برادران ثروتمند وینکلواس : بیت کوین نسخه جدید طلا است

برادران ثروتمند وینکلواس : بیت کوین نسخه جدید طلا است

کامرون وینکواس، یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین جهان، حرکت بیت کوین در سال جاری را فقط آغاز راه دانست. او قیمت بیت کوین را تا ۲۰ برابر پیش بینی می کند زیرا معتقد است که سرمایه گذاران بیت کوین را به عنوان یک نسخه ارتقا یافته از طلا می‌بینند.

اجرای طرح قراردادهای آتی بیت کوین در وال استریت ، شرط بندی بر افزایش قیمت بیت کوین را ساده تر می ‌کند. درحالی که برخی از کاربران و علاقه‌مندان به این حوزه دست پاچه هستند، وینکلواس این گونه نیست. برادران ۳۶ ساله وینکلواس که ثروتمندان مشهوری هستند. در ایجاد فیسبوک هم نقش داشتند. سپس آن ها بخشی از ثروت خود را به این ارز دیجیتال اختصاص دادند.

او اظهار داشت که سرمایه گذاران به زودی این موضوع که بیت کوین به دلیل،استخراج توسط دستگاه های کامپیوتری و تبدیل و انتقال آسان از طلا بهتر است را درک خواهند کرد.

وینکلواس در مصاحبه تلفنی خود گفت: «ما معتقدیم که بیت کوین یکی از چیزهایی است که طلا را از گردش خارج خواهد کرد». او پیش بینی می کند که قیمت این ارز تا ۱۰ الی ۲۰ برابر افزایش خواهد یافت. «به اعتقاد ما این فقط آغاز است. ما قطعا آن ها را نگه میداریم.»

او و برادرش تایلر در سال ۲۰۱۳ ادعا کردند که آن ها تقریبا به ارزش ۱۱ میلیون دلار بیت کوین دارند. با توجه به قیمت فعلی بیت کوین، اگر آن ها بیت کویناشان را حفظ کرده بودند، امروزه در کیف پول های بیت کوین خود، بیش از ۱.۷ میلیارد دلار ثروت دارند. قیمت بیت کوین از سال ۲۰۱۳ تاکنون بیش از ۲۰ برابر افزایش یافته است.

صرافی Gemini که متعلق به برادران وینکلواس است معملات قراردادهای آتی بیت کوین در Cboe را پشتیبانی خواهد کرد.

او در این باره گفت: ” فکر می کنم ما در موقعیت خوبی قرارداریم و برای شروع این جریان آماده هستیم.”

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه