جاستین سان: امکان همکاری ترون با اتریوم!

جاستین سان: امکان همکاری ترون با اتریوم!

روز شنبه ۶ آوریل (۱۷ فروردین)، موسس و مدیر عامل ترون (TRX) در گفتگو با برنامه پادکست The Crypto Chick ادعا کرد که به نظر او امسال، اکوسیستم ترون وارد یک «همکاری رسمی» با اتریوم خواهد شد.

به طور دقیقتر، جاستین سان گفت فکر می کند که «در طول سال جاری، حتی شاهد آغاز همکاری ترون، (همکاری رسمی ترون)، با اتریوم خواهیم بود.»

وی در پاسخ به سوالی که ویتالیک بوترین، موسس اتریوم، در توییت های اخیرش در مورد ترون عنوان کرد، نوشت که به نظر او «رقابت، محصول بهتری را به ارمغان می آورد.»

من فکر می کنم که در آینده، ما حتی با بسیاری از توسعه دهندگان اتریوم و همچنین شرکت های مبتنی بر اتریوم که پیش از این باعث بهتر شدن این صنعت شده اند، وارد همکاری شویم.

جاستین سان همچنین اعلام کرد که در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ یک راه حل مقیاس پذیری لایه دوم برای ترون پیاده سازی خواهد شد که میزان تراکنش ها را حداقل تا ۱۰۰ برابر افزایش داده و میزان کارمزدها را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. وی اخیرا درباره راه حل Sun Network پستی را در توییتر منتشر کرده، اما تاریخ دقیق راه اندازی آن را اعلام نکرده است.

جاستین سان: امکان همکاری ترون با اتریوم!

توییت جاستین سان در مورد sun network

در جریان این پادکست، سان اشاره داشت که قرار است نسخه مبتنی بر ترون ارز دیجیتال با ثبات تتر (USDT) در تاریخ ۹ آوریل (۲۰ فروردین) منتشر شود. به گفته او این نسخه نسبت به پروتکل مبتنی بر بیت کوین Omni، امکان انجام تراکنش های ارزان تر و سریع تری را برای تتر فراهم می کند.

وی این نکته را متذکر شد که در سه ماهه دوم سال، ترون با تکیه بر فناوری به کار گرفته شده در آلت‌کوین زی کش (ZEC)، یک «شبکه جدید با گزینه حریم خصوصی» را معرفی خواهد کرد.

کوین تلگراف پیش از این در ماه مارس گزارش داد که دو صرافی بزرگ ارز دیجیتال — هیوبی گلوبال (Huobi Global) در سنگاپور و اوکی اکس (OKEx) در مالت — حمایت خود از نسخه مبتنی بر ترون USDT را اعلام کرده اند.

روز جمعه، رادار (Radar) استارتاپ پشت صرافی غیرمتمرکز رادار ریلِی (Radar Relay) که سال گذشته ۱۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرد، اعلام کرد که برای شبکه لایتنینگ ابزارهای توسعه دهنده جدیدی را منتشر خواهد کرد.

منبع: cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه