تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ مارس (۲۰ اسفند)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ مارس (۲۰ اسفند)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس وی، لایت کوین، ایاس، بایننس کوین، تزوس و چین لینک برای امروز (۲۰ اسفند) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

در تاریخ ششم و هفتم مارس قیمت بیت کوین موفق به تثبیت در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) نشد و این مساله منجر به افزایش فشار فروش توسط فروشندگان در قیمت و پایین کشیدن آن شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین 10 مارس (20 اسفند)
برای مشاهده سایز کامل روی تصویر کلیک کنید.

پس از رسیدن قیمت به زیر میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه (MA ۲۰۰ – خط قرمز در تصویر) در ۸,۶۷۰ دلار و حمایت ۸,۴۰۰ دلار، ادامه حرکت نزولی شدت گرفت. این موضوع باعث لیکویید شدن معامله‌گران زیادی در بازار قراردادهای آتی (Future) شد.

حمایت اصلی بیت کوین در قیمت ۷,۸۵۶.۷۶ دلار و در کف کانال نزولی (۷,۸۱۰( قرار دارد. اگر قیمت به زیر این سطح برسد، فروشندگان بار دیگر برای پایین کشیدن قیمت از ناحیه‌ی حمایتی ۶,۴۳۵ الی ۷,۰۰۰ دلار تلاش خواهند کرد.

قیمت بیت کوین در مقابل دلار آمریکا هم‌اکنون که در حال نگارش این تحلیل هستیم، در حال حرکت به سمت مقاومت ۸,۴۰۰ دلاری است.

اولین نشانه‌های قدرت گرفتن قیمت، شکست آن به بالای میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه (MA ۲۰۰ – خط قرمز در تصویر که هم‌اکنون در ۸,۶۷۰ قرار دارد) و سقف کانال نزولی خواهد بود. اگر قیمت در بالای کانال نزولی تثبیت شود، بار دیگر امکان ورود به معاملات خرید وجود خواهد داشت ولی تا آن زمان ورود به این معاملات پیشنهاد نمی‌شود.

 • مقاومت‌ها: ۸,۴۰۰ – میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه که هم‌اکنون در ۸,۶۷۰ قرار دارد
 • حمایت‌ها: ۷,۸۵۶.۷۶ – ۷,۰۰۰ – ۶,۴۳۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در ششم مارس در بالای مقاومت ۲۳۵.۷۰ دلاری خود تثبیت شد که باعث فعال شدن پیشنهاد خرید در تحلیل تکنیکال هفتگی گذشته شد. چرخش سریع قیمت در هفتم مارس از ۲۵۱.۷۸۱ دلار نشان داد که این حرکت یک تله‌ی گاوی (Bull Trap) بوده است. تله‌ی گاوی به این معناست که سرمایه‌گذاران مقادیر زیادی از سهام یا دارایی را به منظور بالا بردن مصنوعیِ قیمت می‌خرند و بازاری کاذب ایجاد می‌کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی اتریوم 10 مارس (20 اسفند)
برای مشاهده سایز کامل روی تصویر کلیک کنید.

با آغاز ریزش قیمت اتریوم در هشتم مارس، قیمت به زیر حمایت ۲۰۹.۹۵ دلاری رفت و حد ضرر معاملات خرید پیشنهادی را فعال کرد. در وضعیت فعلی خریداران در تلاش برای حمایت از قیمت در سطح ۱۹۷.۷۵ دلار هستند. با توجه به جهش قیمت از این حمایت می‌توان انتظار رشد آن تا ۲۰۹.۹۵ دلار را داشت و اگر مقاومت ۲۰۹ دلار شکسته شود، می‌توانیم منتظر جهش تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر که هم‌اکنون روی ۲۲۹ دلار است) باشیم.

در مقابل، اگر خریداران موفق به حمایت از قیمت در ۱۹۷.۷۵ دلار نشوند، احتمال ادامه‌ی نزول قیمت تا میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه (MA ۲۰۰ – خط قرمز در تصویر) در ۱۷۹ دلار ممکن خواهد بود. با توجه به شیب منفی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی منفی خود، می‌توان گفت که برتری با فروشندگان است. قبل از پیشنهاد به ورود به معاملات خرید، منتظر شکل گرفتن الگوی صعودی در قیمت می‌مانیم.

 • مقاومت‌ها: ۲۰۹.۹۵ – میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه که در زمان نگارش تحلیل روی ۲۲۹ دلار قرار دارد
 • حمایت‌ها: ۱۹۷.۷۵ – ۱۷۹

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل در هفتم مارس از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به سمت پایین چرخید و در هشتم مارس با افزایش فشار فروش به زیر حمایت ۰.۲۲۲۵۰ دلاری نزول کرد. با توجه به شیب منفی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی منفی خود، می‌توان گفت که برتری با فروشندگان است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ریپل 10 مارس (20 اسفند)
برای مشاهده سایز کامل روی تصویر کلیک کنید.

در حال حاضر خریداران در تلاش برای دفاع از قیمت در مرز روانی ۰.۲۰ دلار هستند. با جهش قیمت از این سطح می‌توان انتظار رشد قیمت ریپل تا ۰.۲۲۲۵۰ دلار را داشت که در این سطح انتظار ورود قوی فروشندگان محتمل خواهد بود. با چرخش قیمت از ۰.۲۲۲۵۰ دلار، فروشندگان برای ادامه‌ی روند نزولی تا ۰.۱۷۴۶۸ دلار تلاش خود را آغاز خواهد کرد. دیدگاه نزولی با نفوذ قیمت به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و تثبیت در بالای آن منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۰.۲۲۲۵۰ – میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه که در زمان نگارش این تحلیل روی ۰.۲۴۱ قرار دارد.
 • حمایت‌ها: ۰.۲۰ – ۰.۱۷۴۶۸

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش در هفتم مارس از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به سمت پایین چرخش کرد که نشانگر فشار فروش در سطوح مقاومت بالاسری است. نفوذ قیمت به زیر حمایت ۳۰۶.۷۸ دلار و میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه (MA ۲۰۰ – خط قرمز در تصویر) در ۲۸۲ دلار نتایجی منفی برای قیمت دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین کش 10 مارس (20 اسفند)
برای مشاهده سایز کامل روی تصویر کلیک کنید.

در وضعیت فعلی خریداران در تلاش برای حفظ قیمت در بالای سطح ۲۷۰.۱۵ دلاری هستند که در صورت موفقیت، قیمت باری دیگر می‌تواند به سطح ۳۰۶.۷۸ و در بالای آن تا ۳۶۰ دلار بازگشت (پولبک) کند.

در هر صورت ریزش قیمت به زیر سطح ۲۷۰.۱۵ دلار نتایجی منفی برای رشد قیمت در کوتاه مدت خواهد داشت. اولین سطحی که در نزول قیمت باید به آن توجه داشت، حمایت روانی ۲۰۰ دلار خواهد بود. قبل از ورود به معاملات پیشنهاد به مشاهده‌ی جهش و تثبیت قیمت در بالای ۲۷۰.۱۵ دلار می‌شود.

 • مقاومت‌ها: ۳۶۰ – ۳۰۶.۷۸
 • حمایت‌ها: ۲۷۰.۱۵ – ۲۰۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین اس‌وی

عدم موفقیت پیاپی بیت کوین اس‌وی در هل دادن قیمت به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر)، موجب جذب فروشندگان شده است. قیمت بیت کوین اس‌وی در هفتم مارس به سمت پایین چرخید و در روز بعد به زیر کف اخیر قیمتی خود در ۲۰۴.۳۱۰ دلار رفت که نتایجی منفی برای رشد قیمت داشته است.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین اس وی 10 مارس (20 اسفند)
برای مشاهده سایز کامل روی تصویر کلیک کنید.

اگر فروشندگان موفق به تثبیت قیمت به زیر حمایت روانی ۲۰۰ دلار شوند، قیمت ممکن است تا میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه (MA ۲۰۰ – خط قرمز در تصویر) در ۱۵۹ دلار و در زیر آن تا ۱۲۰ دلار به ریزش خود ادامه دهد.

قیمت در وضعیت فعلی درون کانال نزولی معامله می‌شود. اولین نشانه از قدرت گرفتن قیمت شکست آن به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) خواهد بود که در بالای سقف کانال نزولی قرار گرفته است. حال با توجه به اینکه قیمت وضعیت جالبی در چند روز گذشته نداشته است، منتظر نشانه‌های صعود قیمت و الگوهای بازگشتی می‌مانیم.

 • مقاومت‌ها: میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (در زمان نگارش تحلیل ۲۴۵ دلار)
 • حمایت‌ها: ۲۰۰ – ۱۵۹ – ۱۲۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

فروشندگان در لایت کوین با قدرت در حال دفاع از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) هستند. ریزش سریع قیمت لایت کوین در هشتم مارس، آن را به زیر میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه (MA ۲۰۰ – خط قرمز در تصویر) هدایت کرده است. در حال حاضر خریداران در تلاش برای حفظ قیمت در بالای سطح حمایت کلیدی ۵۰ دلاری هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی لایت کوین 10 مارس (20 اسفند)
برای مشاهده سایز کامل روی تصویر کلیک کنید.

با شکسته شدن این حمایت، قیمت می‌تواند تا سطح ۴۰ دلار و در زیر آن تا ۳۵.۸۵۸۲ ریزش داشته باشد. با توجه به شیب منفی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی ناحیه‌ی اشباع فروش، می‌توان گفت که برتری با فروشندگان است.

در هر حال در صورت موفقیت خریداران در حمایت از سطح ۵۰ دلاری، قیمت می‌تواند تا ۶۶.۱۴۸۶ دلار رشد کند و برای مدتی بین این دو سطح نوسان کند. قبل از توصیه به ورود به معاملات، منتظر شکل گیری نشانه‌های خرید جدید خواهیم بود.

 • مقاومت‌ها: ۶۶.۱۴۸۶
 • حمایت‌ها: ۵۰ – ۴۰ – ۳۵.۸۵۸۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

قیمت ایاس در هفتم مارس از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به سمت پایین چرخید و با قدرت به زیر میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه (MA ۲۰۰ – خط قرمز در تصویر) کشیده شد. نزول قیمت به زیر این میانگین متحرک نتایجی منفی به دنبال دارد چرا که بیانگر فقدان خریداران در این سطح است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ایاس 10 مارس (20 اسفند)
برای مشاهده سایز کامل روی تصویر کلیک کنید.

در وضعیت فعلی خریداران در تلاش برای حفظ قیمت در بالای حمایت روانی ۳ دلاری هستند، اما اگر قیمت از این سطح جهشی قوی نداشته باشد، ریزش قیمت ادامه‌دار خواهد شد. در زیر این سطح حمایت بعدی ۲.۴۰۰۱ دلار خواهد بود. با توجه به شیب منفی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی ناحیه‌ی اشباع فروش، می‌توان گفت که فروشندگان دست بالاتر را دارند.

از سوی دیگر اگر قیمت از حمایت ۳ دلاری به سمت بالا جهش کند، خریداران برای بالا بردن قیمت از میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه (MA ۲۰۰ – خط قرمز در تصویر) در تصویر تلاش خواهد کرد. در صورت موفقیت در این حرکت، رشد قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و در بالای آن تا ۴ دلار ممکن است. قبل از توصیه به ورود به معاملات، منتظر شکل گیری نشانه‌های خرید جدید خواهیم بود.

 • مقاومت‌ها: میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه (در زمان نگارش تحلیل ۳.۳۵ دلار) – میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (در زمان نگارش تحلیل ۳.۷ دلار) – ۴ دلار
 • حمایت‌ها: ۳ دلار – ۲.۴ دلار

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

خریداران موفق به هدایت قیمت بایننس کوین به بالای مقاومت بالاسری ۲۱.۸۰ دلاری نبودند. این مساله باعث جذب فروشندگان و ریزش قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۰ دلار و در زیر آن تا میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه (MA ۲۰۰ – خط قرمز در تصویر) در ۱۸.۵۰ دلار شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی بایننس کوین 10 مارس (20 اسفند)
برای مشاهده سایز کامل روی تصویر کلیک کنید.

در سطح ۱۶ دلار حمایت جزئی وجود دارد و در زیر آن نزول قیمت تا حمایت بعدی در ۱۴ دلار ادامه‌دار خواهد شد. با توجه به شیب منفی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی ناحیه‌ی اشباع فروش، می‌توان گفت که فروشندگان دست بالاتر را دارند.

در هر صورت اگر قیمت از حمایت ۱۶ دلاری جهش داشته باشد، می‌تواند تا میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه (MA ۲۰۰ – خط قرمز در تصویر) و در بالای آن تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) صعود کند. موقعیت خرید در سطوح فعلی یافت نمی‌شود، از این رو پیشنهاد به ورود به معاملات نمی‌شود.

 • مقاومت‌ها: میانگین متحرک ساده‌ی ۲۰۰ روزه (در زمان نگارش تحلیل ۱۸.۴۳) – میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (در زمان نگارش تحلیل ۱۹.۹)
 • حمایت‌ها: ۱۶ – ۱۴

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت تزوس

با توجه به اینکه قیمت تزوس به مدت سه روز در بالای سطح ۳.۰۱۱ دلاری تثبیت شده است، اما خریداران نتوانستند بر روی این شکست سطح (بریک اوت) سوار شوند. این موضوع نشان می‌دهد که در سطوح بالاتر همچنان فقدان خریداران وجود دارد. قیمت در هفتم مارس به سمت پایین چرخید و به زیر حمایت ۲.۵۲۶۳ دلاری خود رفت.

تحلیل تکنیکال هفتگی تزوس 10 مارس (20 اسفند)
برای مشاهده سایز کامل روی تصویر کلیک کنید.

در وضعیت فعلی خریداران در تلاش برای دفاع از حمایت ۲.۲۸۴۵۱۳۶۰ دلاری در قیمت هستند که سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصد فیبوناچی رالی اخیر قیمتی است. در زیر این سطح قیمت می‌تواند تا کف کانال نزولی در ۲ دلار به ریزش خود ادامه دهد.

دیدگاه نزولی قیمت در صورت خروج آن از سقف کانال نزولی غیر معتبر خواهد شد. چنین حرکتی می‌تواند منجر به ادامه‌دار شدن روند صعودی قیمت شود.

 • مقاومت‌ها: سقف کانال نزولی (مشخص شده با رنگ آبی)
 • حمایت‌ها: ۲.۲۸۴۵۱۳۶۰ – ۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک

قیمت چین لینک به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و خط روند صعودی خود نفوذ کرده است. با این حال خریداران به دفاع از خط روند (خط زرد رنگ) وارد بازار شدند که نشانه‌ی مثبتی برای قیمت به حساب می‌آید. با جهش قیمت از این سطح خریداران باری دیگر برای بالا بردن قیمت تا سقف اخیر در ۴.۹۷۶۲ دلار تلاش خواهند کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی چین لینک 10 مارس (20 اسفند)
برای مشاهده سایز کامل روی تصویر کلیک کنید.

در مقابل اگر فروشندگان موفق به پایین آوردن قیمت از خط روند شوند، ریزش قیمت تا ۳.۳۱۱۳ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. شکست قیمت به زیر این حمایت تاثیر منفی شدیدی بر روی قیمت خواهد گذاشت چرا که الگوی کلاسیک سقف دو قلو در قیمت را فعال خواهد کرد. افقی شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) کمی بالاتر از ناحیه‌ی میانی محدوده‌ی خود، بیانگر حرکاتی عرضی و محدود برای چند روز آینده خواهد بود. قبل از پیشنهاد به ورود به معاملات جدید منتظر شکل گرفتن این محدوده خواهیم ماند.

