دفتر جدید نئو در شهر سیاتل راه‌اندازی می‌شود !

دفتر جدید نئو در شهر سیاتل راه‌اندازی می‌شود !

طبق اعلامیه‌ی رسمی‌ای که با کوین‌تلگراف روز ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن) به اشتراک گذاشته شد، پلتفرم چینی بلاک چین نئو در شهر سیاتل در ایالت واشینگتن آمریکا، دفتر جدیدی احداث خواهد کرد. این دفتر جدید توسط مدیراجرایی سابق مایکروسافت، جان دیواداس (John deVadoss) اداره می‌شود.

دفتر بین‌المللی توسعه‌ی نئو در سیاتل از این ماه شروع به استخدام کارمند کرده تا بازار خود را بدین طریق در ایالات متحده گسترش دهد. طبق این اعلامیه‌ی مطبوعاتی، بنیاد توسعه‌ی جهانی نئو (NGD)، همکاری‌هایی با مایکروسافت و سایر شرکت‌ها داشته است.

به گفته‌ی اریک ژانگ (Erik Zhang) بنیان‌گذار نئو، محبوبیت شهر سیاتل به عنوان مقر استعدادهای فناوری‌های نوین، یکی از دلایلی بود که این شهر را برای احداث دفاتر جدید انتخاب کرده‌اند. او اعلام کرد:

شهر سیاتل، برنامه‌نویسان زیاد و فضای نوآوری قوی‌ای دارد و ارز دیجیتال نئو همواره از اهمیت زیادی در توسعه‌ی فناوری برخوردار بوده است.

دفتر جدید نئو در شهر سیاتل راه‌اندازی می‌شود !

جان دیواداس که مدیریت دفتر جدید را بر عهده دارد، پیش از این در شرکت مایکروسافت مشغول به کار بوده و همچنین بنیان‌گذار سرویس پیام‌رسان text11 نیز می‌باشد. دیواداس در کنار تیم توسعه‌ی مایکروسافت، فریم‌ورک دات نت (Net.) رقیب سکوی جاوا نگارش سازمانی (Java/J2EE) را توسعه داده است.

ارز دیجیتال نئو که اتریوم چین خوانده می‌شود، فناوری بلاک چین و هویت‌های دیجیتال را در راستای دیجیتال‌سازی انواع دارایی‌ها و اتوماسیون مدیریت آنها با استفاده از قراردادهای هوشمند بهینه می‌کند.

نئو نخستین بار در سال ۲۰۱۴ مطرح شده و شبکه‌ی اصلی آن در اکتبر ۲۰۱۶ راه‌اندازی گردید. در حال حاضر نسخه‌ی سوم این ارز با عنوان NEO ۳.۰ با به روزرسانی بلاک چین آن در حال توسعه است. در این نسخه، سرعت تراکنش‌ها افزایش یافته، شبکه در مقابل حملات قوی‌تر شده و تعداد رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی قراردادهای هوشمند افزایش می‌یابند.

طبق داده‌های سایت کوین‌مارکت کپ، حجم بازار توکن نئو، ۵۳۰ میلیون دلار بوده و با قیمت ۸.۱۹ دلار با رشد سه درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته معامله می‌شود.

منبع: cointelegraph

 

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه