تتر ۸٪ از USDTهای در چرخه را از شبکه ترون به شبکه اتریوم منتقل می‌کند

تتر ۸٪ از USDTهای در چرخه را از شبکه ترون به شبکه اتریوم منتقل می‌کند

علیرغم نگرانی‌ها در ارتباط با کارمزدهای بالای شبکه اتریوم و ازدحام آن، تتر یک میلیارد دلار USDT را از شبکه ترون به شبکه اتریوم انتقال خواهد داد.

به گزارش کریپتوبریفینگ، این حجم از تتر معادل ۸٪ از عرضه کل USDT است که حالا از ترون به اتریوم منتقل خواهد شد. با اضافه‌شدن USDTهای جدید به بلاک چین اتریوم، USDTهای این شبکه از ۷.۵ میلیون واحد به ۸.۵ میلیون واحد خواهد رسید و میزان USDTهای موجود در شبکه ترون نیز به ۳.۳ میلیون می‌رسد.

بر اساس گزارش‌ها، انتقال این USDTها به درخواست یکی از صرافی‌ها انجام گرفته است. پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد بخش فناوری تتر در مصاحبه خود گفت:

یک صرافی ارزهای دیجیتال تمایل دارد تا بخشی از تترهای خود را از TRC20 به ERC20 منتقل کند.

با توجه به اقدام اخیر تتر مبنی عرضه ارز دیجیتال خود بر روی شبکه OMG، انتقال تازه USDTها به شبکه اتریوم در نوع خود جالب است. شرکت تتر در بیانیه‌ای ضمن اشاره به عرضه ارز دیجیتال خود در شبکه OMG گفت که این کار باعث انجام سریع‌تر پرداخت‌ها خواهد شد. در بخش دیگری از این بیانیه آمده بود که ازدحام شبکه اتریوم در وضعیت فعلی، آسیب‌پذیری به حساب می‌آید و این شبکه نمی‌تواند آن طور که باید، به حجم بالای کاربران خدمات دهد.

تتر اولین بار ماه مارس ۲۰۱۹ (اسفند ۹۷) ارز دیجیتال خود را بر پایه توکن‌های TRC20 و در شبکه ترون عرضه کرد.

درحال‌حاضر تتر در رده چهارم ارزهای دیجیتال بازار قرار دارد و در هفت بلاک چین فعالیت می‌کند. پائولو آردوینو، هنگام عرضه تتر بر روی شبکه OMG گفت:

در تتر همه ما ملزم به پیشبرد نوآوری‌ها و بهبود خدمات خود هستیم تا بهترین پشتیبانی را برای مشتریان‌مان مهیا کنیم. با انتقال بخشی از ارزش USDT به شبکه OMG، در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کنیم، عملکرد خود را بهتر می‌کنیم و فشار را از شبکه اصلی [اتریوم] برمی‌داریم. این کار برای بیت فینکس و مشتریان ما و تمام اکوسیستم اتریوم سودمند است.

طبق گزارش کوین مارکت کپ، ارزش بازار تتر بیش از ۱۰ میلیارد دلار است. تتر اولین بار در لایه اومنی (شبکه بیت کوین) عرضه شد و پس از آن شاهد عرضه آن در بلاک چین‌های اتریوم، ترون، ایاس، لیکویید نتورک (Liquid Network)،‌ الگوراند (Algorand) و شبکه OMG‌ بودیم.

این ارز دیجیتال باثبات، سال ۲۰۱۴ عرضه شد و از آن زمان در این حوزه سلطه‌ای کامل دارد. سال جاری نیز همزمان با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال، عرضه تتر نیز به‌شدت افزایش یافت. این افزایش عرضه باعث شد تا ارزش بازار تتر از ۵ میلیارد دلار در ماه مارس (اسفند) به بیش از ۱۰ میلیارد دلار برسد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
بهنام صفایی
بهنام صفایی
3 سال قبل

خب این برای ترون خوبه یا بد

بهزاد ناصرفلاح
بهزاد ناصرفلاح
3 سال قبل

تأثیری چندانی بر بازار ترون نمی‌ذاره

علی
علی
3 سال قبل

پس دلیل افت قیمت ترون چیه اگه این خبر نیستش ؟