مبادلات چند ارزی(Multi-Currency) هند نقدینگی بیت کوین را طی دو هفته ثبت خواهد نمود

مبادلات چند ارزی(Multi-Currency) هند نقدینگی بیت کوین را طی دو هفته ثبت خواهد نمود

کوینکس در خصوص مبادلات نسبتا جدید ارزهای رمزگذاری شده هند فهرستی از نقدینگی بیت کوین بر پایه روپیه هندوستان(INR) را اعلام نمود.

کوینکس بابِ معرفی یک پلتفرم تجاری آلت کوین در هندوستان را باز نموده است.

کوینکس اولین مبادله آلت کوین هندوستان را صورت می دهد.

نوع جدیدی از مبادله ارزهای رمزگذاری شده که کوینکس(Koinex) نامیده می شود از محبوبیت خاصی برخوردار شده چرا که تنهاپلتفرم تجاری هندوستان است که دارایی های دیجیتال جایگزین بیت کوین و روپیه را فهرست می کند.

در حال حاضر این مبادله این امکان را بوجود آورده که ارزهای بیت کوین (BTC)، ریپل (XRP)، لایتکوین (LTC) و اتریوم (ETH) در کنار روپیه(rupee) بفروش رسیده و آن را به اولین پلتفرم تجاری آلت کوین هندوستان تبدیل ساخته است.

راهول راج(Rahul Raj) در هفته گذشته طی مصاحبه ای اعلام نمود در آینده ارزهای دیجیتالی بیشتری طی چندین طرح  مبادلاتی فهرست خواهند شد.

راهول راج اظهار داشت:

” ما در حال برنامه ریزی جهت وارد نمودن سکه های بیشتر به بازار هستیم تا ارزش بازار را افزایش داده و همچنین قصد داریم سکه ها را مجهز به سیستم امنیتی مدرن نموده تا تجار قادر باشند با امنیت بیشتری به تجارت بپردازند. بدینگونه قطعا در چند سال آینده با افزایش ارزش بازار روبرو

خواهیم بود.”

India's Multi-Currency Exchange Will List Bitcoin Cash in Two Weeks

کوینکس فهرست ارزهای معادل با نقدینگی بیت کوین را در ماه اکتبر(مهر) اعلام خواهد نمود.

در حال حاضر کوینکس برابری ارزش نقدینگی بیت کوین و روپیه (BCH/INR) را طی کمتر از دو هفته اعلام نموده است.

مرکز مبادلات ارزی هندوستان اظهار داشته:

“ما بسیار مسروریم که اعلام کنیم بیت کوین و روپیه در معاملات تجاری از ارزش برابری برخودار هستند. این برابری تا چهارشنبه ۱۱ اکتبر(۱۹ مهر) در

کوینکس به قوت خویش باقی خواهد ماند.”

کوینکس اذعان داشته که خشنود است می تواند بیت کوین را در مبادلات عرضه کند و همه مشتریان پس از ۱۱ اکتبر می توانند بیت کوین را به حسابهای خود اضافه کنند.

چنانچه شما تاجر ارزهای رمزگذاری شده هستید که معاملات خود را با بیت کوین انجام می دهید و در حال حاضر اقدام به نگهداری بیت کوین به عنوان نقدینگی خود می کنید، کوینکس فرصت هیجان انگیزی جهت آغاز معاملات با بیت کوین بصورت غیر نقدی در اختیار شما قرار خواهد داد.
” بعلاوه این پلت فرم تجاری از حامیان بیت کوین دعوت بعمل می آورد به خرید و فروش یا نگهداری این ارز رمزگذاری شده بپردازند.

زمان حقیقی سپرده گذاری براساس روپیه(INR) و اضافه نمودن سایر ارزهای رمزگذاری شده

By: @ham3ds

این پلتفرم تجاری علاوه بر اینکه تنها مبادله ای است که شمار بسیاری از سایر دارایی های دیجیتالی و معادل های بیت کوین را ارائه می نماید، همچنین کاربران روپیه را قادر می سازد به زمان واقعی سپرده گذاری دست یابند. به علاوه راج اظهار داشته که در حال تلاش برای راه اندازی شماری از سیستم های دارایی های دیجیتال هستند و بر این باورند که این سیستم ها در اکوسیستم ارزهای رمزگذاری شده به محبوبیت دست خواهد یافت.

راج طی مصاحبه ای در خصوص بلاک چین اعلام داشته:

“ما قصد داریم تعداد بیشماری سکه که سرمایه کامل را پوشش می دهد وارد بازار ارزهای رمزگذاری شده هندوستان کنیم. همچنین در حال کار بر روی چهار تا پنج نوع سکه هستیم و در حال حاضر دو نوع آن ایجاد شده و بزودی وارد بازار می شوند.

نظر شما درباره این صرافی هندی چیست؟ نظر خودتان را با ما در میان بگذارید

منبع: news.bitcoin.com
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه