پکسوس ۱۰۰ میلیون دلار توکن باثبات در بلاک چین آنتولوژی عرضه می‌کند

پکسوس ۱۰۰ میلیون دلار توکن باثبات در بلاک چین آنتولوژی عرضه می‌کند

عرضه کننده ارزدیجیتال باثبات پکسوس، برای صدور بیش از ۱۰۰ میلیون دلار توکن پکس (PAX) با آنتولوژی وارد همکاری خواهد شد. این ارز دیجیتال با ثبات با نرخ برابری یک به یک دلار آمریکا، از ماه آینده در شبکه بلاک چین آنتولوژی منتشر می شود.

روز جمعه، آنتولوژی اعلام کرد که این اقدام معامله توکن با قیمت ثابت را برای افراد و کسب و کارهایی که از توکن آنتولوژی (ONT) استفاده می کنند، آسان خواهد کرد.

پکسوس استاندارد (PAX) یک ارز دیجیتال با ثبات تنظیم شده با پشتوانه دلار آمریکاست که در سپتامبر گذشته راه اندازی شد. در حال حاضر، پکس تنها در بلاک چین اتریوم و به عنوان یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 در دسترس است، اما به زودی یک نسخه دوم نیز وجود خواهد داشت.

نماد توکن پکس در نسخه جدید ثابت بوده و از استاندارد توکن OEP-4 در بلاک چین آنتولوژی پیروی خواهد کرد.

بر اساس توضیحات ارائه شده توسط اندی جی (Andy Ji)، یکی از بنیان گذاران آنتولوژی، پکسوس همچنان نهاد انجام فرایند KYC، سپرده و برداشت دلار آمریکا بوده و از طریق این همکاری، آنتولوژی مجاز به صدور توکن پکس در بلاک چین خود خواهد بود.

اندی جی اظهار داشت:

راه اندازی پکس در بلاک چین آنتولوژی تا حد زیادی به برنامه های کسب و کار واقعی در آنتولوژی سرعت می بخشد، داستان های موفقیت بیشتری را در مورد کسب و کارهای سنتی که به کسب و کارهای توزیع شده تبدیل شدند، به وجود می آورد، و برای ورود به دنیای دارایی های دیجیتال، یک دروازه امن، قابل اعتماد و تنظیم شده را به روی شرکای سرمایه گذاری و موسسات سرمایه گذاری می گشاید.

پکسوس 100 میلیون دلار توکن باثبات در بلاک چین آنتولوژی عرضه می‌کند

این اعلامیه در پی انتشار ادعاهایی در رابطه با پوشش دادن ۸۵۰ میلیون دلار از قرض‌ های صرافی بیتفینکس با ارز دیجیتال باثبات تتر (USDT) منتشر شد. روز پنجشنبه دفتر دادستان کل نیویورک در اظهاریه‌ ای ادعا کرد که صرافی ارز دیجیتال بیتفینکس متحمل ۸۵۰ میلیون دلار ضرر شده و برای پوشش آن از استیبل کوین تتر استفاده کرده است.

آنتولوژی تأکید کرد که پکس (PAX) بر خلاف تتر حسابرسی باز را تضمین می کند و تمام ذخایر دلاری آن درحساب های مستقل بانک های تحت پوشش موسسه فدرال بیمه سپرده های بانکی در آمریکا نگهداری می شود.

بنیاد آنتولوژی (Ontology Foundation) واقع در سنگاپور، شبکه بلاک چین عمومی خود را در ماه ژوئن گذشته راه اندازی کرد. هدف از راه اندازی این شبکه، تامین حجم زیادی از تراکنش های سریع و ارزان قیمت بود.

منبع: coindesk
error in loading comments. please attention