atlasarzdigital

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۶ می (۶ خرداد)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۶ می (۶ خرداد)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس‌وی، لایت کوین، ایاس، بایننس کوین و تزوس برای امروز (۶ خرداد) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در ۲۴ می به زیر خط روند صعودی (خط زرد در تصویر) رفته است. اگر خریداران تا چند روز آینده موفق به هدایت قیمت به بالای آن نشوند، این امر بیا‌نگر پایان این روند صعودی خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین ۲۶ می (۶ خرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

سطح حمایت بعدی کمی پایین‌تر از میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) و در ۸,۱۳۰.۵۸ دلار قرار دارد. اگر قیمت در این سطح حمایت شود، برای چند روز دیگر بین دو حد پایین و بالای ۸,۱۳۰.۵۸ الی ۱۰,۰۰۰ دلار محصور خواهد ماند.

افقی شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۹,۰۷۳ دلار و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) کمی در زیر ناحیه‌ی میانی خود، نشان‌دهنده‌ی تعادل نسبی بین عرضه و تقاضا است. با جهش قیمت از حمایت ۸,۱۳۰.۵۸ دلار امکان رشد دوباره‌ی قیمت تا ۱۰,۰۰۰ دلار وجود خواهد داشت. در مقابل، با ریزش قیمت به زیر این حمایت، امکان شروع روند نزولی جدید وجود دارد.

 • مقاومت‌ها: ۱۰,۰۰۰
 • حمایت‌ها: ۹,۰۷۳ – ۸,۱۳۰.۵۸

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

خریداران موفق به حفظ قیمت اتریوم درون کانال صعودی نبوده‌اند که نشانه‌ی خوبی برای قیمت نیست. در وضعیت فعلی خریداران در تلاش برای حفظ قیمت در بالای روند صعودی (خط زرد در تصویر) هستند. قیمت در نوسانات اخیر خود دو مرتبه به این خط واکنش نشان داده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی اتریوم ۲۶ می (۶ خرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با شکست خط روند نزولی در ۲۱۱ دلار و بسته شدن آن در بالای آن، الگوی سر و شانه معکوس در قیمت فعال خواهد شد. هدف این الگو در ۲۵۷ دلار و در نزدیکی سقف کانال صعودی قرار خواهد گرفت.

در مقابل، اگر فروشندگان موفق به پایین آوردن قیمت از خط روند صعودی در ۱۹۷ دلار شوند، ریزش قیمت تا ۱۷۶.۱۱۲ دلار ممکن خواهد بود. با حمایت قیمت در این سطح، اتریوم برای چند روز دیگر نوساناتی محدود را تجربه خواهد کرد. افقی شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) کمی در بالای سطح ۵۰، نشان‌دهنده‌ی تعادل نسبی بین عرضه و تقاضا است. ریزش قیمت به زیر سطح ۱۷۶.۱۱۲ دلار به معنی شروع روند نزولی جدید خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۲۱۱ – ۲۵۷
 • حمایت‌ها: ۱۹۷ – ۱۷۶.۱۱۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل پس از برخورد به میانگین‌های متحرک به سمت پایین چرخش کرده و امروز تا ۰.۱۷۵ دلار نیز ریزش داشته است. جهش قیمت از سطح ۰.۱۷۳۷۲ دلار به معنی حمایت قوی خریداران از آن است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ریپل ۲۶ می (۶ خرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

خریداران با ورود به معاملات خرید در جهش قیمت از حمایت ۰.۱۷۵ دلار، می‎‌توانند حد ضرر این معاملات را در ۰.۱۷۳ دلار تنظیم کنند. با شکست خط روند نزولی (خط زرد در تصویر) در ۰.۲ دلار، سناریوی صعود قدرت خواهد گرفت.

در بالای این سطح، حرکت قیمت تا ۰.۲۲۵۰۴ دلار و سپس ۰.۲۳۶۱۲ دلار ممکن خواهد بود. خریداران با حرکت قیمت به سطوح بالاتر می‌توانند حد ضرر را به سطوح بالاتر منتقل کنند. در مقابل با چرخش قیمت از این سطح و ریزش آن به زیر ۰.۱۷۳۷۲ دلار، حرکت نزولی قیمت تا ۰.۱۴ دلار ادامه ‌دار خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۰.۲ – ۰.۲۲۵۰۴ – ۰.۲۳۶۱۲
 • حمایت‌ها: ۰.۱۷۳۷۲ – ۰.۱۴

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش در ۲۴ می پس از برخورد به میانگین‌های متحرک چرخش کرده و به زیر سطح حمایت اخیر خود در ۲۳۰ دلار رفته است. حمایت شدن قیمت در بالای سطح ۲۱۷.۵۵ دلار به معنی جریان داشتن خرید در سطوح پایین‌تر خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین کش ۲۶ می (۶ خرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

خریداران بار دیگر برای هدایت قیمت به بالای میانگین‌های متحرک در ۲۴۰ دلار تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت، حرکت قیمت تا ۲۵۵.۴۶ دلار و در بالای آن تا مقاومت کلیدی ۲۸۰.۴۷ دلار ممکن خواهد بود. در مقابل چرخش قیمت از میانگین‌های متحرک به سمت پایین، احتمال ریزش آن تا ۲۱۷.۵۵ دلار را افزایش خواهد داد. قیمت در گذشته سه مرتبه به این سطح واکنش نشان داده است، بنابراین با جهش قیمت از آن موقعیت خرید وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۲۴۰ – ۲۵۵.۴۶ – ۲۸۰.۴۷
 • حمایت‌ها: ۲۱۷.۵۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین اس‌وی

قیمت بیت کوین‌اس‌وی در ۲۴ می پس از برخورد به میانگین‌های متحرک به سمت پایین چرخیده است. این امر نشانه‌‌ای منفی برای قیمت تلقی می‌شود. حمایت بعدی قیمت در ۱۷۰ دلار قرار دارد که با شکسته شدن آن احتمال شروع روند نزولی جدید وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین اس‌وی ۲۶ می (۶ خرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با این حال با توجه به اینکه خریداران در گذشته سه مرتبه از سطح ۱۷۰ دلار حمایت کرده‌اند، جهش قیمت از این سطح می‌تواند فرصت خرید ایجاد کند. با هدایت قیمت به بالای خط روند نزولی (خط زرد در تصویر) در ۱۹۷ دلار توسط خریداران، امکان رشد قیمت تا ۲۲۷ دلار وجود خواهد داشت. با توجه به این که قیمت در گذشته دو مرتبه به این سطح واکنش نشان داده است، سطح ۲۲۷ دلار مقاومت کلیدی برای قیمت خواهد بود. بنابراین خریداران می‌توانند در نزدیکی این سطح سود معاملات خود را ذخیره کنند.

 • مقاومت‌ها: ۱۹۷ – ۲۲۷
 • حمایت‌ها: ۱۷۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

قیمت لایت کوین در ۲۴ می پس از برخورد به میانگین‌های متحرک به سمت پایین چرخیده است. این امر نشانه‌‌ای منفی برای قیمت تلقی می‌شود. اگر در چند روز آینده خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای میانگین‌های متحرک در ۴۴ دلار نشوند، احتمال فعال شدن الگوی سر و شانه افزایش خواهد یافت.

تحلیل تکنیکال هفتگی لایت کوین ۲۶ می (۶ خرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

این الگوی بازگشتی یا بسته شدن قیمت در زیر سطح ۳۹ دلار فعال خواهد شد و توان شروع حرکت نزولی جدید در قیمت تا حمایت ۲۷.۲۱۳۶ دلار را خواهد داشت. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در حال تشکیل این الگو است که با حرکت آن به زیر سطح ۴۰ فعال خواهد شد.

سناریوی نزول قیمت با جهش آن از حمایت ۳۹ دلار و حرکت به بالای خط روند نزولی (خط زرد در تصویر) در ۴۳.۵ دلار منتفی خواهد شد و در این صورت رشد قیمت تا ۵۰.۷۸۶۴ دلار ممکن خواهد بود. با بسته شدن قیمت در بالای سطح ۵۲.۲۸۰۳ دلار نیز شتاب قیمت افزایش خواهد یافت.

 • مقاومت‌ها: ۴۴ – ۵۰.۷۸۶۴ – ۵۲.۲۸۰۳
 • حمایت‌ها: ۳۹ – ۲۷.۲۱۳۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین در چند روز گذشته در بالای میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) حمایت شده است. این سطح برای قیمت حمایت کلیدی به حساب می‌آید. با جهش قیمت از این سطح، احتمال حرکت قیمت تا خط روند نزولی در ۱۷ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی بایننس کوین ۲۶ می (۶ خرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در صورت موفقیت خریداران در حمایت از قیمت، رشد آن تا ۱۸.۱۳۷۷ دلار ممکن خواهد بود. در بالای این مقاومت نیز روند صعودی تا مقاومت ۲۱.۵۰ دلار ادامه‎‌دار خواهد شد.

در مقابل با چرخش قیمت از سطوح فعلی یا خط روند نزولی و حرکت قیمت به زیر میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۱۶.۰۱۶۸ دلار، ریزش قیمت تا ۱۴.۹۵۸۶ دلار و در زیر آن تا ۱۳.۶۵ دلار ممکن خواهد بود. شکست قیمت به زیر این سطح نیز به معنی شروع روند نزولی جدیدی خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۱۷ – ۱۸.۱۳۷۷ – ۲۱.۵۰
 • حمایت‌ها: ۱۶.۰۱۶۸ – ۱۴.۹۵۸۶ – ۱۳.۶۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

قیمت ایاس در چند روز گذشته در زیر دو میانگین متحرک در حال معامله شدن بوده است. این امر نشانه‌ای منفی برای قیمت به حساب می‌آید. در وضعیت فعلی فروشندگان برای پایین آوردن قیمت از حمایت کلیدی ۲.۳۳۱۴ دلار تلاش خواهند کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ایاس ۲۶ می (۶ خرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب منفی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی سطح میانی خود، نشان از برتری نسبی فروشندگان دارد. با بسته شدن قیمت در زیر ۲.۳۳۱۴ دلار، الگوی سر و شانه با هدف ۱.۵۵۲۴ دلار فعال خواهد شد.

اگر خریداران بار دیگر از حمایت ۲.۳۳۱۴ دلار دفاع کرده و قیمت را به بالای دو میانگین متحرک در ۲.۵۹ دلار هدایت کنند، جهش قیمت تا ۲.۸۳۱۹ دلار مورد انتظار است.

 • مقاومت‌ها: ۲.۵۹ – ۲.۸۳۱۹
 • حمایت‌ها: ۲.۳۳۱۴ – ۱.۵۵۲۴

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت تزوس

قیمت تزوس بار دیگر از خط روند منفی در ۲۴ می به سمت پایین چرخیده است. این موضوع نشان می‌دهد که فروشندگان با قدرت در حال دفاع از این مقاومت هستند. آنها در چند روز گذشته نیز مرتباً قیمت را به زیر حمایت کف کانال صعودی برده‌اند.

تحلیل تکنیکال هفتگی تزوس ۲۶ می (۶ خرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر فروشندگان موفق به پایین آوردن قیمت از سطح ۲.۵۷۹۵ دلار شوند، ریزش قیمت تا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۲.۴۸ دلار و در زیر آن تا ۲.۲۴ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. ریزش قیمت به زیر این سطح موجب شروع روند نزولی جدید خواهد شد.

در مقابل اگر خریداران موفق به بالا بردن قیمت از خط روند نزولی (خط زرد در تصویر) در ۲.۶ دلار شوند، جهش قیمت تا ۳.۰۷۳۶۹ دلار و در بالای آن تا ۳.۲۷۱۲ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. بنابراین شکست و تثبیت قیمت در بالای خط روند منفی به معنی فرصت خرید خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۲.۶ – ۳.۰۷۳۶۹ – ۳.۲۷۱۲
 • حمایت‌ها: ۲.۵۷۹۵ – ۲.۴۸ – ۲.۲۴
اشتراک
اطلاع از
guest
8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
ساتوشی
ساتوشی
4 ماه پیش

بیتکوین در تایم فریم هفتگی در حال ایجاد الگوی shark است که اگر مقاومت سخت 10500 $ رو بشکونه میتونه تا محدوده ی 14500 تا 15700 صعود داشته باشه
لینک تحلیل رو میزارم

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/emfQgZBY-BTC-USD/

coin games
coin games
4 ماه پیش

تحلیل ها خوبن ممنون از تلاشتون👍

فرهاد
فرهاد
4 ماه پیش

سقوط بیتکوین به 0.5 فیبوناچی ریزش ماه مارس و سطح حمایت ۶۴۰۰ هم بسیار محتمل هست

F2.0
F2.0
4 ماه پیش

تحلیل های اختصاصی قابل مقایسه با این ترجمه ها نیست. به عنوان یه کاربر تحلیل هایی که از تریدینگ ویو ترجمه میکنید رو نمی‌پسندم. دو سه تا تحلیل آخر آقای غلامی عالی بود.

سروش
سروش
4 ماه پیش

سلام “”آقای غلامی”” ، احتمال نزولی شدن روند بیتکوین و رسیدن به “”حمایت 6400 دلاری”” رو چند درصد می دونید ؟؟ لطفا اگه ممکنه نظر شخصیتون رو به صورت درصد بگید. ممنونم

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۶ می (۶ خرداد) ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
 • گزارش خطا
 • انتقادات و پیشنهادات
 • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
8
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x