سرویس‌های اصلی ریپل یکپارچه می‌شوند؛ نام محصولات تغییر کرد!

سرویس‌های اصلی ریپل یکپارچه می‌شوند؛ نام محصولات تغییر کرد!

شرکت ریپل در تازه‌ترین اطلاعیه خود اعلام کرد که سه مورد از خدماتش یعنی xRapid، xVia و xCurrent را در «ریپل نت» (RippleNet) ادغام خواهد کرد.

به گزارش «کوین تلگراف» و بر اساس صحبت‌های سخنگوی ریپل با خبرگزاری «کریپتو نیوز»، تغییراتی در خدمات این شرکت ایجاد می‌شود.

به گفته نماینده شرکت ریپل، از این پس مشتریان ریپل به جای خرید xCurrent یا xVia به سرویس ریپل نت (چه به صورت ابری و چه به صورت درون سازمانی) متصل خواهند شد و به جای خرید xRapid، مشتریان از سرویس On-Demand Liquidity (نقدشوندگی آنی) بهره خواهند برد. او در ادامه گفت:

به جز تغییر در اسامی محصولات، تغییرات دیگر بسیار جزئی هستند و تاثیری بر روی مشتریان‌مان نخواهند گذاشت.

سران ریپل معتقدند که تغییر رویه‌شان از ارائه مجموعه‌ای از خدمات به سمت ارائه یک شبکه برای مشتریان، روندی طبیعی در راه به کمال رساندن رویکردشان است. آن‌ها امیدوارند که این کار به افزایش تعداد کاربران و بهبود استانداردهای شرکت منتهی شود. سخنگوی ریپل در جمع‌بندی گفته‌هایش، می‌گوید:

ریپل‌نت چیزی بیش از یک مجموعه نرم‌افزار است.

«برد گارلینگهاوس» (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل ریپل، در پاسخ به کوین تلگراف مبنی بر حواشی و اتهامات مطرح‌شده پیرامون این شرکت گفت:

شفافیت ما باعث شده تا مورد هجوم هجمه‌ها قرار بگیریم.

گارلینگهاوس ضمن اشاره به حواشی موجود در خصوص ریپل ادعا کرد که این شرکت «ده برابر» [یا حتی بیشتر] شرکت‌های دیگر در حوزه ارزهای دیجیتال شفافیت دارد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه