امکان معامله‌ با پکسوس در کیف پول Blockchain.info فراهم می‌شود

امکان معامله‌ با پکسوس در کیف پول Blockchain.info فراهم می‌شود

سایت Blockchain.info، یکی از معتبرترین سایت‌های دنیای ارزهای دیجیتال و ارائه‌دهنده‌ی خدمات کیف پول، امکان معامله‌ی پنجمین ارز دیجیتال خود یعنی توکن باثبات پکسوس (PAX) را روز دوشنبه (۱۳ خرداد) آغاز خواهد کرد.

طبق گزارش‌ خبرگزاری کوین تلگراف در تاریخ ۳۱ می (۱۰ خرداد)، پکسوس، یک توکن باثبات وابسته به دلار بوده و Blockchain.info اولین پلتفرمی خواهد بود که این ارز دیجیتال باثبات را خواهد افزود. این پلتفرم در حال حاضر از چهار ارز دیجیتال بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بیت کوین کش (BCH) و استلار (XLM) پشتیبانی می‌کند و اوایل این ماه، بیت کوین SV را از لیست خود حذف کرد.

این شرکت پیش از این به طور غیرمستقیم به انجام چنین امری اشاره کرده و در خصوص ارتباط کاربران با ارزهای دیجیتال باثبات و استفاده از ابزارهای تبلیغاتی به تحقیق پرداخته بود. اوایل ماه می، مقامات این شرکت به طور رسمی از اعلام همکاری با پکسوس خبر دادند.

هفته‌ گذشته، در یکی از پست‌های منتشرشده در وبلاگ اختصاصی این شرکت، اعلام شد که ۳۷ میلیون کیف پول فعال Blockchain.info وجود دارد. شرکت در خصوص انتخاب این ارز دیجیتال باثبات صراحتاً اعلام کرده است:

توکن پکسوس در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد و به طور کامل با دلار آمریکای فیزیکی موجود در بانک‌های بیمه‌شده از سوی شرکت فدرال بیمه‌ی سپرده‌های بانکی (FDIC) پشتیبانی و توسط اداره خدمات مالی ایالت نیویورک قانون‌گذاری شده است.

امکان معامله‌ با پکسوس در کیف پول Blockchain.info فراهم می‌شود

در این پست همچنین آمده است:

این قطعیت مالی، نوسان قیمت را از بین برده و برای کاربران سراسر دنیا راه کاملاً جدیدی برای ارسال ارزش، مدیریت تورم، کاهش خطر معامله و تعامل با دلار آمریکا به ارمغان خواهد آورد.

زن بینهام هرد (Xen Baynham-Herd)، از مقامات Blockchain.info، اذعان داشت که این شرکت به نوعی خواسته امکان استفاده از ارز فیات را نیز به کیف پول خود بیفزاید. او افزود:

انجام پروژه‌ی مربوط به ارز دیجیتال پکسوس با این شرکت، معامله‌ی واقعاً بزرگی است زیرا موضوع، تنها افزودن یک دارایی جدید نبوده بلکه اضافه کردن موجودی دلار واقعی به این کیف پول است.

این اظهارات بیانگر تضاد فکری میان شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی کیف پول است زیرا هدف برخی از آن‌ها وابسته نبودن به انجام عملیات با ارزهای فیات است. پاییز گذشته، کیف پول سامورایی، امکان داشتن اعتبار حساب به دلار آمریکا را حذف کرد و اعلام کرد که کاربران باید بیاموزند که معامله‌های خودشان را به طور کامل با ارزهای دیجیتال انجام دهند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
میثاق میدانیان
میثاق میدانیان
5 سال قبل

این فناوری پلت فورم پکسوس میتونه ضرابات سختی به صرافی ها کریپتو کارنسی بزنه و 70 درصد این صرافی های ارز دیجیتالی در پیت را تعطیل کنه و از کاسبی نرخ کمیسیون و تبادل خارج کنه