نئو ۳ در حال راه‌اندازی شبکه بلاک چین جدید است/ کاربران باید توکن‌های خود را منتقل کنند

نئو ۳ در حال راه‌اندازی شبکه بلاک چین جدید است/ کاربران باید توکن‌های خود را منتقل کنند

بر اساس اطلاعیه‌ای رسمی که در روز ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت) منتشر شد، نئو ۳ به عنوان یک شبکه بلاک چین جدید راه‌اندازی خواهد شد و کاربران باید توکن‌های خود را با توکن‌های جدید جایگزین کنند.

اریک ژانگ (Eric Zhang) یکی از بنیان‌گذاران و توسعه‌دهندگان اصلی این پلتفرم چینی اظهار داشت که این زنجیره جدید که از یک جنسیس بلاک (genesis Block) پدید می‌آید، ضروری است؛ چرا که بهسازی‌های معماری برای عملکرد و پایداری نئو با بلاک چین فعلی سازگار نیستند.

بر اساس این پلتفرم، تمام اطلاعات و سوابق تراکنش به نئو ۳ منتقل خواهد شد و شاخه‌های توسعه همزمان پیش از راه‌اندازی شبکه اصلی جدید بر روی آن قرار خواهند گرفت.

او افزود که برنامه‌هایی نیز برای انتقال برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز (DApp) داریم و توسعه‌دهندگان باید قادر به ادامه ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز باشند، چرا که اکثر ویژگی‌های جدید با قبلی‌ها سازگار است.

نئو 3 در حال راه‌اندازی شبکه بلاک چین جدید است/ کاربران باید توکن‌های خود را منتقل کنند

ژانگ اذعان داشت که این ارتقا، سرعت و ثبات نئو را افزایش خواهد داد و آن را برای استفاده تجاری در مقیاس بزرگ مناسب خواهد کرد. این زنجیره جدید قرار است تا سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ تکمیل شده و شبکه آزمایشی آن با ویژگی‌های جدیدی که برای تکمیل آزمایش‌ها در نظر گرفته شده است تا ماه ژوئن راه‌اندازی شود.

او در ادامه افزود:

هنگامی که ما در رابطه با این‌که نئو ۳ برای مصارف تجاری در مقیاس بزرگ آماده است، صحبت می‌کنیم، منظورمان این است که این پلتفرم امکان اجرای برنامه‌های کاربردی در مقیاس وسیع را با استفاده از فناوری بلاک چین فراهم می‌کند. در آینده ما می‌خواهیم برنامه‌هایی از قبیل یوتیوب (Youtube), علی پی(Alipay) و غول‌های بازی مانند تنسنت (Tencent) و بلیزارد (Blizzard) بر روی بلاک چین اجرا شوند و نئو به این سازمان‌های بزرگ این امکان را می‌دهد تا این کار را انجام دهند.

در ماه فوریه، گزارشی مبنی بر این‌که پلتفرم چینی بلاک چین نئو در شهر سیاتل در ایالت واشینگتن آمریکا، دفتر جدیدی احداث کرده، منتشر شد. این دفتر جدید توسط مدیراجرایی سابق مایکروسافت، جان دیواداس (John deVadoss) اداره می‌شود.

در ۱۸ آوریل نیز صرافی بایننس شبکه اصلی بلاک چین خود با نام بایننس چین (Binance Chain) را راه‌اندازی کرد. این صرافی در حال حاضر بر روی تبدیل استاندارد فنی ارز دیجیتال خود یعنی BNB از ERC-20 به استاندارد بومی خود زنجیره بایننس یعنی BEP-2 کار می‌کند.

گفته می‌شود که رسانه اجتماعی غیرمتمرکز میتریل (Mithril) اولین پلتفرمی است که با تغییر استاندارد توکن خود یعنی MITH از ERC-20  به از BEP2 از بلاک چین بایننس استفاده می‌کند.

منبع: cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

2 دیدگاه
احمد
احمد
2 سال قبل

🟠شبکه اصلی Neo نسخه N3 خود را با برنامه‌های مهاجرت راه اندازی می کند

حتما تو سبد هادل تون NEO داشته باشید

مهدی
مهدی
5 سال قبل

2020 سال برد برد برای همه دارندگان ارزهای دیجیتال همه اتفاقها باهم رخ میده البته طمع نکنید و قسمتی از داراییتون توی این سال خارج کنید.