاهد بسته‌های گسترده محرک اقتصادی برای ارزهای فیات و در نتیجه، یک تورم بلندمدت هستیم، دیدگاه کلان نسبت به صنعت ارزهای دیجیتال بسیار خوب است.

گارلینگهاوس همچنین معتقد است که دارایی‌های دیجیتال برای حفظ بقای خود در بلندمدت، باید کارایی خود را ثابت کنند:

فکر می‌کنم که دارایی‌های دیجیتال فقط برای سفته‌بازی نیستند. ارزهای دیجیتال باید از فناوری برای حل مشکلات واقعی استفاده کنند.

او همچنین به این موضوع اشاره کرد که فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال چگونه می‌تواند به ابزاری مفید و کاربردی تبدیل شود:

ما باید از وجود شفافیت در قانون‌گذاری اطمینان حاصل کنیم. ما باید مطمئن باشیم که روی موارد استفاده واقعی متمرکز شده‌ایم و به‌دنبال حل مشکلات واقعی هستیم، نه صرفا آزمایش‌های علمی. تمام پروژه‌های این حوزه، صرف‌نظر از اینکه از چه بستر فناوری استفاده می‌کنند، باید به‌طور شفاف مشتریان خود و مشکلاتی را که می‌خواهند حل کنند، بشناسند.

توکن بومی ریپل با نام XRP، به‌عنوان ارزی برای تسهیل پرداخت‌های فرامرزی عمل می‌کند و این شرکت بیش از نیمی از صد میلیارد توکن ریپل را در اختیار دارد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
محمد
محمد
3 سال قبل

نمیدونم چرا ولی از وقتی yfi رو دیدم ، از فضای مسموم ارزهای دیجیتال حس بدبینی پیدا کردم.
نشون دهنده اینه که مارکت کریپتو هیچ قاعده ای نداره و یه عده بازیچه نهنگا و افراد پشت صحنه میشن.
تا مادامی هم که این وضع هست چیزی درست نمیشه

محمد صدرایی
محمد صدرایی
3 سال قبل
پاسخ  محمد

توکن yfi هم یه حبابه مثل ارزهای دیگری که عمر کوتاهی تو این مارکت داشتن مهم اینه ارزی که میاد چند سال تو رده بالای مارکت هست مثل بیت کوین، اتریوم، ریپل و....

محمد همتی
محمد همتی
3 سال قبل

خیلی هم خوب

محمد معینی
محمد معینی
3 سال قبل

بسیار عالی می باشد