 • مقاومت‌ها: ۴.۹۷۶۲
 • حمایت‌ها: خط روند (خط زرد رنگ تصویر) – ۳.۳۱۱۳
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

13 دیدگاه
وارن خسته
وارن خسته
۴ سال قبل

سلام. در تحلیل اتریم درباره "تله گاوی" گفتید چطور میتونیم همچین تله هایی را تشخیص داد؟؟؟

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
۴ سال قبل

سلام
یکی از بهترین راههای تشخیص اینجور تله ها توجه به فیلتر حجم هست...یعنی در بریک اوت ها (شکست حمایت) حجم مبادلات در این تله ها نسبتاً کم هست
راه دیگه توجه به الگوها و در واقع شکل کندل هاست ...کندلهایی که بادی (بدنه) بزرگ دارند و فتیله‌ی آنها کوچک است اعتبار بیشتری برای شکست سطوح دارند
راه تشخیص دیگر که کمی تخصصی تر هست توجه به الگوهای پرایس اکشنی و جمع آوری معاملات در زیر سطوح می‌باشد.

اتر
اتر
۴ سال قبل

ببخشید من متوجه نشدم. واسه اتریوم فرمودین می‌توان گفت که برتری با فروشندگان است...
یعنی 209 رو رد میکنه یا میاد پایین. ممنون میشم جواب بدین

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
۴ سال قبل
پاسخ  اتر

سلام
احتمال شکست حمایت ۱۹۷.۷۵ دلاری طبق چیزی که نویسنده بیان کرده بیشتر هست

اتر
اتر
۴ سال قبل

مرسی

HAJARIAN
HAJARIAN
۴ سال قبل

سلام دورود به شما آقای غلامی ممنونم از تحلیل خوبتون اما به نظرم ریپل بازم به کف کانال نزدیک میشه بیتکوین دوباره ریزش می کنه، ممنونم ازشما

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
۴ سال قبل
پاسخ  HAJARIAN

سلام تحلیلهای هفتگی رو بنده فقط ترجمه میکنم و در اختیارتون قرار میدهم
باهاتون هم عقیده هستم بنظرم باز هم جا برای اصلاح قیمت هست

محسن
محسن
۴ سال قبل

به نظرتون ریزش شدید دیگه ای پیش رو هست

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
۴ سال قبل
پاسخ  محسن

سلام محسن جان احتمال میدم اصلاح قیمتی عمیقتر بشه و ممکنه از سطوحی که مقداری بالاتر هستند اتفاق بیافته

ali
ali
۴ سال قبل

سلام آقای غلامی طبق تحلیل شما که گفتید حمایت روی ۷,۸۵۶.۷۶و7810 است اگر پایین تر بیاد تا 7000 الی 6435 ریزش داره الان ریزش کرد تا 7730 امد پایین یعنی الان روند نزولی شده وتا 7000 میاد یا هنوز احتمال صعود تا 8400 هست ؟

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
۴ سال قبل
پاسخ  ali

سلام علی جان مفهوم نفوذ قیمت و تثبیت قیمت زیر سطوح باهم متفاوت هست...گاهی اوقات قیمت ها به زیر سطوح برای جمع آوری سفارشات نفوذ می کنند. در مقابل با بسته شدن قیمت زیر یک سطح گفته می شود که قیمت در زیر آن سطح تثبیت شده است.
اینجا هم منظور نویسنده اینه که با بسته شدن قیمت در زیر حمایت ۷۸۱۰ دلار ریزش قیمت تا ۷۰۰۰ اتفاق میوفته که این اتفاق هنوز نیافتاده و قیمت از سطح حمایتی در حال چرخشه

محمد
محمد
۴ سال قبل

سلام خسته نباشید. مثل اینکه حمایت اصلی روی 7756 هست نه 7856. چون چندین بار به این قیمت خورده و برگشته. ولی 7856 هیچ اعتباری نداره.

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
۴ سال قبل
پاسخ  محمد

سلام محمد جان
قیمت بسته شدن روز گذشته روی 7856 هست و کندل امروز هم هنوز بسته نشده