بیش از نیمی از تمام کیف پول‌های کاردانو در حال فعالیت در اثبات سهام هستند

بیش از نیمی از تمام کیف پول‌های کاردانو در حال فعالیت در اثبات سهام هستند

حدود ۵۵ درصد از کیف پول‌های کاردانو تمام موجودی خود را در شبکه این ارز دیجیتال سهام‌گذاری کرده‌اند. این اتفاق باعث شده است تا کاردانو یکی از غیرمتمرکزترین شبکه‌های بازار لقب بگیرد.

به گزارش کریپتواسلیت، رشد ناگهانی آمار روزانه ایجاد کیف پول جدید ADA که با افزایش تعداد کل ADAهای سهام‌گذاری شده همراه شده است، کاردانو را با فاصله زیاد به غیرمتمرکزترین شبکه بلاک چین در بازار تبدیل کرده است.

اوایل ماه جاری میلادی، کاردانو با پیشی‌گرفتن از پولکادات، به غیرمتمرکزترین شبکه بلاک چین موجود در بازار تبدیل شد. اکنون با تکمیل اثبات سهام بیش از ۶۹ درصد از کل ADAهای در گردش، به نظر می‌رسد که کاردانو وعده خود را برای ۱۰۰ برابر غیرمتمرکزتر از بیت کوین شدن، عملی می‌کند.

رشد ناگهانی تعداد کیف پول‌های ADA و مجموع ADAهای سهام‌گذاری شده در چند ماه اخیر به کلیت بازار نزولی نسبت داده شده و بسیاری می‌گویند که این واکنش ADA به رشد آلت کوین‌ها بوده است. اما با گذشت چند هفته از روند تثبیت قیمت بازار، به نظر می‌رسد بیشتر شاخص‌های بلاک چینی کاردانو با آهنگی مداوم در حال رشد است.

داده‌های جمع‌آوری شده توسط پیر نیروپ (Pieter Nierop)، گرداننده یکی از استخرهای اثبات سهام کاردانو، نشان می‌دهد که شمار کیف پول‌هایی که همه ADAهای خود را به این کار اختصاص داده‌اند، به بالاترین رقم ثبت شده تاکنون یعنی ۱۵۲.۴۱۷ یعنی ۵۴.۹۲ درصد از مجموع ۲۷۷,۵۳۸ کیف پول ADA موجود در بازار رسیده است.

کیف پول‌های نمایندگی شده
کیف پول‌های نمایندگی شده

از آغاز سال ۲۰۲۱ تاکنون بیش از ۵۰۰ میلیون ADA به استخرهای اثبات سهام تخصیص داده شده است. داده‌های AdaPools و AdaStats نشان می‌دهد که در حال حاضر ۲۲.۱ میلیارد ADA سهام‌گذاری‌شده وجود دارد که نسبت به رقم ۲۱.۴۵ میلیارد ثبت شده در اول ژانویه افزایش چشمگیری داشته است.

کاردانوهای سهام‌گذاری‌شده
کاردانوهای سهام‌گذاری‌شده

از جمله شواهد دیگری که می‌توان به غیرمتمرکزترشدن سریع کاردانو نسبت داد، کاهش شدید میانگین ADAهایی که در کیف پول‌های نمایندگی‌شده است. از ۲۵ دسامبر سال ۲۰۲۰، میانگین این ارزها به‌صورت مداوم در حال کاهش بوده است و اکنون در محدوده ۱۴۵,۰۰۰ ایستاده است. این بدان معناست که شبکه را شمار بالایی از کاربرانی کنترل می‌کنند که مقدار کمتری کاردانو در اختیار دارند.

کاردانوهای کیف پول‌های نمایندگی‌شده
کاردانوهای کیف پول‌های نمایندگی‌شده
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

6 دیدگاه
M.H
M.H
3 سال قبل

ببخشید یعنی الان زمان خوبی برای سرمایه گذاری هست؟

Alireza
Alireza
3 سال قبل

باسلام کاردانو یک ارز میباشد با قابلیت بسیار بالا بطور کلی می توان گفت تمام مشکلات بلاکچین (اتریوم وبیت) را حل کزده تنها ارز تقریبا بدون مشکل و اینده نگری بسیار بالا میباشد کاردانو باسه هولد عالی میباشد

siavashqdt69111
siavashqdt69111
3 سال قبل
پاسخ  Alireza

پس ارز tomo کیف پولشو ندیدی هنو

سروش
سروش
3 سال قبل

ببخشید یعنی خریدن و نگه داری کردن یا استکینگ دارن میکنن . اگر استکینگ هست میشه بگید چطور میشه با کاردانو این کار رو کرد یا حسن این کار چی هست ؟

amir
amir
3 سال قبل
پاسخ  سروش

با کیف پول ددالوس خیلی هم اسونه اگه داری حتمن این کار رو بکن سالانه تقریبن 5 درصد بهت کاردانو پس میده تو یوتیوبم اموزشاش هست

سروش
سروش
3 سال قبل
پاسخ  amir

ممنونم امیر جان