سقوط ۱۱ درصدی قیمت ریپل همگام با کاهش قیمت بیت کوین

سقوط ۱۱ درصدی قیمت ریپل همگام با کاهش قیمت بیت کوین

بر طبق شاخص قیمت ریپل، این ارز دیجیتال صبح امروز با کاهش ۱۱.۳۱ درصدی در رقم ۰.۱۹۱۰۶ دلار معامله می‌شد.

به گزارش اینوستینگ، کاهش ۱۱ درصدی در قیمت ریپل باعث شد تا ارزش بازار آن نیز تا مرز ۸.۵ میلیارد دلار کاهش یابد و سهم ریپل از بازار ارزهای دیجیتال به ۴ درصد برسد. ریپل در اوج قیمت خود توانسته بود ارزش بازارش را به حدود ۲۰.۵ میلیارد دلار برساند.

در ۲۴ ساعت گذشته هر واحد ریپل در محدوده ۰.۱۹۱۰۶ تا ۰.۲۰۹۷۳ دلار معامله شده است. محدوده نوسانات قیمت هفتگی ریپل نیز ۰.۱۹۱۱ تا ۰.۲۴۶۲ دلار بوده است.

این در حالی است که طی هفته گذشته، ارز شماره سه بازار توانسته بود جهشی ۳.۲۲ درصدی را تجربه کند. حجم معاملات هفتگی این ارز دیجیتال نیز ۱.۳۶۳۹ میلیارد دلار عنوان شده است.

در حال حاضر هر واحد ریپل با از دست دادن ۹۴.۱۹ درصد از قیمت خود، به نسبت به بالاترین قیمتِ ۳.۲۹ دلاری‌اش در ۴ ژانویه ۲۰۱۸ (۱۴ دی ۱۳۹۶)، در رقم ۰.۱۹۴ دلار قرار دارد.

بیت کوین هم با کاهش قیمت ۴.۳ درصدی ۷,۶۰۲ دلار معامله می‌شود. از سوی دیگر قیمت اتریوم، ارز شماره دو بازار، سقوطی دو رقمی را تجربه کرد و با کاهش ارزش ۱۱.۶۶ درصدی، در رقم ۱۸۰.۶۵ دلار قرار دارد. در حال حاضر ارزش بازار بیت کوین ۱۳۹.۹۳۷۶۰ میلیارد دلار و ارزش بازار اتریوم نیز ۲۰.۱۲۸۲۸ میلیارد دلار برآورد شده است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
سروش یحیائی
سروش یحیائی
۴ سال قبل

بحث فقط سقوط ارزهای دیجیتال نیست، تمامی بازارهای مالی دنیا تحت عوارض وحشناک کرونا بر شرکت ها به طبع اونها، بورس و بانک ها قرار گرفته.
این فرصت بسیار مناسبی برای خرید هست.

احمد
احمد
۴ سال قبل

ریزش ۳۰ درصدی بیت کوین همین الان ، عجب ارز ارزشمندی ((((((:

kamran roshan
kamran roshan
۴ سال قبل

تمام حد ضرر ها و همچنین فروش به خاطر ترس از سقوط شدید داره بیت رو به انزوا میکشه پشت بندشم آلت کوین ها