کاهش شدید کارمزد تراکنش‌های بیت کوین؛ برابر با سال ۲۰۱۴ !

کاهش شدید کارمزد تراکنش‌های بیت کوین؛ برابر با سال ۲۰۱۴ !

طبق گزارش ۱۱ ام فوریه (۲۲ بهمن) شرکت تحقیقات بلاک چین و ارزهای دیجیتال دیار (Diar)، کارمزد تراکنش‌های بیت کوین حدود پایین جدیدی را تجربه کرده است.

تراکنش‌های بیت کوین در ماه ژانویه به بالاترین میزان خود در سال رسید. این مقدار تقریباً به اندازه‌ی سال ۲۰۱۷ بوده است. همچنین، میانگین ارزش مبادلات بیت کوین نیز کاهش یافته است. بنا بر گزارش‌های به دست آمده، میانگین کارمزدهای بیت کوین به میزان سال ۲۰۱۴ رسیده است. در این گزارش آمده است:

میانگین کارمزد تراکنش‌‌ها با وجود آن‌که تمامی تراکنش‌های ماهانه درون زنجیره‌ای انجام شدند، به میزانی بی‌سابقه از سال ۲۰۱۵ رسیده است.

کاهش شدید کارمزد تراکنش‌های بیت کوین؛ برابر با سال 2014 !

میانگین کارمزدهای بیت کوین به اندازه‌ی سال ۲۰۱۴ شده است (بر حسب دلار آمریکا).

به گزارش ماه گذشته‌ی دیار، حجم معاملات صرافی‌های ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ به اندازه‌ی گذشته بوده است و این در حالی است که حجم کل معاملات بازارهای دلار آمریکای بزرگ‌ترین صرافی آمریکا، کوین بیس، در سال ۲۰۱۸، نسبت به سال ۲۰۱۷، ۲۱ درصد افزایش داشته است. در طول همین زمان، حجم معاملات صرافی‌های کراکن (Kraken) و بیت‌فینکس (Bitfinex) به ترتیب ۱۹۲ و ۵۰ درصد افزایش داشته‌ است.

با این حال، هفته‌ی گذشته دیار چنین گزارش داد که از ابتدای سال، حجم معاملات صرافی‌های ارزهای دیجیتال، در ماه ژانویه به میزان بی‌سابقه‌ای از سال ۲۰۱۷ رسید. طبق این گزارش، این بازه‌ی زمانی، بدترین زمان برای تنظیم حجم معاملات صرافی‌های بزرگ بوده است زیرا بازار خریدوفروش بیت کوین صرافی بایننس نسبت به دسامبر سال گذشته، بیش از ۴۰ درصد کاهش یافته است.

همچنین در ماه ژانویه، دیار گزارشی را منتشر ساخت که نشان می‌داد تراکنش‌های درون زنجیره‌ای اتریوم به بیشترین مقدار خود در دسامبر ۲۰۱۸ یعنی ۱۱۵ میلیون رسید.

دیار در ادامه چنین نوشت:

تراکنش‌های درون زنجیره‌ای پس از نوسان زیاد بین۱۶ الی ۱۷ میلیون تراکنش در ماه، پس از اکتبر ثابت شدند.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
محمدرضا
محمدرضا
5 سال قبل

سپاسگزارم بخاطر مطالب عالی و سایت خوبتون.
پاینده باشید.

پرتو عوض پور
پرتو عوض پور
5 سال قبل
پاسخ  محمدرضا

خواهش می‌کنم. متشکرم که مطالب رو دنبال می‌کنید.

مهدی
مهدی
5 سال قبل

سلام خانم عوض پور شما خیلی فعال هستین آفرین به شما

پرتو عوض پور
پرتو عوض پور
5 سال قبل
پاسخ  مهدی

سلام. ممنونم از شما.