تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۴ آوریل (۲۶ فروردین)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۴ آوریل (۲۶ فروردین)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس وی، لایت کوین، ایاس، بایننس کوین و تزوس برای امروز (۲۶ فروردین) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

افزایش قیمت بیت کوین در هفته‌ی گذشته، اکنون در حال کم‌رنگ شدن است. در حال حاضر دو عامل منفی تأثیرگذار بر قیمت وجود دارد: یکی شکسته شدن ضلع پایین الگوی گوه صعودی و دیگری حرکت قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۶,۸۴۰ دلار. هر دوی این عوامل نشان از قدرت گرفتن فروشندگان دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین ۱۴ آوریل (۲۶ فروردین)

در قیمت ۶,۵۵۳.۲۱ دلار حمایتی جزئی وجود دارد. اگر این حمایت شکسته شود، روند نزولی تا حمایت کلیدی ۵,۶۶۰.۶۵ دلار ادامه خواهد داشت. با شکسته شدن این حمایت نیز قیمت تا حمایت الگوی مثلث متقارن در ۵,۰۰۰ دلار به پایین کشیده خواهد شد.

این دیدگاه نزولی با چرخش قیمت از سطوح فعلی و جهش آن به بالای ۷,۴۵۴.۱۷ منتفی می‌شود. این حرکت نشان‌دهنده‌ی افزایش فشار خرید در سطوح پایینی خواهد بود. در وضعیت فعلی، تنظیم حد ضرر معاملات خرید (Long) در ۵,۶۰۰ دلار پیشنهاد می‌شود.

 • مقاومت‌ها: ۷,۴۵۴.۱۷
 • حمایت‌ها: ۶,۵۵۳.۲۱ – ۵,۶۶۰.۶۵ – ۵,۰۰۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

پس از نوسان قیمت اتریوم بین دو میانگین متحرک در چند روز گذشته، فروشندگان برای چندمین بار در تلاش هستند تا آن را از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۵۳.۱۴ دلار به پایین بیاورند. اگر فروشندگان موفق عمل کنند، این موضوع بیانگر این خواهد بود که صعود اخیر قیمت به بالای ۱۵۵.۶۱۲ دلار، تله‌ گاوی بوده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی اتریوم ۱۴ آوریل (۲۶ فروردین)

مسطح شدن خط میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و پایین آمدن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) از سطح ۶۰ و به زیر ۵۰، نشان از ضعیف شدن خریداران است. در زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر در ۱۵۳.۱۳۹ دلار)، کاهش قیمت تا ۱۳۷.۰۸۶ دلار نیز ممکن خواهد بود. با شکست این حمایت، سطح حمایتی بعدی در ۱۱۷.۰۹ دلار قرار خواهد گرفت. معامله‌گران با قرار دادن حد ضرر در ۱۳۵ دلار می‌توانند از معاملات خرید خود محافظت کنند.

به هر حال اگر قیمت از سطوح فعلی جهش کند و به بالای ناحیه‌ی مقاومتی بین میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۱۶۸ دلار تا ۱۷۶.۱۰۳ دلار برود، قیمت قدرت خواهد گرفت و اهداف بعدی در ۲۵۰ دلار و در بالای آن در ۲۸۸.۵۹۹ دلار قرار می‌گیرند.

 • مقاومت‌ها: ۱۶۸ – ۱۷۶.۱۰۳۰ – ۲۵۰ – ۲۸۸.۵۹۹
 • حمایت‌ها: ۱۵۳.۱۳۹ – ۱۳۷.۰۸۶ – ۱۱۷.۰۹

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل پس از چند روز قرار گرفتن در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۱۸۴ دلار به زیر آن ریزش کرده است. این حرکت بیان‌گر قدرت گرفتن فروشندگان است. با شکست قیمت به زیر ۰.۱۷۵ دلار، ریزش آن تا ۰.۱۵۷۰۸ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. شکست این حمایت نیز تاثیر منفی بر روند قیمت می‌گذارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ریپل ۱۴ آوریل (۲۶ فروردین)

در طرف مقابل، اگر قیمت از سطوح فعلی یا حمایت ۰.۱۵۷۰۸ دلاری جهش کند، خریداران باری دیگر برای بالا بردن قیمت تا ناحیه‌ی مقاومتی ۰.۲۰۵۷ الی ۰.۲۱۶۰۸ دلار تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت، احتمال صعود قیمت تا ۰.۲۵ دلار و در بالای آن تا ۰.۲۸ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات خرید را در ۰.۱۵۵ دلار تنظیم کنند.

 • مقاومت‌ها: ۰.۲۰۵۷ – ۰.۲۱۶۰۸ – ۰.۲۵ – ۰.۲۸
 • حمایت‌ها: ۰.۱۷۵ – ۰.۱۵۷۰۸

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش در ۱۰ آوریل به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) حرکت کرد و تلاش خریداران برای بالا بردن دوباره‌‌ی آن با شکست مواجه شد. در نتیجه، فروشندگان روند نزولی را تشدید کردند.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین کش ۱۴ آوریل (۲۶ فروردین)

شیب منفی هر دو میانگین متحرک و پایین آمدن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) تا ناحیه‌ی منفی خود، نشان از غلبه‌ی فروشندگان بر خریداران دارد. سطوح حمایتی در نزول قیمت به ترتیب در ۲۰۰ و ۱۶۶ دلار قرار دارند. معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات خرید را در ۱۹۷ دلار تنظیم کنند. دیدگاه نزولی با جهش قیمت از حمایت ۲۰۰ دلار و صعود به بالای ۲۵۰ دلار منتفی خواهد شد. چنین حرکتی می‌تواند روند صعودی جدیدی را آغاز کند.

 • مقاومت‌ها: ۲۵۰
 • حمایت‌ها: ۲۰۰ – ۱۶۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین اس‌وی

قیمت بیت کوین اس‌وی در چند روز گذشته در نزدیکی حمایت ۱۸۵.۸۷ دلار معامله شده است. هم‌نشینی افقی دو میانگین متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی میانه‌ی خود، نشان از ادامه‌ی حرکات عرضی و محدود قیمت برای چند روز دیگر دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین اس‌وی ۱۴ آوریل (۲۶ فروردین)

با شکست قیمت به زیر ۱۷۶.۹۰ دلار، ریزش قیمت تا ۱۴۶.۲۰ دلار ادامه خواهد داشت. در طرف مقابل، اگر خریداران موفق به بالا بردن قیمت از ۱۸۳.۰۴ دلار شوند، رشد قیمت تا ۲۲۷ دلار امکان خواهد داشت. شکست قیمت به زیر حمایت ۱۴۶.۲۰ دلار، تاثیر منفی بر قیمت خواهد گذاشت و ریزش قیمت تا ۱۲۰ دلار و در زیر آن تا ۱۰۰ دلار امکان‌پذیر است.

 • مقاومت‌ها: ۱۸۳.۰۴ – ۲۲۷
 • حمایت‌ها: ۱۷۶.۹۰ – ۱۴۶.۲۰ – ۱۲۰ – ۱۰۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

پس از حمایت شدن قیمت لایت کوین در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۴۲.۱۱ دلار در سه روز گذشته، روز گذشته قیمت به زیر آن رفت. شیب منفی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی منفی خود، نشان از قدرت نسبی فروشندگان دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی لایت کوین ۱۴ آوریل (۲۶ فروردین)

در مسیر نزولی اولین حمایت در ۳۵.۸۵۸۲ دلار قرار دارد. با شکست این حمایت توسط قیمت سطوح حمایت بعدی به ترتیب در ۲۹.۳۲۹۶ و ۲۳.۹۷۷۷ دلار قرار خواهند گرفت. بنابراین حد ضرر معاملات خرید در ۳۵ دلار قرار می‌گیرد. دیدگاه نزولی با چرخش قیمت از حمایت ۳۵.۸۵۸۲ دلار و صعود به بالای ۴۷.۶۵۵۱ دلار منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۴۷.۶۵۵۱
 • حمایت‌ها: ۳۵.۸۵۸۲ – ۲۹.۳۲۹۶ – ۲۳.۹۷۷۷

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

قیمت ایاس به زیر حمایت ۲.۴۰۰۱ دلاری رفته است و این نشانه‌ای منفی برای قیمت است. با تثبیت در زیر این سطح، قیمت به سمت حمایت بعدی در ۲.۰۶۳۲ روانه خواهد شد. شیب منفی دو میانگین متحرک و ریزش اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) به ناحیه‌ی منفی خود، بیانگر این است که فروشندگان قدرت بیشتری دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ایاس ۱۴ آوریل (۲۶ فروردین)

دیدگاه نزولی، با جهش قیمت از سطوح فعلی و صعود آن به بالای ۲.۸۳۱۹ دلار نامعتبر خواهد شد. با وقوع این حرکت، قیمت قدرت خواهد گرفت و امکان رشد آن تا ۳.۸۶ دلار وجود خواهد شد. معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات خرید را در ۲ دلار قرار دهند.

 • مقاومت‌ها: ۲.۸۳۱۹ – ۳.۸۶
 • حمایت‌ها: ۲.۰۶۳۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

خریداران موفق به بالا بردن قیمت بایننس کوین از میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) نبوده‌اند. اما نکته‌ی امیدوار کننده این است که آنها با قدرت از سطح حمایت ۱۳.۶۵ دلاری دفاع کرده‌اند. این موضوع بیانگر این است که در سطوح پایینی همچنان تقاضا وجود دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی بایننس کوین ۱۴ آوریل (۲۶ فروردین)

هر دو میانگین متحرک در آستانه‌ی تقاطعی صعودی هستند و اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) مشغول نوسان بین سطح ۵۰ و ۶۰ در دامنه‌ی خود است. این عوامل نشانه‌ای مثبت برای قیمت هستند. اگر خریداران موفق به بالا بردن قیمت از میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۱۴.۷۶ دلار و مقاومت ۱۵.۴۹ دلار شوند، انتظار یک جهش تا ۱۷.۵۰ دلار دور از انتظار نیست. در بالای این سطح، رالی قیمتی می‌تواند تا ۲۱.۵۰ دلار ادامه پیدا کند.

دیدگاه صعودی ما، با سقوط و تثبیت قیمت در زیر ۱۳.۶۵ دلار منتفی خواهد شد. در زیر این سطح نیز ریزش تا ۱۱.۲۵۵۲ دلار ادامه خواهد داشت. معامله‌گران در وضعیت فعلی می‌توانند حد ضرر معاملات را در ۱۱ دلار تنظیم کنند. با تثبیت قیمت در بالای ۱۵.۵۰ دلار در تایم فریم ۴ ساعته، حد ضرر در ۱۳ دلار قرار می‌گیرد.

 • مقاومت‌ها: ۱۴.۷۶ – ۱۵.۴۹ – ۱۷.۵۰ – ۲۱.۵۰
 • حمایت‌ها: ۱۳.۶۵ – ۱۱.۲۵۵۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت تزوس

قیمت تزوس در چند روز گذشته بین دو میانگین متحرک محصور مانده است. این موضوع به محافظه‌کاری هر دو گروه خریداران و فروشندگان در ورود به معاملات اشاره می‌کند. با این حال بعید است که معاملات برای مدتی طولانی‌تر از چند روز آینده در این محدوده ادامه یابند.

تحلیل تکنیکال هفتگی تزوس ۱۴ آوریل (۲۶ فروردین)

اگر خریداران موفق به بالا بردن قیمت از ناحیه‌ی مقاومتی بین میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۲.۰۷ و ۲.۱۸۵ دلار شوند، قیمت روند صعودی جدیدی با هدف ۲.۷۵ دلار آغاز خواهد کرد. در بالای این سطح هدف بعدی ۳.۳۳ دلار خواهد بود.

در مقابل اگر فروشندگان قیمت تزوس را به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱.۸۷ دلار به پایین بکشند، ریزش قیمت تا ۱.۶۵ دلار و در زیر آن تا ۱.۴۴۵۳ ممکن خواهد بود. معامله‌گران با تنظیم حد ضرر در ۱.۴۰ دلار می‌توانند از موقعیت‌های خرید خود حفاظت کنند.

 • مقاومت‌ها: ۲.۰۷ – ۲.۱۸۵ – ۲.۷۵ -۳.۳۳
 • حمایت‌ها: ۱.۸۷ – ۱.۶۵ – ۱.۴۴۵۳
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

20 دیدگاه
رضا هاشم پور
رضا هاشم پور
3 سال و 10 ماه قبل

اقای غلامی لطفا تحلیل جدیدو بزار چیکار کنیم

هموند
هموند
3 سال و 10 ماه قبل

جناب غلامي عزيز عرض سلام و خسته نباشين
سوالي داشتم با توجه به تحليل خوبتون كه گفته بودين در بيت كوين حمايت ضعيفي در ٦٥٥٣ داريم و اين براحتي شكسته ميشه ولي ديشب تا ٦٤٧٠ هم رفت ولي دوباره برگشت و الان رفته بالا ميخواستم بدونم اين افزايش قيمت فيك پامپه يا واقعا برگشته به حالت صعودي ؟ و ايا امكانش هست در اينده نزديك به كانال ٥ برگرده ؟؟؟
خدا خيرت بده اگه جواب بدي برادر خداشاهده دارو ندارمو به باد دادم با اين دستماري هاي بازار

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 10 ماه قبل
پاسخ  هموند

سلام روزتون بخیر
و ممنون از نظرتون اما تحلیل‌های هفتگی ترجمه و از سایت منبع گرفته می‌شوند...ناحیه‌ی 7000 الی 7100 ناحیه‌ی مقاومتی قوی در قیمت هست و به نظر نمیاد به این راحتی شکسته بشه...انتظار اصلاح بیشتر رو تا 6000 و همچنین نواحی ذکر شده در تحلیل تکنیکال اختصاصی قبل داریم

هموند
هموند
3 سال و 10 ماه قبل

بينهايت ممنون و سپاسگذارم بخاطر پاسخگويتون خدا خيرت بده برادر عزيزم
خدا پشت و پناهتون باشه و خسته هم نباشين از همه ي دوستان يك به يك كمال تشكر را دارم
روز خوش و ارزوي پيروزي و سلامتي براي شما و همه زحمت كشان سايت خوب ارز ديجيتال

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 10 ماه قبل
پاسخ  هموند

ممنون از نظر لظفتون و کامنت خوبتون موفق باشید

امیر امیر
امیر امیر
3 سال و 10 ماه قبل

اولین مقاومت 7200 دلار و در صورت شکست به سمت 7469 و بعدی 8185 دلار

امیر امیر
امیر امیر
3 سال و 10 ماه قبل

تحلیل بیت کوین تون متاسفانه بسیار ظعیف بود، و طبق تحلیل خودم مقاومت 0.618 فیبو رو نشکست(6754 دلار ، حداقل کندل قدرت مندی تو هیچ تایم فریمی زیر این مقاومت بسته نشد) و هم اکنون قیمت به شدت سرعت رو به بالایی رو گرفته

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 10 ماه قبل

سلام امیر جان تحلیل‌های هفتگی ترجمه از سایت کوین تلگراف هستند...تحلیل های اختصاصی ارز دیجیتال رو در بخش مربوطه میتونید مشاهده کنید

امیر
امیر
3 سال و 10 ماه قبل

من نمیدونستم چون اشاره ای نشده بود معذرت میخوام
من یه اشتباه تایپی هم بالا داشتم به جای حمایت نوشتم مقاومت
موفق باشید

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 10 ماه قبل
پاسخ  امیر

اختیار داری امیر عزیز متشکرم

فاضلی
فاضلی
3 سال و 10 ماه قبل

سلام‌ امیرمحمد جان
آخر هفته گذشته یه تحلیل معتبر خوندم که قیمت بالای 6800 بسته بشه سناریو نزولی احتمال کمتری داره اون روز از حدود 6600 تا بالاتر از 6900 اومد منم روی تتر بودم و با یک نوسان گیری خیلی جزئی دوباره وارد شدم چون نمیخواستم جا بمونم و هدفم ترید کردن هم نبوده از ابتدا. (در حال حاضر برگشت رو 6600) روی قیمت 5000 خرید زده بودم و حداقل تا ژانویه 2021 قصد داشتم ذخیره کنم.
میخوام نظر شما رو هم بدونم که آیا تو این بازار گول زننده و غیرقابل پیش بینی با ترید موافقید؟

حاتم
حاتم
3 سال و 10 ماه قبل

سلام
نظرتون در مورد یوان دیجیتال چیه؟ اخه احتمال داده میشه که پول چین جای دلار رو بگیره

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 10 ماه قبل
پاسخ  حاتم

سلام
این سناریو با توجه به این که بانک‌های مرکزی حجم عظیمی از یوان رو باید خریداری کنند و چین هم باید اقدامات واضح‌تری در مورد آینده‌ی خود در رابطه با یوان داشته باشد، احتمال بسیار کمی دارد

شاهین
شاهین
3 سال و 10 ماه قبل

باتشکرازآقای غلامی وتمام اطلسیهااگربتونیدتحلیلهادرموردتاثیرکوروناروی رمزارزهاروهم برامون بگذاریدخیلی ممنون میشیم پیشبینیش ازهمیشه سخت ترشده چون احتمالامردم دراوایل تابستانوبعداز۵ماه اسارت به ۲گروه تقسیم میشن اول اونایی که ذخیره مالیدارن وشروع به گردشوخریدوسفرمیکنن وگروه بعدیم که پولی ندارن بایدشروع به کاروفعالیت کنن تاپولی دربیارن شایداندکی هم مابین ایندوگروه باشن البته همه اینهابه شرط رفتن‌ کوروناس حالابااین اوصاف آیاامکانش هست مردم بیشتری امسال وارد این بازاربشن یانه

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 10 ماه قبل
پاسخ  شاهین

سلام شاهین جان
با توجه بحران اقتصادی جهانی و آینده‌ی مبهم پاندمیک قطعا انتظار هجوم موج جدیدی از سرمایه‌گذاران به بازارهای مالی میره همونطور که نمونه‌اش رو در بورس داخلی خودمون هم شاهد هستیم...با توجه به جذاب بودن این حوزه برای سرمایه‌گذاران خارجی با توجه به نوسانات و تبلیغات و کمبود عرضه‌ی طلا در آینده قطعا افراد بیشتری وارد خواهند شد

شاهین
شاهین
3 سال و 10 ماه قبل

ممنون ازپاسختون آقای غلامی احتمالااین ورودازنزدیکای دسامبرخواهدبودچون‌ تزریق پولهای چاپشده یکباره نیستودرمدت زمان یکونیمساله هست تاجایی که گفتن ولی بهرحال بخشیش میادبه بازارکریپتوحالاهرچه زودتربهترودرکل آینده صعودیه .
بازم تشکرمیکنم ازینکه وقت گذاشتین

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 10 ماه قبل
پاسخ  شاهین

اختیار دارید شاهین عزیز و بله درست می‌فرمایید
حتی مردم عادی هم از چاپ این پولها در آمریکا ناراضی هستند و به دنبال راهی برای سرمایه‌گذاری و حفظ ارزش پولشون و تبدیل اون به دارایی هستند بنابراین این اتفاق در آینده‌ای نزدیک به قول شما میافته و چه بسا که در جریان باشه

فاضلی
فاضلی
3 سال و 10 ماه قبل
پاسخ  شاهین

شما space کیبوردت خرابه فک کنم

شاهین
شاهین
3 سال و 10 ماه قبل
پاسخ  فاضلی

بله ولی فقط اینجااینطورمیشه.
عذرخواهی ازهمه دوستان

Babak
Babak
3 سال و 10 ماه قبل
پاسخ  فاضلی

???????