رشد بازار ارزهای دیجیتال؛ بهترین عملکرد برای ترون

رشد بازار ارزهای دیجیتال؛ بهترین عملکرد برای ترون

امروز، ۲۳ دسامبر (۲ دی)، نمودار بیشتر ارزهای دیجیتال بازار افزایش قیمت خوبی را نشان می‌دهد.

رشد بازار ارزهای دیجیتال؛ بهترین عملکرد برای ترون
وضعیت قیمت ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار – ۲ دی ساعت ۹:۵۴

بیت کوین، پادشاه ارزهای دیجیتال، با عبور از مرز ۷,۵۰۰ دلار عبور، هدیه‌ی کریسمس خوبی به سرمایه‌گذاران خود داد.

این ارز دیجیتال که هم‌‌اکنون با قیمت هر واحد حدود ۷,۵۷۰ دلار معامله می‌شود، طی یک هفته گذشته حدود ۱۳ درصد افزایش قیمت داشته است. چندی پیش قیمت بیت کوین با سقوطی شدید به مرز ۶,۴۰۰ دلار رسید اما خیلی سریع حمایت شد و به سطوح بالا بازگشت.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار هم که این روزها وضعیت خوبی ندارد، طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۴ درصد رشد کرده و ارزش بازار آن به بیش از ۱۴ میلیارد می‌رسد. قیمت هر واحد اتر هم‌اکنون حدود ۱۳۳ دلار است.

بعد از اتر، ریپل (XRP) که نسبت به اوج قیمت خود (۳.۵ دلار) حدود ۹۵ درصد کاهش یافته است، طی یک روز گذشته با حدود ۲ درصد صعود کرده و ارزش بازار آن حدود ۸ میلیارد دلار است. قیمت ریپل در یک هفته گذشته بیش از ۱۰ درصد سقوط را تجربه کرده است و هم‌اکنون در سطح ۰.۱۹۵ دلار قرار دارد.

در میان ۲۰ ارز دیجیتال اول بازار، ترون با بیش از ۱۷ درصد افزایش در یک هفته، بهترین عملکرد را طی هفته جاری داشت و دلیل آن احتمالا اظهارات اخیر جاستین سان مبنی بر عدم مشارکت در طرح‌های کلاهبرداری است. قیمت ترون هم‌اکنون حدود ۰.۰۱۴۵ دلار است.

همچنین ایاس و لایت کوین به ترتیب با حدود ۱۵ و ۱۲ درصد افزایش در یک هفته اخیر، جهش بهتری نسبت به میانگین بازار داشته‌اند. قیمت ایاس به ازای هر واحد ۲.۵۵ دلار و قیمت لایت کوین ۴۲ دلار است.

در زمان نگارش این گزارش، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال با حدود ۲ درصد افزایش به بیش از ۲۰۴ میلیارد دلار رسیده است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
محمد مجیدی پور
محمد مجیدی پور
۴ سال قبل

عالی

Freedom with Bitcoin
Freedom with Bitcoin
۴ سال قبل

قیمت بیت اگه از مقاومت ۷۸۰۰ تا ۸۱۰۰ اگه نتونه عبور کنه ، تا ۵۶۰۰ دلار که کف کانال نزولی فعلی هست ، سقوط خواهد کرد پس مراقب باشید تا توی تله نیفتید .

این ریزش تاثیر خیلی زیادی رو آلت کوین ها می ذاره؛ اگه بیت تا ۵۶۰۰ بیاد ، قیمت ریپل؛ ۰.۱۵ تا ۰.۱۳
قیمت استلار؛ ۰.۰۳ تا ۰.۰۲۵
قیمت اتریوم ؛ ۹۳ دلار تا شاید ۵۶ دلار
قیمت Zcash ؛ ۱۳ دلار تا ۸ دلار

اینم بگم که بعد این ریزش بازار آماده یک حرکت صعودی بزرگ خواهد شد ، موفق باشید