باز هم جنگ فورک‌ها: شرکت SBI بیت کوین کش را حذف می‌کند

باز هم جنگ فورک‌ها: شرکت SBI بیت کوین کش را حذف می‌کند

بر اساس گزارش کوین تلگراف ژاپن، شرکت خدمات مالی بزرگ SBI Holdings، در ژوئن ۲۰۱۹، بیت کوین کش را از فهرست مبادلات ارز مجازی خود حذف خواهد کرد.

شرکت ارز مجازی SBI در حال حاضر رسما برنامه خود برای حذف بیت کوین کش را اعلام کرده است – این ارز دیجیتال در نتیجه وقوع یک هارد فورک در شبکه بیت کوین ایجاد شد.

بیت کوین کش نتیجه اولین هاردفورک ارز دیجیتال بزرگ بیت کوین بوده و در آگوست ۲۰۱۷ ایجاد شده است. در مقابل، بیت کوین اس وی نیز حاصل وقوع یک هارد فورک در شبکه بیت کوین کش است و جریان آن توسط کریگ رایت، که ادعا می کند خالق بیت کوین است، هدایت می شود.

باز هم جنگ فورک‌ها: شرکت SBI بیت کوین کش را حذف می‌کند

یوشیتاکا کیتائو رئیس شرکت ارائه دهنده‌ خدمات مالی SBI Holdings

خبر این اقدام در میان اخبار حذف بیت کوین اس وی از فهرست معاملاتی صرافی های بزرگ شنیده شد. روز گذشته، صرافی ارز دیجیتال بایننس در یک بیانیه رسمی اطلاع داد که از تاریخ ۲۲ آوریل (۲ اردیبهشت) بیت کوین SV را حذف و معامله‌ تمامی جفت‌ارزهای مرتبط با BSV را متوقف می سازد.

پیش از این، چانگ پِنگ ژائو هشدار داده بود که اگر کریگ دست از ادعای خود بر ندارد، صرافی بایننس بیت کوین اس وی را از فهرست خود حذف می کند. همچنین جامعه توییتری به هشدار CZ با درخواست از سایر صرافی ها به حذف BSV و ایجاد هشتگ DelistBSV واکنش نشان داد.

یوشیتاکا کیتائو (Yoshitaka Kitao) مدیرعامل و نماینده هولدینگ SBI، قبلا هارد فورک بیت کوین کش (که در نوامبر ۲۰۱۸ اتفاق افتاد) را مورد انتقاد قرار داده است. طبق گزارش کوین تلگراف، با توجه به توییت رایت در ماه ژانویه، ظاهرا کیتائو با سازنده بیت کوین اس وی در ارتباط است. پست کریگ رایت در توییتر نشان می دهد که او و کیتائو رابطه دوستانه ای با یکدیگر دارند و رایت به عنوان یک دوست، احترام زیادی برای کیتائو قائل است.

در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین کش طی ۲۴ ساعت اخیر یک رشد ارزش ۵.۵% را تجربه کرده و در حال حاضر با قیمت ۳۱۴ دلار در بازار معامله می شود.

منبع: cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
علی
علی
4 سال و 11 ماه قبل

امیدوارم روزی برسه که اکسچنج ها بیت کوین کش رو حذف کنند مثل bsv