برنامه‌های غیرمتمرکز فعال‌تر از همیشه در اتریوم/ حجم تراکنش DAppها رکورد زد

برنامه‌های غیرمتمرکز فعال‌تر از همیشه در اتریوم/ حجم تراکنش DAppها رکورد زد

به گزارش شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال دیار (Diar) در تاریخ ۶ ماه می (۱۶ اردیبهشت)، حجم تراکنش اتر (ETH) بر روی برنامه‎های غیرمتمرکز (DApps) رکورد جدیدی را ثبت کرد، اما تعداد برنامه‌های غیرمتمرکزی که روی بلاک چین پیاده می‌شوند بسیار کم است.

حجم اتر منتقل شده در ماه آوریل در برنامه‌های غیرمتمرکز رکورد پیشین، که در ماه دسامبر سال گذشته ثبت شده بود، را شکست.

شرکت دیار خاطر نشان کرد، این نشان‌دهنده یک روند رشد ۴ ماهه با ۷۷۶,۰۰۰ اتر منتقل شده روی زنجیره است.

دیار همچنین به این نکته اشاره می‌کند که امسال طولانی‌ترین دوره رشد از نظر حجم تراکنش‌هایی است که تا به حال بر روی برنامه‌های غیرمتمرکز روی داده است.

تقریبا ۱۳۲ میلیون تراکنش برنامه‌های غیرمتمرکز نشان‌دهنده رشد ۴ ماهه پشت سر هم و دوره اوج هشت ماهه است.

برنامه‌های غیرمتمرکز فعال‌تر از همیشه در اتریوم/ حجم تراکنش DAppها رکورد زد

نمودار ماهانه حجم تراکنش اتر روی برنامه‌های غیرمتمرکز

در عین حال، تعداد برنامه‌های غیرمتمرکز جدیدی که بر روی بلاک چین اتریوم قرار گرفتند در سطح پایینی قرار دارد و با ۸۸ برنامه جدید یادآور وضعیت مشابه در سال ۲۰۱۷ است.

دیار در این رابطه نوشت:

ماه گذشته، روند مستمر کاهشی استقرار برنامه‌ها بر روی بلاک چین که از سپتامبر سال ۲۰۱۸ آغاز شده بود، به استثنای موجی از برنامه‌های غیرمتمرکز جدیدی که در انتهای سال گذشته بر روی زنجیره قرار گرفتند، تمام شد و نشان‌دهنده اوج توسعه تا به امروز است.

در اواخر ماه آوریل، ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، خالق اتریوم، برای پیاده‌سازی الگوریتم اثبات سهام (Proof-of-Stake) جدید بر روی بلاک چین اتریوم در گیت‌هاب، پاداش سهام بالاتری را پیشنهاد داد.

بر اساس این پیشنهاد، زمانی که ۱۳۴,۲۱۷,۷۲۸ اتر سهام‌گذاری شده و تراکنش‌ها تایید شوند؛ ۲,۰۹۷,۱۵۲ اتر در سال عرضه خواهد شد، که منجر به بهره سالانه ۱.۵۶ درصد برای سهام‌داران می‌شود.

کوین‌تلگراف به تازگی، در ماه اوریل گزارشی مبنی بر ثبت رکورد جدیدی از تراکنش‌های درون‌ زنجیره‌‌ای بیت کوین منتشر کرد که از سال ۲۰۱۷ تاکنون بی‌سابقه بوده است.

منبع: cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه