کیف پول‌هایی که کمتر از ۱ بیت کوین دارند فقط ۵ درصد بازار بیت کوین را تشکیل می‌دهند

کیف پول‌هایی که کمتر از ۱ بیت کوین دارند فقط ۵ درصد بازار بیت کوین را تشکیل می‌دهند

با‌ توجه به افزایش سالیانه‌ تعداد کیف پول‌هایی که موجودی آنها حداقل ۱ بیت کوین است، آمار‌ها نشان می‌دهد که کیف پول‌هایی که کمتر از ۱ بیت کوین دارند تنها ۵ درصد از سهم بازار بیت کوین را به خود اختصاص می‌دهند.

به گزارش کوین تلگراف، داده‌های جدید نشان می‌دهد که هول‌کوینر‌ها (wholecoiners)، کیف پول‌هایی که حاوی حداقل یک بیت کوین هستند، ۹۵ درصد از ارزش کل بازار‌ بیت کوین‌ را به خود اختصاص داده‌اند. با این حساب، ۵ درصد باقی‌مانده بین ده‌ها میلیون کاربری که موجودی کیف پول آنها کمتر از ۱ بیت کوین است تقسیم می‌شود.

با ‌وجود افزایش شدید قیمت بیت کوین در سال‌های اخیر، از سال ۲۰۰۹ تاکنون، تعداد آدرس‌هایی که موجودی آنها بیشتر از یک بیت کوین است به‌طور پیوسته در حال افزایش است. در ۲۷ نوامبر (۷ آذر) رافائل شولتز‌-کرافت (Rafael Shultze-Kraft)،مدیر ارشد فناوری گلاسنود (Glassnode)، نموداری را در صفحه توییتر خود منتشر کرد که نشان می‌دهد هم‌اکنون بیش از ۸۰۰,۰۰۰ آدرس وجود دارد که موجودی آنها بیشتر از ۱ بیت کوین است.

کیف پول‌هایی که کمتر از ۱ بیت کوین دارند فقط ۵ درصد بازار بیت کوین را تشکیل می‌دهند
نمودار منتشرشده در توئیتر رافائل شولتز‌کرافت

بر اساس داده‌های منتشرشده در وب‌سایت بیت اینفوچارتس (Bit Info Charts)، ارزش سرمایه آدرس‌های هول‌کوینرِ بیت کوین حدود ۳۰۱ میلیارد دلار است. در‌ مقابل، مجموع سرمایه آدرس‌ها با موجودی کمتر از ۱ بیت کوین، ۱۶ میلیارد دلار است.

نمودار خطی هول‌کوینر‌ها، چند افت شدید در تعداد این افراد را از سال ۲۰۱۰ تاکنون نشان می‌دهد که بزرگترین آنها در اوایل سال ۲۰۱۶ رخ‌ داده است. در آن زمان تعداد آدرس‌هایی که حداقل یک بیت کوین داشتند با کاهشی ۱۳.۵ درصدی از ۵۲۰,۰۰۰ آدرس به ۴۵۰,۰۰۰ آدرس رسید.

در سال ۲۰۱۸ هم رشد هول‌کوینر‌ها تقریبا متوقف شده بود و تعداد آدرس‌ها به‌مدت ۱۲ ماه از دسامبر ۲۰۱۷ (دی ۹۶)، بین ۷۲۰,۰۰۰ و ۶۹۰,۰۰۰ در نوسان بود.

کیف پول‌هایی که کمتر از ۱ بیت کوین دارند فقط ۵ درصد بازار بیت کوین را تشکیل می‌دهند
تغییرات تعداد آدرس‌های با موجودی حداقل یک بیت کوین در گذر زمان

بر اساس داده‌های وب‌سایت «Into The Block»، تعداد آدرس‌های دارنده بیت کوین ۳۲.۹۵ میلیون است، که نشان می‌دهد هول‌کوینر‌ها از نظر تعداد آدرس، تنها ۰.۴۷ درصد از کیف پول‌های بیت کوین را تشکیل می‌دهند.

guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.